Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 19 1 2 5 6 7 8 9 18 19
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
homza wywal indian, bo tam moze byc -20, cos jak rok temu.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by buszmen
pewnie nie pojedzie, ale nie wiem czy to realne oslabienie.
przy slabszej ostatnio formie lindgrena to chyba oslabienie

Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
H
member
member
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
oki dzieki a co o piraternie myslisz jak dla mnie spokojnie win

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Piraci to dla mnie spora niewiadoma. A może bardziej Smederna, a konkretnie Jaguś. Jak pojedzie normalnie - gospodarze mogą wygrac, bo Stefan Andersson troche pktów narobi i jakos to sie pozbiera. Ale równie dobrze moze byc +16 dla Piratów bez emocji.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
H
member
member
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
a co z ulamkiem i chrzanowskim jada??

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Jonsson dzis niejedzie

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
chrzanek:

W nadchodzącym tygodniu nie ujrzymy Tomka na torach żużlowych. Zrezygnował on ze startów zarówno w lidze angielskiej (poniedziałek, czwartek), jak i szwedzkiej (wtorek). Chrzanek nie jest jeszcze w pełni sił po chorobie, którą przeszedł w zeszłym tygodniu. - Tydzień przerwy w startach przeznaczę na regenerację sił. Będę mógł teraz także więcej czasu spędzić z rodziną. Ostatnie dwa i pół miesiąca były dla mnie okresem bardzo dużej ilości startów, kosztowało mnie to sporo wysiłku. We wczorajszym meczu w Ostrowie także nie jechałem w pełni sił, na szczęście udało się wygrać. Taka przerwa, jak teraz dobrze mi zrobi- mówi Tomek.
"tomaszchrzanowski.pl"
ulamek (raczej tez nie pojedzie bo nadgarstek spuchniety info z 39 czerwca):

Na szczęście nie potwierdziły się wcześniejsze doniesienia na temat kontuzji, której doznał wczoraj podczas meczu ligi angielskiej Sebastian Ułamek. Po dokładnych badaniach w Częstochowie okazało się, że lewy nadgarstek zawodnika Włókniarza jest tylko dotkliwie potłuczony, a przerwa w startach potrwa zaledwie kilka dni.

"Nie zdecydowałem się na dokładne badania w Anglii i postanowiłem wrócić do kraju, abyzasięgnąć opinii klubowego lekarza Wojciecha Podhoreckiego, do którego mam duże zaufanie. Na szczęście okazało się, że nie ma złamań, a nadgarstek jest skręcony i mocno potłuczony. Duża opuchlizna może być spowodowana faktem, że lewa ręka była w przeszłości złamana. Nie ukrywam, że dobra wiadomość mnie uskrzydliła, bo byłem podłamany tym, iż ręka może być złamana. Cieszę się, że skończyło się na strachu" - mówi Sebastian.

Jak doszło do pechowego upadku? "Po dobrym startem walczyłem w pierwszym łuku z Kimem Janssonem o wyjście na prowadzenie. Byłem nieco szybszy, ale Szwed pojechał ostro i nie zostawił mi miejsca, dlatego upadłem. Jansson nie został wykluczony z powtórki, bo w Anglii dyskwalifikacje za upadki w pierwszym łuku są bardzo rzadkie" - twierdzi Seba. "ulamek.pl"

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
Chrzanowski nie jedzie dzis.Ulamek ma klopoty z nadgarstkiem i nie wiadomo czy wystapi

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
moga za nich zz stosowac?wie ktos?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
oczywiscie info z 29 czerwca laugh

przy okazji podam co gram ;]

Hammarby v Vastervik -12 1 1,875
Indianerna v Dackarna -6 2 1,7
Masarna v Piraterna +4 2 1,775
Smederna v Rospiggarna 2 1,70
Vetlanda v Kaparna -24 1 1,85

bez glebszej analizy
vastervik bez chrzanka i seby powinni dostac dosc sporo okolo 16-20 pkt

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
bedzie zz za jonssona dzis?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by bajbus
chrzanek:

W nadchodzącym tygodniu nie ujrzymy Tomka na torach żużlowych. Zrezygnował on ze startów zarówno w lidze angielskiej (poniedziałek, czwartek), jak i szwedzkiej (wtorek). Chrzanek nie jest jeszcze w pełni sił po chorobie, którą przeszedł w zeszłym tygodniu. - Tydzień przerwy w startach przeznaczę na regenerację sił. Będę mógł teraz także więcej czasu spędzić z rodziną. Ostatnie dwa i pół miesiąca były dla mnie okresem bardzo dużej ilości startów, kosztowało mnie to sporo wysiłku. We wczorajszym meczu w Ostrowie także nie jechałem w pełni sił, na szczęście udało się wygrać. Taka przerwa, jak teraz dobrze mi zrobi- mówi Tomek.
"tomaszchrzanowski.pl"
dlaczego wklejasz stare info smirk
za tydzien tez wkleisz to samo info laugh
chrzanek poprzedni tydzien odpuscil wczoraj byl w angli ale mecz swindon nieodbyl sie a dzis chrzanek jedzie w szwecji smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by viper
bedzie zz za jonssona dzis?
raczej tak na szweckich stronach pisza ze AJ niejedzie smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
indianterna +9.5 wydaje sie dobrym betem
w dackarnie brak AJ troche slabsza forma ma lindgren jak ktorys bieg zawali karlsson lub gjedde handi powinno wejsc
na pozycji rezerwowego laukanen u gospodarzy powinien zrobic dwucyfrowy wynik
wcale tez mnie niezdziwi porazka dzis "gwiazdek " grin

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
na dziś wybrałem 4 spotkania - Vaster = ???
w rozpisie 3/4 i single na marginesy :
Indianerna v Dackarna 2(-6,0) /1.85/ 9-12 /6.00/
Masarna v Piraterna 1(-4,0) /2.0/ 5-8 /5.00/
Smederna v Rospiggarna 1 /2.05/ 5-8 /7.00/
Vetlanda v Kaparna (-24,0) /1.85/ 29-32 /6.00/ - tu troszkę się boję że może nie wystarczyć - ???

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
a i jeszcze oczywiście typ główny - dziś:
Indianerna v Dackarna 2(-6,0) /1.85/ 3/10

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
czy Andersen moze pojechac jako z/z za Adrenaline?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Originally Posted by przyborro
czy Andersen moze pojechac jako z/z za Adrenaline?

a czemu nie? to nie Anglia

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
chyba ciezki tor bedzie w hammarby wiec Tomek moze niepojezdzic wiec hammarby -8.5 zagram smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 31
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 31
Też to zagrałem smile

Strona 7 z 19 1 2 5 6 7 8 9 18 19

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1