Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 30 z 61 1 2 28 29 30 31 32 60 61
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Info ze stadionu w Rzeszowie

Tor jest "zrobiony" pod Rzeszów, mniej więcej tak, jak w poprzednim sezonie na Unię Tarnów. Toruń jeździ u siebie na betonie, więc wygląda to na grę Rzeszowa pod bonusa.

Pogoda w Rzeszowie ok.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
w lesznie pod 4 jedzie kajoch czy misiek?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Jak tak samo jak w zeszłym roku na Tarnów? Znaczy się spreparowany i znowu będą kary ?????? To weźcie sobie tego bonusa i połamania nóg;]

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
A secundo: żebyście się nie przeliczyli, bo nasi potrafią jechać na kopie i nie zawsze u siebie na betonie jezdzimy. Kwestia, że pół składu jest po kontuzji, ale widać w Rzeszowie nie wierzą we własną drużynę;]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Czy w Tipsporcie byl dzisiaj zuzel???Bo patrze i maja ale juz kursow nie ma.Byly wogole ,widzial ktos?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Originally Posted by harris73
Czy w Tipsporcie byl dzisiaj zuzel???Bo patrze i maja ale juz kursow nie ma.Byly wogole ,widzial ktos?
witam.

Byly kursy, z tego co pamietam ZG+2 Rzeszow-10 , Czestochowa-12, Bydgoszcz-2

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
byl tylko po co oni to daja jak przyjmowac nie chca..........

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Originally Posted by wasp
Originally Posted by harris73
Czy w Tipsporcie byl dzisiaj zuzel???Bo patrze i maja ale juz kursow nie ma.Byly wogole ,widzial ktos?
witam.

Byly kursy, z tego co pamietam ZG+2 Rzeszow-10 , Czestochowa-12, Bydgoszcz-2

a same kursy dlugo na wszystkie w/w mecze dlugo utrzymywaly sie po 1,85 dop. ok godz.16-ej spadly na 1,6 procz jednego meczu , chyba w Bydgoszczy kurs pozostal na 1,85

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
tak to wyglada wg mnie ;]

ZKZ Zielona Góra - 1.75
Polonia Bydgoszcz +3,5 - 1.80
Rune Holta - over 12,5 - 1.68
Apator Torun +13,5 - 1.80

pozno z pracy wrocilem takze opisu nie bedzie

oferta BWIN

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
Originally Posted by pixies
Info ze stadionu w Rzeszowie

Tor jest "zrobiony" pod Rzeszów, mniej więcej tak, jak w poprzednim sezonie na Unię Tarnów. Toruń jeździ u siebie na betonie, więc wygląda to na grę Rzeszowa pod bonusa.

Pogoda w Rzeszowie ok.

A TO MNIE ROZBAWILES BUUHEHEHE chyba ty jestes "zrobiony"

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
ten cymbal ktory napisal o tym spreparowaniu toru u nas to jakis szajbus.chyba kto byl na meczu widzial ze tor byl fantastycznie przygotowany i do walki. mecz byl bardzo wyrownany a tor rowny na calej dlugosci i bez dziur. nie wiem gdzie tacy ludzie sie rodza i zeby takie bzdury pisac, do tego mogl przez takie info pozbawic wielu z was kasy przy grubym graniu na rzeszow z handi, co mam nadzieje sie nie stalo.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
no ja tego wogole nie wzialem do siebie i gralem wrecz odwrotnie, niestety zawiodl mnie dzis troche holta, no i liczylem na lepszy wystep bydgoszczy, no ale nie zawsze mozna wygrywac ;]

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
laugh

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
przepraszam za wszystko.impreza wybiegla poza moje granice. pozdrawiam Was.pozdro i sorry

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Cwany ten hp +8 na Zielona G.Unii wystarczy -6 pkt ale rownie dobrze moze sie skonczyc -10.Duzo zalezec bedzie od juniorow,po raz pierwszy moze byc 5-1 dla Tarnowa.Pogoda sloneczna tor suchy i napewno dobrze zbity.Jankes "leczy" zawodnikow tych slabszych na lini startowej i efekty juz widac(zobaczymy jak w meczu bedzie)Jak pogoda sie utrzyma dobrze bedzie zagrac mniejszy hp niz -8 o ile taki bedzie.
sklad:
Gollob
J.R
Kolodziej
Gollob
Holta
Zielinski
Gluchy
ew. zamiana J.R z J.G.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
na pewno dobrze wyglada typ z millenium holta(-3)-protasiewicz.
Protas ma wyrazna obnizke formy i mysle z 7-8 pkt to max co moze zrobic, a rune tak ok. 12 powinien.
dobrze tez wyglada over Walaska .

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Bwin ma zamiar dzis wystawic kursy na Tarnow wie ktos cos moze?

Dołączył: Jun 2007
Posty: 219
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 219
~expekt~

Pete poniżej 9 - 1.75
Tarnów -5.5 - 1.72

Skoro 6 starczy jest to bardziej opłacalne niż -8.5 z naziemnych za 1.80, Pepe bez formy, w ZG nie robi tyle a co dopiero wyjazd.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Ku mojemu zdziwieniu kurs na HCP w expie wzrosl do 1,82 na szczescie nei zdarzylem zlapac tego nizeszgo i tez tak zagralem i to mocno. Jakos dziwnie dzis na forum cisza nikt nic nie pisze buszmen zniknol do tego kurs rosnie ...moze ja o czyms nie wiem ale wszystko okarze sie za okolo 2 godizny TOMEK wierze w ciebie!!!

Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
10w 3p +30,73j +31,35%
tarnow-zielona gora(+5,5) 1
1,82 exp 5j
Ostatni dzwonek dla Tarnowa a zarazem bardzo ważny mecz dla gości. Często w takich sytuacjach obronną gospodarze stają na wysokości zadania i na to liczę dzisiaj.

Strona 30 z 61 1 2 28 29 30 31 32 60 61

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1