|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Logan już dobrze, dzięki  Co do III edycji to proponuje np. 07.07 kiedy to zaczyna się II runda Intertoto z udziałem Legii, zapisy będą na 7 dni przed rozpoczęciem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409 |
Gratuluję zwycięzcom. Co do III edycji to wg mnie 07.07 to zbyt wczesny termin. Może tak być, że po zapisaniu się do rankingu, część typerów biorących udział w zabawie zawiesi swój udział z uwagi na wyjazd lub nie zgłosi swego udziału.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Ok to inny termin proponuje 27.07 (pierwsza kolejka pomarańczy) wszystko jest do uzgodnienia także czekam na propozycje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
ja proponuje zapisy od 07.07 do np 21.08!! mysle ze to wystarczajascy czas na zapisy!! pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409 |
termin rozpoczęcia zabawy jako pierwsza kolejka pomarańczy powinien być dobry. Równocześnie przyjąłbym zasadę iż zapisy do rankingu trwają powiedzmy od 07.07 do 15.08 który jest ostatecznym dniem zamknięcia zapisów. Po tym terminie powinny już grać wszystkie ligi, a i wakacje dobiegają końca. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Gratuluję wszystkim  Dzięki za zaciętą rywalizację. Trzecie miejsce nie takie złe, zawsze na pudle  Gratki Valverde za ostatni typ. Dzięki za prowadzenie rankingu Drfocus, Dziabor  może na następnym zlocie?  Jeżeli chodzi o zapisy to proponuję elastyczny termin. Albo takie rozwiązanie, że uczestnicy ostatniej edycji mogą zapisać się np. do 15 sierpnia. Pozdrawiam Adrian
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409 |
W regulaminie przyszłego rankingu proponowałbym wprowadzić zapis dotyczący jakiego rodzaju zakłady mogą być podawane. Chodzi o to aby były to zakłady, które mogą być obstawiane u większości buk, tzn: 1X2 ; under/over ; HCP (bez azjatyckich) ; HT ; HT/FT. Ten sposób podawania typów może przyczynić się do większej skuteczności podawanych typów, a równocześnie może być pomocny przy obstawianiu w realu. To jest tylko taka moja propozycja.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560 |
Dzieki wszystkim za gratulacje i wspolna zabawe  pozdrawiam 
|
|
|
Link skopiowany do schowka