Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Originally Posted by mateusz2201
A Tvp1 na którym odcinku 4400 przestała nadawanie tego serialu?
Pomóżcie bo nie wiem który odcinek mam teraz ściągać...


Po 2 sezonie chyba

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Ja ostatnio sobie oglądam "PITBULL-a" II Sezon i muszę powiedzieć że całkiem, całkiem. Jestem po 3 pierwszych odcinkach i mogę stwierdzić że oglądając go ma się przeróżne odczucia(od śmiechu do politowania). Pokazywana jest "prawdziwa psiarnia"(może niektórych to nie będzie śmieszyć,ale mi najbardziej podobają się przesłuchania)i rzeczywiste czasem bardzo porąbane życie. Serial wydaje mi się bardzo autentyczny, przez co fajnie się go ogląda.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Pitbull to jeden z lepszych polskich seriali. Też go oglądam i polecam wszystkim.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
a ja sobie zaczalem ogladac "Gotowe na wszystko" i mnie wciagnelo laugh swietny serial, swietny humor, polecam kazdemu smile

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Originally Posted by dAnTeCh
Ja ostatnio sobie oglądam "PITBULL-a" II Sezon i muszę powiedzieć że całkiem, całkiem. Jestem po 3 pierwszych odcinkach i mogę stwierdzić że oglądając go ma się przeróżne odczucia(od śmiechu do politowania). Pokazywana jest "prawdziwa psiarnia"(może niektórych to nie będzie śmieszyć,ale mi najbardziej podobają się przesłuchania)i rzeczywiste czasem bardzo porąbane życie. Serial wydaje mi się bardzo autentyczny, przez co fajnie się go ogląda.

Popieram w całej rozciągłości.Od siebie dodam że drugi sezon wydaje się lepiej dopracowany,a dzięki motywom wydarzeń w Parolach i Magdalence jeszcze bardziej autentyczny.

Dobrze uchwyciłeś ten kontrast pomiedzy uczuciami jakie wywołuje serial.Szczególnie utkwił mi w pamięci wątek jak Despero prowadził sprawę kradzieży pęta kiełbasy i poscieli z cory laugh.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
http://serialowo.com/Jericho-reaktywacja-to-juz-pewne,wiadomosc,53,wiadomosci.html

hura

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
super wiadomość hura

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Ktoś może ma w swoich zasobach, serial Millennium z Lance Henriksenem?
Uczciwego posiadacza, proszę o pw smile

bless))

Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Oglądaliście moze taki mini serial "The lost room" ("Zagubiony pokój") 3 odcinki po 1,5 godziny.
Moim zdaniem świetna sprawa, wciąga, trzyma w napięciu i kończy się tak, jakby sięnie skończyl wink

Gatunek: fantasy, przygodowy, a od siebie dodałbym że thiller

Joe Miller policyjny detektyw pracujący w wydziale zabójstw podczas śledztwa w sprawie makabrycznego mordu przypadkowo staje się właścicielem tajemniczego klucza. Zwykły z pozoru przedmiot okazuje się niezwykłym artefaktem otwierającym drzwi do pokoju w jednym z zapomnianych moteli na pustkowiu, co więcej... otwiera każde napotkane drzwi. Niezwykła moc przedmiotu nie jest zagadką dla sporej grupy osób będących członkami swego rodzaju tajnych stowarzyszeń, które przez lata poszukują przedmiotów o podobnych właściwościach. Wszystkie przedmioty łączy jeden szczegół – pochodzą z pokoju numer 10 we wspomnianym motelu. Nieoczekiwane zniknięcie córki detektywa za drzwiami tajemniczego pokoju burzy całe jego dotychczasowe życie i sprawia że obsesją Millera stają się poszukiwania innych artefaktów które rzekomo mogą być pomocne w odnalezieniu zaginionej i rozwikłaniu tajemnicy zapomnianego motelu.
(Źródło: peb.pl)

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Originally Posted by Deszcz
Oglądaliście moze taki mini serial "The lost room" ("Zagubiony pokój") 3 odcinki po 1,5 godziny.
Moim zdaniem świetna sprawa, wciąga, trzyma w napięciu i kończy się tak, jakby sięnie skończyl wink

Gatunek: fantasy, przygodowy, a od siebie dodałbym że thiller

Joe Miller policyjny detektyw pracujący w wydziale zabójstw podczas śledztwa w sprawie makabrycznego mordu przypadkowo staje się właścicielem tajemniczego klucza. Zwykły z pozoru przedmiot okazuje się niezwykłym artefaktem otwierającym drzwi do pokoju w jednym z zapomnianych moteli na pustkowiu, co więcej... otwiera każde napotkane drzwi. Niezwykła moc przedmiotu nie jest zagadką dla sporej grupy osób będących członkami swego rodzaju tajnych stowarzyszeń, które przez lata poszukują przedmiotów o podobnych właściwościach. Wszystkie przedmioty łączy jeden szczegół – pochodzą z pokoju numer 10 we wspomnianym motelu. Nieoczekiwane zniknięcie córki detektywa za drzwiami tajemniczego pokoju burzy całe jego dotychczasowe życie i sprawia że obsesją Millera stają się poszukiwania innych artefaktów które rzekomo mogą być pomocne w odnalezieniu zaginionej i rozwikłaniu tajemnicy zapomnianego motelu.
(Źródło: peb.pl)

Rzeczywiście dobry miniserial, choć nie obszedł się bez błędów(ale tylko w wybitnych dziełach one nie występują). Klimatem przypomina mi on filmy Stephen Kinga, jest tu aura tajemniczości i zwyczajne nieprzerysowane postacie(bez aktorów- silikonowych blondyn czy mistrzów kulturystyki). Ten miniserial oceniam na 7/10 wink

Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Originally Posted by dAnTeCh
Originally Posted by Deszcz
Oglądaliście moze taki mini serial "The lost room" ("Zagubiony pokój") 3 odcinki po 1,5 godziny.
Moim zdaniem świetna sprawa, wciąga, trzyma w napięciu i kończy się tak, jakby sięnie skończyl wink

Gatunek: fantasy, przygodowy, a od siebie dodałbym że thiller

Joe Miller policyjny detektyw pracujący w wydziale zabójstw podczas śledztwa w sprawie makabrycznego mordu przypadkowo staje się właścicielem tajemniczego klucza. Zwykły z pozoru przedmiot okazuje się niezwykłym artefaktem otwierającym drzwi do pokoju w jednym z zapomnianych moteli na pustkowiu, co więcej... otwiera każde napotkane drzwi. Niezwykła moc przedmiotu nie jest zagadką dla sporej grupy osób będących członkami swego rodzaju tajnych stowarzyszeń, które przez lata poszukują przedmiotów o podobnych właściwościach. Wszystkie przedmioty łączy jeden szczegół – pochodzą z pokoju numer 10 we wspomnianym motelu. Nieoczekiwane zniknięcie córki detektywa za drzwiami tajemniczego pokoju burzy całe jego dotychczasowe życie i sprawia że obsesją Millera stają się poszukiwania innych artefaktów które rzekomo mogą być pomocne w odnalezieniu zaginionej i rozwikłaniu tajemnicy zapomnianego motelu.
(Źródło: peb.pl)

Rzeczywiście dobry miniserial, choć nie obszedł się bez błędów(ale tylko w wybitnych dziełach one nie występują). Klimatem przypomina mi on filmy Stephen Kinga, jest tu aura tajemniczości i zwyczajne nieprzerysowane postacie(bez aktorów- silikonowych blondyn czy mistrzów kulturystyki). Ten miniserial oceniam na 7/10 wink

Jedna z moich ulubionych scen, jak przychodzą, do kolesia, ktory nie ma w domu żadnych drzwi z zamkiem (żeby nie było można użyć klucza) i rozwalają ścianę, za ktorą są drzwi tongue

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Ogladalismy smile , juz w poprzedniej czesci tego tematu byla mowa o nim. Swietny.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Pojawił się pierwszy odcinek drugiej serri KyleXY hura

Szkoda tylko, że tak mało z pierwszej pamiętam tongue

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
W kazda niedziele o 21 na AXN 4 sezon SHIELD. Beda mieli nowa pania kapitan smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 662
Z
addict
addict
Z Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 662
The Shield ogladam na biezaco i nie ma co, serial daje rade ; )

Pozdrawiam, zelo

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by Kameleon
Pojawił się pierwszy odcinek drugiej serri KyleXY hura

Szkoda tylko, że tak mało z pierwszej pamiętam tongue

przecież miało nie być 2 sezonu tak ciągle utrzymywano shocked

Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
No ja czekam na 4400... moze nie jest to imponujacy serial ale jakos czlowieka ciagnie aby zobaczyc co dalej

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by Deszcz
Originally Posted by dAnTeCh
Originally Posted by Deszcz
Oglądaliście moze taki mini serial "The lost room" ("Zagubiony pokój") 3 odcinki po 1,5 godziny.
Moim zdaniem świetna sprawa, wciąga, trzyma w napięciu i kończy się tak, jakby sięnie skończyl wink

Gatunek: fantasy, przygodowy, a od siebie dodałbym że thiller

Joe Miller policyjny detektyw pracujący w wydziale zabójstw podczas śledztwa w sprawie makabrycznego mordu przypadkowo staje się właścicielem tajemniczego klucza. Zwykły z pozoru przedmiot okazuje się niezwykłym artefaktem otwierającym drzwi do pokoju w jednym z zapomnianych moteli na pustkowiu, co więcej... otwiera każde napotkane drzwi. Niezwykła moc przedmiotu nie jest zagadką dla sporej grupy osób będących członkami swego rodzaju tajnych stowarzyszeń, które przez lata poszukują przedmiotów o podobnych właściwościach. Wszystkie przedmioty łączy jeden szczegół – pochodzą z pokoju numer 10 we wspomnianym motelu. Nieoczekiwane zniknięcie córki detektywa za drzwiami tajemniczego pokoju burzy całe jego dotychczasowe życie i sprawia że obsesją Millera stają się poszukiwania innych artefaktów które rzekomo mogą być pomocne w odnalezieniu zaginionej i rozwikłaniu tajemnicy zapomnianego motelu.
(Źródło: peb.pl)

Rzeczywiście dobry miniserial, choć nie obszedł się bez błędów(ale tylko w wybitnych dziełach one nie występują). Klimatem przypomina mi on filmy Stephen Kinga, jest tu aura tajemniczości i zwyczajne nieprzerysowane postacie(bez aktorów- silikonowych blondyn czy mistrzów kulturystyki). Ten miniserial oceniam na 7/10 wink

Jedna z moich ulubionych scen, jak przychodzą, do kolesia, ktory nie ma w domu żadnych drzwi z zamkiem (żeby nie było można użyć klucza) i rozwalają ścianę, za ktorą są drzwi tongue

obejrzałem dzisiaj, naprawdę fajny serialik. Mozecie polecić coś neikoniecznie w podobnym klimacie aczkolwiek równei neibanalnego i interesującego?

Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
S
Sc Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
Wie ktos skad mozna sciagnac odcinek o Budowie Lotniska w Hong Kongu z serii Inzynieria ekstremalna ktory lecial na Discovery?

Dzieki

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Sc
Wie ktos skad mozna sciagnac odcinek o Budowie Lotniska w Hong Kongu z serii Inzynieria ekstremalna ktory lecial na Discovery?

Dzieki
http://www.torrentz.com/search?x=0&y=0&q=discovery

może tu coś znajdziesz.

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, alfa, betowiec, forty), 2,725 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,450
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1