|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
rybek ---> a myślisz czemu na dole jest taki wyszczerbiony  Pamiętam jak w tamtym roku ostro we Władku popiliśmy, obudziłem się rano nic nie pamiętając i zacząłem telefonu szukać. Nigdzie w namiocie nie było no to dobra...zgubiłem. Wychodze przed namiot, a on sobie leży obok ogniska, a kumpel nim piwo otwiera  i mówi, że wczoraj mu pozwoliłem  pioneczka :] tak komórka jest do tego stworzona...  teraz mam jakąś nokie to już tak nie idzie nie ma takiego że tak powiem "zadziora" i kiepsko przychaczyć o kapsel dlatego teraz otwieram o ławki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
Ja jestem nieszczęśliwym posiadaczem SE K700i. Przez około 1,5 roku telefon był super, ale teraz się posypał i już go nie używam. Niestety taka sytuacja zraziła mnie do telefonów tej marki, teraz użytkuje starego Samsunga E300, a planuje zakup Noki 6233. Jak dla mnie fajny telefon, bez zbędnych bajerów, bateria elegancko trzyma, no i cena nie jest taka zła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Stary nie bierz SE 5 moich znajomych miało różne modele tego czegoś i wszystkim padły joystiki...poza tym w k750i ściera się obudowa po bokach. weź sobie jakieś samsunga albo nokię. I pamiętaj im telefon ma więcej bajerów tym łatwiej może sie sp.ierd.olić...ja wziąłem tydzień temu samsunga e250 i polecam. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
N70 jest dosyc slaba. Nie wiem czy jest sens kupowac K800i skoro duzo taniej mamy k750i i jedynie troszke gorszy aparat. K800i moze i lepszy ale cena juz nie jest adekwatna do tego jelsi porownamy z K750i.
Ja teraz tez planuje zakup i sie zastanawiam nad Nokia 6288 .... za 750 kupi z karta 512. Wydaje sie byc fajny. Jeszcze rozwazam E50 z symbianem - tutaj ok 650zl na allegro nowka. mozesz luknac bo uwazam, ze dosyc dobre telefony ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
ja tak jak inni polecam N73. Jednak nie zastanawiam sie nad jego kupnem jak inni, narazie wystarcza mi moja 6630  to dopiero super telefon... hehe szkoda tylko ze slabo wyglada ale to sie nie liczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922 |
od lutego uzywam n73, ogolnie polecam, jedyna wada z jaka sie spotkalem to to, ze ma problem z otwwarciem plikow powyzej 1,8mb (doc, pdf)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
nokia 6280 lub nowsza wersja 6281 bez symbiana bez klopotow, apartu nie mialem ale znajomi maja i z tego co widze full wypas. Tyle ze to sliderek wiec nie wiem czy ci pasi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
No to po pierwszych propozycjach narazie najbliżej mi do SE K880i/K750i lub N73. Czekam na głosy za lub przeciw obu kandydaturom  Czekam także na kolejne propozycje... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
kupilem ostatnio Nokie N73, dobry sprzet, polecam serdecznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Ja za to bardzo cenie sobie samsungi.. Sam mam D600e.. Mam dwa numery.. Na drugim niedawno zmieniałem.. I wziąłem Nokie N80.. I żałuję niesłychanie, że nie wziąłem Samsunga D900... Aparacik 3Mpix.. Cena własnie ok 1000PLN.. Telefon ładnie się prezentuje.. D600 sprawuje się świetnie.. Jak będę miał szansę to zmienie badziewną Nokię N80 na Samsunga D900.. Tutaj opis tego samsunga: http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1015#
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
tak jak Morten Samsung D600 niezawodny..godny polecenia..sam go uzwyam od 1,5 roku zero zastrzen..sam bede wymienial to tylko na d 900!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Sam mam ten i nie narzekam, jedyna wada to ze samsungi sa dosc skomplikowane w obsludze w porownaniu z taka nokia: [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Wlasnie: jak to jest z symbianem. Jak sie sprawuje w uzytkowaniu? Czy wykorzystujecie jego funckje? Bo ja tak jak pisalem patrze na E50 - ma juz nowszego symbiana. Podobno stabilny ale nie jestem przekonany czy to brac. Ogolnie telefon fajnie wyglada ale jestem niezdecydowany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980 |
A jak wyglada korzystanie z przegladarki w Nokii N73 ? Wszystko ladnie,latwo i przyjemnie czy nie jest tak rozowo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740 |
ja tak jak inni polecam N73. Jednak nie zastanawiam sie nad jego kupnem jak inni, narazie wystarcza mi moja 6630  to dopiero super telefon... hehe szkoda tylko ze slabo wyglada ale to sie nie liczy  no ja tez mam 6630  wszystko doslownie wszystko gry z ngage filmy mp3... tylko radia niema i dlatego chce zmienic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
K700  u mnie na biurku lezy spodeczek ze spirytusem i co 2 dni musze poic bydlaka bo dzojstik nie dziala K750 kumpel bedzie sprzedawac i jak zapropnuje cos ciekawego to sie skusze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja juz mialem kilka telefonow SE, teraz mam d750i czyli blizniaka k750, roznia sie wylgadem, ja mam srebrny a K jest czarny i kilkoma detalami zewnetrznymi. I nigdy nie mialem problemow z dżojstikiem  A mam go juz chyba rok
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Klapka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
ja sie rozgladalem za spv c600, wydal sie ciekawym telefonem oprocz tego jeszcze wart uwagi bylby inny model spv ale zapomnialem jaki  a tak powaznie to jak wracam z UK kupuje chyba v1240 / xda iq / itutajjeszczetenmodelspvoktorymzapomnialem. Wszystkie to to samo tylko z innej parafi ;] pozdr ps. tez slyszalem ze SE ma wadliwe joysticki
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|