|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
zgoda Hagii bylo to chamskie i ustawilo pozniej mecz....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
no tam ustawiło jak ustawiło. Nie byłoby przewagi, nie byłoby taktyka, przed nominowanymi byłoby +2. W nominowanych fixów nie było, byłoby tak samo ? Bes sęsu, że tak sie zdarzyło, ale już nie ma co gadać o ustawkach. Bo ustawka to by była jakby Nicki zwolnił, a umówienie Gollob i Jacek dojechali, a sędzia by im to zaliczył 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
"Do niecodziennej sytuacji doszło w biegu na 3000 m z przeszkodami. Prowadzący z ogromną przewagą Kenijczyk Paul Kipsiele Koech po przebiegnięciu 2600 m zaczął się cieszyć ze zwycięstwa. Okazało się jednak, że błąd popełnił sędzia, który nie zadzwonił dzwonkiem, co oznaczałoby, że zawodnik ma rozpocząć ostatnie okrążenie. Koech stracił całą przewagę, po jakimś czasie zorientował się w sytuacji i rozpoczął pogoń za Bouabdallahem Tahri, który objął prowadzenie. Nie zdołał go jednak już dogonić i zajął w biegu 2. miejsce."
Analogiczna sytuacja,takie rzeczy sie zdarzja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982 |
"Do niecodziennej sytuacji doszło w biegu na 3000 m z przeszkodami. Prowadzący z ogromną przewagą Kenijczyk Paul Kipsiele Koech po przebiegnięciu 2600 m zaczął się cieszyć ze zwycięstwa. Okazało się jednak, że błąd popełnił sędzia, który nie zadzwonił dzwonkiem, co oznaczałoby, że zawodnik ma rozpocząć ostatnie okrążenie. Koech stracił całą przewagę, po jakimś czasie zorientował się w sytuacji i rozpoczął pogoń za Bouabdallahem Tahri, który objął prowadzenie. Nie zdołał go jednak już dogonić i zajął w biegu 2. miejsce."
Analogiczna sytuacja,takie rzeczy sie zdarzja... tak. takie rzeczy się zdarzają o czym mógł przekonać się każdy oglądający dzisiejsze zawody. czy jednak sędzia, nie dzwoniąc dzwonkiem, nie wypatrzył do jakiegoś stopnia wyniku biegu na 3000 metrów? no właśnie... no i Stal rzeszow okradziona z bonusa... mimo wszystko, jak dla mnie to za mocna argumentacja A co przeszkadzalo Pedersenowi wygrac powtorke? Jak byl taki dobry. tego z kolei komentować nie wypada. uznaję to za żart ogólnie- mecz mi się podobał i nie ma co narzekać. w sporcie nie takie rzeczy się zdarzają  ryzyko wliczone w specyfikę. oby więcej takich zawodów (emocjonujących) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
chyba kazdy umie liczyc? a to nie pierwszy przypadek ze ktos pomylil okrazenia
chociaz przyznaje ze ten blad podprowadzajacego nie powinien miec miejsca ale nicki przyszly byc moze mistrz swiata nie umie sobie do 4 policzyc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303 |
jasne panowie ze jaja jak berety wyscig ukladal sie na po 3 szanse na doonienie Nickiego byly znikome wiec bieg powinien byc uznany po 3 okrazeniach jesli juz wynikly takie bledy w liczeniu. Tylko teraz ktos by powiedzial Nicky moglby miec defekt i nie zajal by 1 miejsca zgoda. Dlatego powtarzamy trudno okey . ale ku.r.wa ( sorki) Gollob jedzie po trawie i nie ma wykluczenia!!!! no z calytm szacunkiem ale to nie fair i zagrane pod Tomka pod jego osobowosc. Bieg ten byl decydujacy i to bardzo bo po powtorce zrobila sie znow roznica 8 pkt na niekorzysc Marmy. A tak byloby nadal -4 do Tarnowian. p.s to ten co liczy to chyba jakis matol skonczony jak mozna nie umiem policzyc do 4 rany boskie komu oni te licencje daja. dodatkowo nie zostanie ukarany finansowo gdyz jak stwierdzil przelozony( drugi matol) takie bledy sie zdarzaja. !!! pytam jakie ?? nieumiejetnosc policzenia do 4 w tempie 15 sekund na jedno okrazenie??? To tak jakby sedzia pilkarski nie umial czytac cyferek z zegarka. p.s2. o co kolegas powyzej wspomnial o biegu to jeszcze mozna zrozumiec bo tam sie biega na metry jedno okrazenie to 800m zle policzyl sobie zwlaszcza ze biegal dlugi dystans i sedzia zaspal bo tak dlugi biueg jest senny troche  ale przy zuzlu ?? jajka jak berety ps.4 niektorzy grali w bwinie np handicap +5.5 co przy wyniku 48:42 nie wchodzi jak umiemy liczyc:P a gdyby bylo w tamtym biegu 3:3to mecz zakonczylby sie ( nie wnikajac w inne punkty kolejnych biegów) wygrana nasz bo handi zostaloby pokryte
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Skoro tak piszą fachowcy - a ja mam podobne spojrzenie na to spotkanie - zobaczymy co pokaże Tomuś z Rune - ale tak szczerze oprócz nich nie ma za bardzo kto punktować - liczę że we 2-óch nie zdobędą więcej niż 22/23pkt - do tego dodamy 10-Kołodziej/Rempała i ze 3/4 dla ostatniej linii - i mamy 35-37 do 45-43 - dlatego zagrałem dość ryzykownie (po wczorajszym fuksie z niepuszczeniem kuponu) Unia Tarnów - Marma Rzeszów 2 /3.45/ 3/10 Unia Tarnów - Marma Rzeszów X /14.00/ 0,5/10 i standardowe jak dla mnie marginesy - dziś aż trzy: Rzeszów 5-8 /8.00/ Rzeszów 9-12 /13.00/ Rzeszów 13-16 /26.00/ proporcjonalnie i lajtowo
ale jak będzie - martwi mnie tylko jedno - dobry bilans gospodarzy na swoim torze i słaby w wyjazdowych meczach Rzeszowiaków drugi dzień z rzędu jestem w szoku - przedwoczoraj nie postawiłem zakładu na Elit wczoraj błędnie postawiłem zakład na Ligę Polską i zamiast średniej wtopki - mam w unibecie dziś za co grać??? Zgadnijcie gdzie popełniłem błąd przy obstawianiu? - zaglądam do konta w UB celem doładowania - a tam okazuje się że nie ma takiej potrzeby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
oj Krajan, za duzo tych browarow walisz jednego dnia  czas sie ogarnac  lecz tym razem szczescie po Twojej stronie  a takich podprowadzajaacych to od razu kara finansowa powinni karac, smiech na sali aby nie umiec liczyc do czterech. Niech se gosc kupi liczydlo, albo na tablicy swietlnej niech wyswietlaja cyferki, moze to pomoze!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
No mi tez ten podprowadzajacy troche grosza ujal(Ub +6). Mam pytanie czy C+ dzisiaj pokazuje polfinal z Lonigo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
no tam nic sędzia nie powinien zaliczyć, bo regulamin jasno mówi o powtórce w takiej sytuacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
oj Krajan, za duzo tych browarow walisz jednego dnia  czas sie ogarnac  lecz tym razem szczescie po Twojej stronie  a takich podprowadzajaacych to od razu kara finansowa powinni karac, smiech na sali aby nie umiec liczyc do czterech. Niech se gosc kupi liczydlo, albo na tablicy swietlnej niech wyswietlaja cyferki, moze to pomoze! dla mnie wczorajsze zachowanie "machacza" wywołało śmiech - a opowiastki że przecież takie błędy się zdarzają są dobre ale dla młodszych dzieci - nie wiem dlaczego przypadkiem nie miałem przyjemności oglądać podobnej historii w calym swoim dotychczasowym życiu - a już sporo żyję - aha Hagii wczoraj byl dzień bezbrowarny  - ale faktycznie czasami zdarza mi się przesadzić z ilością - po prostu parodia i dlaczego własnie w polsce - Moim zdaniem ten "człowiek" faktycznie nie powinien być ukarany finansowo - bo i po co - ja bym go ukarał zabraniem licencji -wtedy miałbym pewność że drugi raz sie nie pomyli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Takie przypadki się jednak w historii zdarzały i za każdym razem bieg powtarzano - choć rzadko. Jednak lepszy taki błąd niż taki jak w Częstochowie w 2000 ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Takie przypadki się jednak w historii zdarzały i za każdym razem bieg powtarzano - choć rzadko. Jednak lepszy taki błąd niż taki jak w Częstochowie w 2000 ;] hmm nie przypominam sobie tego Buszmen moglbys przypomniec?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam.
Raz byl przypadek w ktorym to podprowadzajacy zapomnial po starcie zabrac podporki tasmy startowej i z calym ipetem wpdl na nia Ch.Louis doznajac bardzo powaznej kontuzji glowy(rozciela kask),Anglik dlugo walczyl o zycie , ale nie wiem czy to o tym przypadku wspomina Buszmen.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Pamietam takie same przypadki kiedy kier. startu czesto mylil choragiewki ale zawodnicy ktorzy jechali w tych biegach chyba musieli sobie sami liczyc kolka:) bo nie zwazali na jego znaki i jechali dalej wiec arbiter nie mial problemow z zaliczeniem punktow.Ale to bylo dawno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Troche dziwne rozstrzygniecie tego biego bez zadnych konsekwencji dla druzyny gospodarzy bo przeciez czlowiek od choragiewki jest osoba funkcyjna wyznaczona przez gospodarza zawodów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303 |
Panowie a nie zapominajcie o fakcie ze sedziowie tego meczu gubiuli sie jeszcze nie raz. Po dotknieciu tasmy przez Gluchego czekali na zawodnika zastepczego druzyny unii dopier po rekacji komisarza ze jesli wczesniej Zielinskiego zastapil Gluchy za dostkniecie Tasmy to wedlug regulaminu nikt juz rezerwowego nie moze zastapic po owym dotknieciu przez niego tasmy. CZyzby panowie nie znali regulami tego sportu co sedziują??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Hagii ja też nie pamiętam, ale czytałem że tak się zdarzało i wierzę. Poza tym regulamin mówi o tym jasno. Tak czy siak, takie coś podprowadzającemu zdarzać się nie powinno - proste.
@Wasp: moja aluzja odnosiła się właśnie do wypadku Louisa. Po tej kraksie Chris już formy nie odzyskał, w dodatku unika Polski jak ognia. Coś tam śmiga na 1 ligowym froncie, bez sprzętu, sam nie wiem po co.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558 |
6800 22.07.2007 20:00 Zielona Gora-Torun(+8) 1.85 8.00 1.85 6801 22.07.2007 20:00 G.Walasek-R.Sullivan(+1) 1.80 6.00 1.90 6802 22.07.2007 20:00 P.Protasiewicz-W.Jagus 1.80 6.00 1.90 6803 22.07.2007 20:00 G.Walasek (11,5 pkt) 1.80 1.80 6804 22.07.2007 20:00 F.Lindgren (9,5 pkt) 1.70 1.90 6805 22.07.2007 19:30 Rzeszow-Wroclaw(+6) 1.85 8.00 1.85 6806 22.07.2007 19:30 N.Pedersen-J.Crump(+2) 1.85 6.00 1.85 6807 22.07.2007 19:30 S.Nicholls-H.Andersen 1.90 6.00 1.80 6808 22.07.2007 19:30 H.Andersen (10,5 pkt) 1.85 1.75 6809 22.07.2007 19:30 R.Dobrucki (9,5 pkt) 1.85 1.75 6810 22.07.2007 19:00 Czestochowa-Leszno(+4) 1.85 8.00 1.85 6811 22.07.2007 19:00 G.Hancock-L.Adams 1.80 6.00 1.90 6812 22.07.2007 19:00 S.Ulamek-J.Hampel(+1) 1.80 6.00 1.90 6813 22.07.2007 19:00 G.Hancock (12,5 pkt) 1.70 1.90 6814 22.07.2007 19:00 K.Kasprzak (9,5 pkt) 1.90 1.70 6815 22.07.2007 19:00 Bydgoszcz-Tarnow 1.85 8.00 1.85 6816 22.07.2007 19:00 T.Gollob (12,5 pkt) 1.80 1.80
kursidla z milenium
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558 |
6800 22.07.2007 20:00 Zielona Gora-Torun(+8) 1.85 8.00 1.85 6801 22.07.2007 20:00 G.Walasek-R.Sullivan(+1) 1.80 6.00 1.90 6802 22.07.2007 20:00 P.Protasiewicz-W.Jagus 1.80 6.00 1.90 6803 22.07.2007 20:00 G.Walasek (11,5 pkt) 1.80 1.80 6804 22.07.2007 20:00 F.Lindgren (9,5 pkt) 1.70 1.90 6805 22.07.2007 19:30 Rzeszow-Wroclaw(+6) 1.85 8.00 1.85 6806 22.07.2007 19:30 N.Pedersen-J.Crump(+2) 1.85 6.00 1.85 6807 22.07.2007 19:30 S.Nicholls-H.Andersen 1.90 6.00 1.80 6808 22.07.2007 19:30 H.Andersen (10,5 pkt) 1.85 1.75 6809 22.07.2007 19:30 R.Dobrucki (9,5 pkt) 1.85 1.75 6810 22.07.2007 19:00 Czestochowa-Leszno(+4) 1.85 8.00 1.85 6811 22.07.2007 19:00 G.Hancock-L.Adams 1.80 6.00 1.90 6812 22.07.2007 19:00 S.Ulamek-J.Hampel(+1) 1.80 6.00 1.90 6813 22.07.2007 19:00 G.Hancock (12,5 pkt) 1.70 1.90 6814 22.07.2007 19:00 K.Kasprzak (9,5 pkt) 1.90 1.70 6815 22.07.2007 19:00 Bydgoszcz-Tarnow 1.85 8.00 1.85 6816 22.07.2007 19:00 T.Gollob (12,5 pkt) 1.80 1.80
kursidla z milenium
6921 CZĘSTOCHOWA-LESZNO H(0-6) 1.85 8.00 1.85 - - - 22 lip 16:00 6922 G.HANCOCK-L.ADAMS KL 1.90 5.00 1.90 - - - 22 lip 16:00 6923 S.UŁAMEK-J.HAMPEL KL 1.90 5.00 1.90 - - - 22 lip 16:00 6924 K.KASPRZAK PKT 9,5 1.95 - 1.65 - - - 22 lip 16:00 6931 BYDGOSZCZ-TARNÓW H(0-2) 1.85 8.00 1.85 - - - 22 lip 16:00 6932 A.JONSSON-T.GOLLOB H(1-0) KL 1.90 5.00 1.90 - - - 22 lip 16:00 6933 R.HOLTA PKT 10,5 1.95 - 1.65 - - - 22 lip 16:00 6941 ZIELONA GÓRA-TORUŃ H(0-8) 1.85 8.00 1.85 - - - 22 lip 16:00 6942 G.WALASEK-R.SULLIVAN H(0-2) KL 1.90 5.00 1.90 - - - 22 lip 16:00 6943 N.K.IVERSEN PKT 9,5 1.95 - 1.65 - - - 22 lip 16:00 6951 RZESZÓW-WROCŁAW H(0-6) 1.85 8.00 1.85 - - - 22 lip 16:00 6952 N.PEDERSEN-J.CRUMP H(0-2) KL 1.90 5.00 1.90 - - - 22 lip 16:00 6953 H.ANDERSEN PKT 11,5 1.80 - 1.80 - - - 22 lip 16:00
z Totomisia
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|