Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 15 1 2 13 14 15
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Logan już dobrze, dzięki smile

Co do III edycji to proponuje np. 07.07 kiedy to zaczyna się II runda Intertoto z udziałem Legii, zapisy będą na 7 dni przed rozpoczęciem

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
Gratuluję zwycięzcom.
Co do III edycji to wg mnie 07.07 to zbyt wczesny termin. Może tak być, że po zapisaniu się do rankingu, część typerów biorących udział w zabawie zawiesi swój udział z uwagi na wyjazd lub nie zgłosi swego udziału.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Ok to inny termin proponuje 27.07 (pierwsza kolejka pomarańczy) wszystko jest do uzgodnienia także czekam na propozycje

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
ja proponuje zapisy od 07.07 do np 21.08!! mysle ze to wystarczajascy czas na zapisy!! pzdr

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
termin rozpoczęcia zabawy jako pierwsza kolejka pomarańczy powinien być dobry. Równocześnie przyjąłbym zasadę iż zapisy do rankingu trwają powiedzmy od 07.07 do 15.08 który jest ostatecznym dniem zamknięcia zapisów. Po tym terminie powinny już grać wszystkie ligi, a i wakacje dobiegają końca.
pzdr

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Gratuluję wszystkim smile Dzięki za zaciętą rywalizację.
Trzecie miejsce nie takie złe, zawsze na pudle wink Gratki Valverde za ostatni typ.
Dzięki za prowadzenie rankingu Drfocus, Dziabor piwo może na następnym zlocie? smile
Jeżeli chodzi o zapisy to proponuję elastyczny termin.
Albo takie rozwiązanie, że uczestnicy ostatniej edycji mogą zapisać się np. do 15 sierpnia.

Pozdrawiam
Adrian

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
W regulaminie przyszłego rankingu proponowałbym wprowadzić zapis dotyczący jakiego rodzaju zakłady mogą być podawane. Chodzi o to aby były to zakłady, które mogą być obstawiane u większości buk, tzn: 1X2 ; under/over ; HCP (bez azjatyckich) ; HT ; HT/FT.
Ten sposób podawania typów może przyczynić się do większej skuteczności podawanych typów, a równocześnie może być pomocny przy
obstawianiu w realu. To jest tylko taka moja propozycja.Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
Dzieki wszystkim za gratulacje i wspolna zabawe wink

pozdrawiam wink

Strona 15 z 15 1 2 13 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, latajaca_holenderka, rafal08, aker), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,217
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1