|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
A Tvp1 na którym odcinku 4400 przestała nadawanie tego serialu? Pomóżcie bo nie wiem który odcinek mam teraz ściągać... Po 2 sezonie chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
Ja ostatnio sobie oglądam "PITBULL-a" II Sezon i muszę powiedzieć że całkiem, całkiem. Jestem po 3 pierwszych odcinkach i mogę stwierdzić że oglądając go ma się przeróżne odczucia(od śmiechu do politowania). Pokazywana jest "prawdziwa psiarnia"(może niektórych to nie będzie śmieszyć,ale mi najbardziej podobają się przesłuchania)i rzeczywiste czasem bardzo porąbane życie. Serial wydaje mi się bardzo autentyczny, przez co fajnie się go ogląda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Pitbull to jeden z lepszych polskich seriali. Też go oglądam i polecam wszystkim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
a ja sobie zaczalem ogladac "Gotowe na wszystko" i mnie wciagnelo  swietny serial, swietny humor, polecam kazdemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Ja ostatnio sobie oglądam "PITBULL-a" II Sezon i muszę powiedzieć że całkiem, całkiem. Jestem po 3 pierwszych odcinkach i mogę stwierdzić że oglądając go ma się przeróżne odczucia(od śmiechu do politowania). Pokazywana jest "prawdziwa psiarnia"(może niektórych to nie będzie śmieszyć,ale mi najbardziej podobają się przesłuchania)i rzeczywiste czasem bardzo porąbane życie. Serial wydaje mi się bardzo autentyczny, przez co fajnie się go ogląda. Popieram w całej rozciągłości.Od siebie dodam że drugi sezon wydaje się lepiej dopracowany,a dzięki motywom wydarzeń w Parolach i Magdalence jeszcze bardziej autentyczny. Dobrze uchwyciłeś ten kontrast pomiedzy uczuciami jakie wywołuje serial.Szczególnie utkwił mi w pamięci wątek jak Despero prowadził sprawę kradzieży pęta kiełbasy i poscieli z cory  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
http://serialowo.com/Jericho-reaktywacja-to-juz-pewne,wiadomosc,53,wiadomosci.html 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
super wiadomość 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Ktoś może ma w swoich zasobach, serial Millennium z Lance Henriksenem? Uczciwego posiadacza, proszę o pw  bless))
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Oglądaliście moze taki mini serial "The lost room" ("Zagubiony pokój") 3 odcinki po 1,5 godziny. Moim zdaniem świetna sprawa, wciąga, trzyma w napięciu i kończy się tak, jakby sięnie skończyl  Gatunek: fantasy, przygodowy, a od siebie dodałbym że thiller Joe Miller policyjny detektyw pracujący w wydziale zabójstw podczas śledztwa w sprawie makabrycznego mordu przypadkowo staje się właścicielem tajemniczego klucza. Zwykły z pozoru przedmiot okazuje się niezwykłym artefaktem otwierającym drzwi do pokoju w jednym z zapomnianych moteli na pustkowiu, co więcej... otwiera każde napotkane drzwi. Niezwykła moc przedmiotu nie jest zagadką dla sporej grupy osób będących członkami swego rodzaju tajnych stowarzyszeń, które przez lata poszukują przedmiotów o podobnych właściwościach. Wszystkie przedmioty łączy jeden szczegół – pochodzą z pokoju numer 10 we wspomnianym motelu. Nieoczekiwane zniknięcie córki detektywa za drzwiami tajemniczego pokoju burzy całe jego dotychczasowe życie i sprawia że obsesją Millera stają się poszukiwania innych artefaktów które rzekomo mogą być pomocne w odnalezieniu zaginionej i rozwikłaniu tajemnicy zapomnianego motelu. (Źródło: peb.pl)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
Oglądaliście moze taki mini serial "The lost room" ("Zagubiony pokój") 3 odcinki po 1,5 godziny. Moim zdaniem świetna sprawa, wciąga, trzyma w napięciu i kończy się tak, jakby sięnie skończyl  Gatunek: fantasy, przygodowy, a od siebie dodałbym że thiller Joe Miller policyjny detektyw pracujący w wydziale zabójstw podczas śledztwa w sprawie makabrycznego mordu przypadkowo staje się właścicielem tajemniczego klucza. Zwykły z pozoru przedmiot okazuje się niezwykłym artefaktem otwierającym drzwi do pokoju w jednym z zapomnianych moteli na pustkowiu, co więcej... otwiera każde napotkane drzwi. Niezwykła moc przedmiotu nie jest zagadką dla sporej grupy osób będących członkami swego rodzaju tajnych stowarzyszeń, które przez lata poszukują przedmiotów o podobnych właściwościach. Wszystkie przedmioty łączy jeden szczegół – pochodzą z pokoju numer 10 we wspomnianym motelu. Nieoczekiwane zniknięcie córki detektywa za drzwiami tajemniczego pokoju burzy całe jego dotychczasowe życie i sprawia że obsesją Millera stają się poszukiwania innych artefaktów które rzekomo mogą być pomocne w odnalezieniu zaginionej i rozwikłaniu tajemnicy zapomnianego motelu. (Źródło: peb.pl)Rzeczywiście dobry miniserial, choć nie obszedł się bez błędów(ale tylko w wybitnych dziełach one nie występują). Klimatem przypomina mi on filmy Stephen Kinga, jest tu aura tajemniczości i zwyczajne nieprzerysowane postacie(bez aktorów- silikonowych blondyn czy mistrzów kulturystyki). Ten miniserial oceniam na 7/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Oglądaliście moze taki mini serial "The lost room" ("Zagubiony pokój") 3 odcinki po 1,5 godziny. Moim zdaniem świetna sprawa, wciąga, trzyma w napięciu i kończy się tak, jakby sięnie skończyl  Gatunek: fantasy, przygodowy, a od siebie dodałbym że thiller Joe Miller policyjny detektyw pracujący w wydziale zabójstw podczas śledztwa w sprawie makabrycznego mordu przypadkowo staje się właścicielem tajemniczego klucza. Zwykły z pozoru przedmiot okazuje się niezwykłym artefaktem otwierającym drzwi do pokoju w jednym z zapomnianych moteli na pustkowiu, co więcej... otwiera każde napotkane drzwi. Niezwykła moc przedmiotu nie jest zagadką dla sporej grupy osób będących członkami swego rodzaju tajnych stowarzyszeń, które przez lata poszukują przedmiotów o podobnych właściwościach. Wszystkie przedmioty łączy jeden szczegół – pochodzą z pokoju numer 10 we wspomnianym motelu. Nieoczekiwane zniknięcie córki detektywa za drzwiami tajemniczego pokoju burzy całe jego dotychczasowe życie i sprawia że obsesją Millera stają się poszukiwania innych artefaktów które rzekomo mogą być pomocne w odnalezieniu zaginionej i rozwikłaniu tajemnicy zapomnianego motelu. (Źródło: peb.pl)Rzeczywiście dobry miniserial, choć nie obszedł się bez błędów(ale tylko w wybitnych dziełach one nie występują). Klimatem przypomina mi on filmy Stephen Kinga, jest tu aura tajemniczości i zwyczajne nieprzerysowane postacie(bez aktorów- silikonowych blondyn czy mistrzów kulturystyki). Ten miniserial oceniam na 7/10  Jedna z moich ulubionych scen, jak przychodzą, do kolesia, ktory nie ma w domu żadnych drzwi z zamkiem (żeby nie było można użyć klucza) i rozwalają ścianę, za ktorą są drzwi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Ogladalismy  , juz w poprzedniej czesci tego tematu byla mowa o nim. Swietny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Pojawił się pierwszy odcinek drugiej serri KyleXY  Szkoda tylko, że tak mało z pierwszej pamiętam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
W kazda niedziele o 21 na AXN 4 sezon SHIELD. Beda mieli nowa pania kapitan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 662
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 662 |
The Shield ogladam na biezaco i nie ma co, serial daje rade ; )
Pozdrawiam, zelo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Pojawił się pierwszy odcinek drugiej serri KyleXY  Szkoda tylko, że tak mało z pierwszej pamiętam  przecież miało nie być 2 sezonu tak ciągle utrzymywano 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
No ja czekam na 4400... moze nie jest to imponujacy serial ale jakos czlowieka ciagnie aby zobaczyc co dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Oglądaliście moze taki mini serial "The lost room" ("Zagubiony pokój") 3 odcinki po 1,5 godziny. Moim zdaniem świetna sprawa, wciąga, trzyma w napięciu i kończy się tak, jakby sięnie skończyl  Gatunek: fantasy, przygodowy, a od siebie dodałbym że thiller Joe Miller policyjny detektyw pracujący w wydziale zabójstw podczas śledztwa w sprawie makabrycznego mordu przypadkowo staje się właścicielem tajemniczego klucza. Zwykły z pozoru przedmiot okazuje się niezwykłym artefaktem otwierającym drzwi do pokoju w jednym z zapomnianych moteli na pustkowiu, co więcej... otwiera każde napotkane drzwi. Niezwykła moc przedmiotu nie jest zagadką dla sporej grupy osób będących członkami swego rodzaju tajnych stowarzyszeń, które przez lata poszukują przedmiotów o podobnych właściwościach. Wszystkie przedmioty łączy jeden szczegół – pochodzą z pokoju numer 10 we wspomnianym motelu. Nieoczekiwane zniknięcie córki detektywa za drzwiami tajemniczego pokoju burzy całe jego dotychczasowe życie i sprawia że obsesją Millera stają się poszukiwania innych artefaktów które rzekomo mogą być pomocne w odnalezieniu zaginionej i rozwikłaniu tajemnicy zapomnianego motelu. (Źródło: peb.pl)Rzeczywiście dobry miniserial, choć nie obszedł się bez błędów(ale tylko w wybitnych dziełach one nie występują). Klimatem przypomina mi on filmy Stephen Kinga, jest tu aura tajemniczości i zwyczajne nieprzerysowane postacie(bez aktorów- silikonowych blondyn czy mistrzów kulturystyki). Ten miniserial oceniam na 7/10  Jedna z moich ulubionych scen, jak przychodzą, do kolesia, ktory nie ma w domu żadnych drzwi z zamkiem (żeby nie było można użyć klucza) i rozwalają ścianę, za ktorą są drzwi  obejrzałem dzisiaj, naprawdę fajny serialik. Mozecie polecić coś neikoniecznie w podobnym klimacie aczkolwiek równei neibanalnego i interesującego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Wie ktos skad mozna sciagnac odcinek o Budowie Lotniska w Hong Kongu z serii Inzynieria ekstremalna ktory lecial na Discovery?
Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Wie ktos skad mozna sciagnac odcinek o Budowie Lotniska w Hong Kongu z serii Inzynieria ekstremalna ktory lecial na Discovery?
Dzieki http://www.torrentz.com/search?x=0&y=0&q=discoverymoże tu coś znajdziesz.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|