Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Originally Posted by Kameleon
rybek ---> a myślisz czemu na dole jest taki wyszczerbiony grin Pamiętam jak w tamtym roku ostro we Władku popiliśmy, obudziłem się rano nic nie pamiętając i zacząłem telefonu szukać. Nigdzie w namiocie nie było no to dobra...zgubiłem. Wychodze przed namiot, a on sobie leży obok ogniska, a kumpel nim piwo otwiera laugh laugh i mówi, że wczoraj mu pozwoliłem tongue
pioneczka :] tak komórka jest do tego stworzona... laugh teraz mam jakąś nokie to już tak nie idzie nie ma takiego że tak powiem "zadziora" i kiepsko przychaczyć o kapsel dlatego teraz otwieram o ławki laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Ja jestem nieszczęśliwym posiadaczem SE K700i. Przez około 1,5 roku telefon był super, ale teraz się posypał i już go nie używam. Niestety taka sytuacja zraziła mnie do telefonów tej marki, teraz użytkuje starego Samsunga E300, a planuje zakup Noki 6233. Jak dla mnie fajny telefon, bez zbędnych bajerów, bateria elegancko trzyma, no i cena nie jest taka zła wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Stary nie bierz SE 5 moich znajomych miało różne modele tego czegoś i wszystkim padły joystiki...poza tym w k750i ściera się obudowa po bokach. weź sobie jakieś samsunga albo nokię. I pamiętaj im telefon ma więcej bajerów tym łatwiej może sie sp.ierd.olić...ja wziąłem tydzień temu samsunga e250 i polecam. pzdr

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
N70 jest dosyc slaba.
Nie wiem czy jest sens kupowac K800i skoro duzo taniej mamy k750i i jedynie troszke gorszy aparat. K800i moze i lepszy ale cena juz nie jest adekwatna do tego jelsi porownamy z K750i.

Ja teraz tez planuje zakup i sie zastanawiam nad Nokia 6288 .... za 750 kupi z karta 512. Wydaje sie byc fajny. Jeszcze rozwazam E50 z symbianem - tutaj ok 650zl na allegro nowka.
mozesz luknac bo uwazam, ze dosyc dobre telefony ...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
ja tak jak inni polecam N73. Jednak nie zastanawiam sie nad jego kupnem jak inni, narazie wystarcza mi moja 6630 grin to dopiero super telefon... hehe szkoda tylko ze slabo wyglada ale to sie nie liczy wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
od lutego uzywam n73, ogolnie polecam, jedyna wada z jaka sie spotkalem to to, ze ma problem z otwwarciem plikow powyzej 1,8mb (doc, pdf)

Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
nokia 6280 lub nowsza wersja 6281 bez symbiana bez klopotow, apartu nie mialem ale znajomi maja i z tego co widze full wypas. Tyle ze to sliderek wiec nie wiem czy ci pasi

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No to po pierwszych propozycjach narazie najbliżej mi do SE K880i/K750i lub N73.

Czekam na głosy za lub przeciw obu kandydaturom tongue

Czekam także na kolejne propozycje... smile

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
kupilem ostatnio Nokie N73, dobry sprzet, polecam serdecznie smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Ja za to bardzo cenie sobie samsungi.. Sam mam D600e.. Mam dwa numery.. Na drugim niedawno zmieniałem.. I wziąłem Nokie N80.. I żałuję niesłychanie, że nie wziąłem Samsunga D900... Aparacik 3Mpix.. Cena własnie ok 1000PLN.. Telefon ładnie się prezentuje.. D600 sprawuje się świetnie.. Jak będę miał szansę to zmienie badziewną Nokię N80 na Samsunga D900..

Tutaj opis tego samsunga:

http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1015#

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
tak jak Morten Samsung D600 niezawodny..godny polecenia..sam go uzwyam od 1,5 roku zero zastrzen..sam bede wymienial to tylko na d 900!!

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Sam mam ten i nie narzekam, jedyna wada to ze samsungi sa dosc skomplikowane w obsludze w porownaniu z taka nokia:

[Linked Image]

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Wlasnie: jak to jest z symbianem. Jak sie sprawuje w uzytkowaniu? Czy wykorzystujecie jego funckje?
Bo ja tak jak pisalem patrze na E50 - ma juz nowszego symbiana. Podobno stabilny ale nie jestem przekonany czy to brac. Ogolnie telefon fajnie wyglada ale jestem niezdecydowany.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 980
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980
A jak wyglada korzystanie z przegladarki w Nokii N73 ? Wszystko ladnie,latwo i przyjemnie czy nie jest tak rozowo ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
Originally Posted by xqwzts
ja tak jak inni polecam N73. Jednak nie zastanawiam sie nad jego kupnem jak inni, narazie wystarcza mi moja 6630 grin to dopiero super telefon... hehe szkoda tylko ze slabo wyglada ale to sie nie liczy wink

no ja tez mam 6630 laugh wszystko doslownie wszystko gry z ngage filmy mp3... tylko radia niema i dlatego chce zmienic smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
K700 laugh laugh
u mnie na biurku lezy spodeczek ze spirytusem i co 2 dni musze poic bydlaka bo dzojstik nie dziala


K750
kumpel bedzie sprzedawac i jak zapropnuje cos ciekawego to sie skusze

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja juz mialem kilka telefonow SE, teraz mam d750i czyli blizniaka k750, roznia sie wylgadem, ja mam srebrny a K jest czarny i kilkoma detalami zewnetrznymi.

I nigdy nie mialem problemow z dżojstikiem wink
A mam go juz chyba rok

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Ja kilka dni temu nabyłem telefonik Motorola V6 razr maxx

Test telefonu na mobile-review.com - http://www.mobile-review.com/review/motorola-v6maxx-en.shtml
[Linked Image]


i kilka filmików http://youtube.com/results?search_query=motorola+v6+razr&search=Search

Cena : 700-800 zł
Polecam piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Klapka tongue

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
ja sie rozgladalem za spv c600, wydal sie ciekawym telefonem
oprocz tego jeszcze wart uwagi bylby inny model spv ale zapomnialem jaki tongue

a tak powaznie to jak wracam z UK kupuje chyba v1240 / xda iq / itutajjeszczetenmodelspvoktorymzapomnialem. Wszystkie to to samo tylko z innej parafi ;]

pozdr

ps. tez slyszalem ze SE ma wadliwe joysticki

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, rymoholik, Sensei, alfa, $-man, bukma, poozon, aker), 2,334 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,078
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1