|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Info ze stadionu w Rzeszowie
Tor jest "zrobiony" pod Rzeszów, mniej więcej tak, jak w poprzednim sezonie na Unię Tarnów. Toruń jeździ u siebie na betonie, więc wygląda to na grę Rzeszowa pod bonusa.
Pogoda w Rzeszowie ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301 |
w lesznie pod 4 jedzie kajoch czy misiek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Jak tak samo jak w zeszłym roku na Tarnów? Znaczy się spreparowany i znowu będą kary ?????? To weźcie sobie tego bonusa i połamania nóg;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
A secundo: żebyście się nie przeliczyli, bo nasi potrafią jechać na kopie i nie zawsze u siebie na betonie jezdzimy. Kwestia, że pół składu jest po kontuzji, ale widać w Rzeszowie nie wierzą we własną drużynę;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Czy w Tipsporcie byl dzisiaj zuzel???Bo patrze i maja ale juz kursow nie ma.Byly wogole ,widzial ktos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Czy w Tipsporcie byl dzisiaj zuzel???Bo patrze i maja ale juz kursow nie ma.Byly wogole ,widzial ktos? witam. Byly kursy, z tego co pamietam ZG+2 Rzeszow-10 , Czestochowa-12, Bydgoszcz-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523 |
byl tylko po co oni to daja jak przyjmowac nie chca..........
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Czy w Tipsporcie byl dzisiaj zuzel???Bo patrze i maja ale juz kursow nie ma.Byly wogole ,widzial ktos? witam. Byly kursy, z tego co pamietam ZG+2 Rzeszow-10 , Czestochowa-12, Bydgoszcz-2 a same kursy dlugo na wszystkie w/w mecze dlugo utrzymywaly sie po 1,85 dop. ok godz.16-ej spadly na 1,6 procz jednego meczu , chyba w Bydgoszczy kurs pozostal na 1,85
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301 |
tak to wyglada wg mnie ;]
ZKZ Zielona Góra - 1.75 Polonia Bydgoszcz +3,5 - 1.80 Rune Holta - over 12,5 - 1.68 Apator Torun +13,5 - 1.80
pozno z pracy wrocilem takze opisu nie bedzie
oferta BWIN
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823 |
Info ze stadionu w Rzeszowie
Tor jest "zrobiony" pod Rzeszów, mniej więcej tak, jak w poprzednim sezonie na Unię Tarnów. Toruń jeździ u siebie na betonie, więc wygląda to na grę Rzeszowa pod bonusa.
Pogoda w Rzeszowie ok. A TO MNIE ROZBAWILES BUUHEHEHE chyba ty jestes "zrobiony"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
ten cymbal ktory napisal o tym spreparowaniu toru u nas to jakis szajbus.chyba kto byl na meczu widzial ze tor byl fantastycznie przygotowany i do walki. mecz byl bardzo wyrownany a tor rowny na calej dlugosci i bez dziur. nie wiem gdzie tacy ludzie sie rodza i zeby takie bzdury pisac, do tego mogl przez takie info pozbawic wielu z was kasy przy grubym graniu na rzeszow z handi, co mam nadzieje sie nie stalo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301 |
no ja tego wogole nie wzialem do siebie i gralem wrecz odwrotnie, niestety zawiodl mnie dzis troche holta, no i liczylem na lepszy wystep bydgoszczy, no ale nie zawsze mozna wygrywac ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154 |
przepraszam za wszystko.impreza wybiegla poza moje granice. pozdrawiam Was.pozdro i sorry
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Cwany ten hp +8 na Zielona G.Unii wystarczy -6 pkt ale rownie dobrze moze sie skonczyc -10.Duzo zalezec bedzie od juniorow,po raz pierwszy moze byc 5-1 dla Tarnowa.Pogoda sloneczna tor suchy i napewno dobrze zbity.Jankes "leczy" zawodnikow tych slabszych na lini startowej i efekty juz widac(zobaczymy jak w meczu bedzie)Jak pogoda sie utrzyma dobrze bedzie zagrac mniejszy hp niz -8 o ile taki bedzie. sklad: Gollob J.R Kolodziej Gollob Holta Zielinski Gluchy ew. zamiana J.R z J.G.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
na pewno dobrze wyglada typ z millenium holta(-3)-protasiewicz. Protas ma wyrazna obnizke formy i mysle z 7-8 pkt to max co moze zrobic, a rune tak ok. 12 powinien. dobrze tez wyglada over Walaska .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Bwin ma zamiar dzis wystawic kursy na Tarnow wie ktos cos moze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 219 |
~expekt~
Pete poniżej 9 - 1.75 Tarnów -5.5 - 1.72
Skoro 6 starczy jest to bardziej opłacalne niż -8.5 z naziemnych za 1.80, Pepe bez formy, w ZG nie robi tyle a co dopiero wyjazd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Ku mojemu zdziwieniu kurs na HCP w expie wzrosl do 1,82 na szczescie nei zdarzylem zlapac tego nizeszgo i tez tak zagralem i to mocno. Jakos dziwnie dzis na forum cisza nikt nic nie pisze buszmen zniknol do tego kurs rosnie ...moze ja o czyms nie wiem ale wszystko okarze sie za okolo 2 godizny TOMEK wierze w ciebie!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519 |
10w 3p +30,73j +31,35% tarnow-zielona gora(+5,5) 1 1,82 exp 5j Ostatni dzwonek dla Tarnowa a zarazem bardzo ważny mecz dla gości. Często w takich sytuacjach obronną gospodarze stają na wysokości zadania i na to liczę dzisiaj.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|