|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
homza wywal indian, bo tam moze byc -20, cos jak rok temu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
pewnie nie pojedzie, ale nie wiem czy to realne oslabienie. przy slabszej ostatnio formie lindgrena to chyba oslabienie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
oki dzieki a co o piraternie myslisz jak dla mnie spokojnie win
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Piraci to dla mnie spora niewiadoma. A może bardziej Smederna, a konkretnie Jaguś. Jak pojedzie normalnie - gospodarze mogą wygrac, bo Stefan Andersson troche pktów narobi i jakos to sie pozbiera. Ale równie dobrze moze byc +16 dla Piratów bez emocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
a co z ulamkiem i chrzanowskim jada??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
chrzanek:
W nadchodzącym tygodniu nie ujrzymy Tomka na torach żużlowych. Zrezygnował on ze startów zarówno w lidze angielskiej (poniedziałek, czwartek), jak i szwedzkiej (wtorek). Chrzanek nie jest jeszcze w pełni sił po chorobie, którą przeszedł w zeszłym tygodniu. - Tydzień przerwy w startach przeznaczę na regenerację sił. Będę mógł teraz także więcej czasu spędzić z rodziną. Ostatnie dwa i pół miesiąca były dla mnie okresem bardzo dużej ilości startów, kosztowało mnie to sporo wysiłku. We wczorajszym meczu w Ostrowie także nie jechałem w pełni sił, na szczęście udało się wygrać. Taka przerwa, jak teraz dobrze mi zrobi- mówi Tomek. "tomaszchrzanowski.pl" ulamek (raczej tez nie pojedzie bo nadgarstek spuchniety info z 39 czerwca):
Na szczęście nie potwierdziły się wcześniejsze doniesienia na temat kontuzji, której doznał wczoraj podczas meczu ligi angielskiej Sebastian Ułamek. Po dokładnych badaniach w Częstochowie okazało się, że lewy nadgarstek zawodnika Włókniarza jest tylko dotkliwie potłuczony, a przerwa w startach potrwa zaledwie kilka dni.
"Nie zdecydowałem się na dokładne badania w Anglii i postanowiłem wrócić do kraju, abyzasięgnąć opinii klubowego lekarza Wojciecha Podhoreckiego, do którego mam duże zaufanie. Na szczęście okazało się, że nie ma złamań, a nadgarstek jest skręcony i mocno potłuczony. Duża opuchlizna może być spowodowana faktem, że lewa ręka była w przeszłości złamana. Nie ukrywam, że dobra wiadomość mnie uskrzydliła, bo byłem podłamany tym, iż ręka może być złamana. Cieszę się, że skończyło się na strachu" - mówi Sebastian.
Jak doszło do pechowego upadku? "Po dobrym startem walczyłem w pierwszym łuku z Kimem Janssonem o wyjście na prowadzenie. Byłem nieco szybszy, ale Szwed pojechał ostro i nie zostawił mi miejsca, dlatego upadłem. Jansson nie został wykluczony z powtórki, bo w Anglii dyskwalifikacje za upadki w pierwszym łuku są bardzo rzadkie" - twierdzi Seba. "ulamek.pl"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823 |
Chrzanowski nie jedzie dzis.Ulamek ma klopoty z nadgarstkiem i nie wiadomo czy wystapi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823 |
moga za nich zz stosowac?wie ktos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
oczywiscie info z 29 czerwca  przy okazji podam co gram ;] Hammarby v Vastervik -12 1 1,875 Indianerna v Dackarna -6 2 1,7 Masarna v Piraterna +4 2 1,775 Smederna v Rospiggarna 2 1,70 Vetlanda v Kaparna -24 1 1,85 bez glebszej analizy vastervik bez chrzanka i seby powinni dostac dosc sporo okolo 16-20 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301 |
bedzie zz za jonssona dzis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
chrzanek:
W nadchodzącym tygodniu nie ujrzymy Tomka na torach żużlowych. Zrezygnował on ze startów zarówno w lidze angielskiej (poniedziałek, czwartek), jak i szwedzkiej (wtorek). Chrzanek nie jest jeszcze w pełni sił po chorobie, którą przeszedł w zeszłym tygodniu. - Tydzień przerwy w startach przeznaczę na regenerację sił. Będę mógł teraz także więcej czasu spędzić z rodziną. Ostatnie dwa i pół miesiąca były dla mnie okresem bardzo dużej ilości startów, kosztowało mnie to sporo wysiłku. We wczorajszym meczu w Ostrowie także nie jechałem w pełni sił, na szczęście udało się wygrać. Taka przerwa, jak teraz dobrze mi zrobi- mówi Tomek. "tomaszchrzanowski.pl" dlaczego wklejasz stare info  za tydzien tez wkleisz to samo info  chrzanek poprzedni tydzien odpuscil wczoraj byl w angli ale mecz swindon nieodbyl sie a dzis chrzanek jedzie w szwecji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
bedzie zz za jonssona dzis? raczej tak na szweckich stronach pisza ze AJ niejedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
indianterna +9.5 wydaje sie dobrym betem w dackarnie brak AJ troche slabsza forma ma lindgren jak ktorys bieg zawali karlsson lub gjedde handi powinno wejsc na pozycji rezerwowego laukanen u gospodarzy powinien zrobic dwucyfrowy wynik wcale tez mnie niezdziwi porazka dzis "gwiazdek " 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
na dziś wybrałem 4 spotkania - Vaster = ??? w rozpisie 3/4 i single na marginesy : Indianerna v Dackarna 2(-6,0) /1.85/ 9-12 /6.00/ Masarna v Piraterna 1(-4,0) /2.0/ 5-8 /5.00/ Smederna v Rospiggarna 1 /2.05/ 5-8 /7.00/ Vetlanda v Kaparna (-24,0) /1.85/ 29-32 /6.00/ - tu troszkę się boję że może nie wystarczyć - ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
a i jeszcze oczywiście typ główny - dziś: Indianerna v Dackarna 2(-6,0) /1.85/ 3/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
czy Andersen moze pojechac jako z/z za Adrenaline?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
czy Andersen moze pojechac jako z/z za Adrenaline? a czemu nie? to nie Anglia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
chyba ciezki tor bedzie w hammarby wiec Tomek moze niepojezdzic wiec hammarby -8.5 zagram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2007
Posty: 31 |
Też to zagrałem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|