Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
Originally Posted by Samos
Originally Posted by Ða Bartek
Oho...nikt nie wspomnial jeszcze o absyncie? cool


najlepszy z najlepszych ooo
Popieram wink
To ma dopiero smak i kopa, jednak trudno dostepne tongue

[Linked Image]

http://pl.wikipedia.org/wiki/Absynt


a ile on ma % bo slyszalem ze duzo smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Jack Daniels + sprite + lod + cytryna smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
hmmm piwo to żubry harnasie tyskie leszki KJ-je(kej dżej - ciekawe kto wpadnie co to za piwo) Carlsberga wareczke kurna to bez sensu lepiej powiedziec czego nie pije

piwek typu strong
ginów
ciepłej wódki

Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Originally Posted by th0mas
Do drinków to tylko Gin Lubuski z tonikiem smile

Ło Jezusicku, to ja tego dotknąć nie mogłem, a ktoś się w tym lubuje. Gusta gustami, ale Lubuski jest najgorszym z Ginów z tego, co piłem tongue .

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Originally Posted by 210689r
Originally Posted by Samos
Originally Posted by Ða Bartek
Oho...nikt nie wspomnial jeszcze o absyncie? cool


najlepszy z najlepszych ooo
Popieram wink
To ma dopiero smak i kopa, jednak trudno dostepne tongue

[Linked Image]

http://pl.wikipedia.org/wiki/Absynt


a ile on ma % bo slyszalem ze duzo smile

Sa rozne rodzaje. Pilem kiedys jeden ktory mial 60+ (tak bylo na etykiecie) albo 70+, nie pamietam dokladnie. W praktyce oznaczaloto ze ma powyzej tej liczby smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
Originally Posted by Ða Bartek
Originally Posted by 210689r
Originally Posted by Samos
Originally Posted by Ða Bartek
Oho...nikt nie wspomnial jeszcze o absyncie? cool


najlepszy z najlepszych ooo
Popieram wink
To ma dopiero smak i kopa, jednak trudno dostepne tongue

[Linked Image]

http://pl.wikipedia.org/wiki/Absynt


a ile on ma % bo slyszalem ze duzo smile

Sa rozne rodzaje. Pilem kiedys jeden ktory mial 60+ (tak bylo na etykiecie) albo 70+, nie pamietam dokladnie. W praktyce oznaczaloto ze ma powyzej tej liczby smile


no właśnie mi ktoś mówił, że to ma ponad 70% i jest zabronione do sprzedaży w Polsce czy jakos tak laugh

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Chodza takie sluchy. Kiedys slyszalem plotke ze w Białymstoku w "alkoholach swiata" mieli... ale na wlasne oczy nie widzialem. Na szczescie mamy z Polski blisko do Czech smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Są bardzo mocne od 50% - 70% alkoholu.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
a cena ? smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
A wina marki "W" pijecie? tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Originally Posted by ziomal-111
A wina marki "W" pijecie? tongue

w czasach liceum piło się: kapitana polewe, wielkiego brata, dziadunie itp laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
Originally Posted by ziomal-111
A wina marki "W" pijecie? tongue


czasem laugh jak mam malo kasy ze soba a chce sie upic to kupuje laugh

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Okolo 30 zl w Czechach tongue

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Originally Posted by 210689r
a cena ? smile

Niestety nie pamietam frown

Originally Posted by ziomal-111
A wina marki "W" pijecie? tongue

No ba smile Dziwne w nich jest to, ze mimo tej siarki zawsze wchodza jak sok smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Ða Bartek
Chodza takie sluchy. Kiedys slyszalem plotke ze w Białymstoku w "alkoholach swiata" mieli... ale na wlasne oczy nie widzialem. Na szczescie mamy z Polski blisko do Czech smile

Z czego wiekszosc to plyn do spryskiwaczy, jesli lubisz takowy, to prosze bardzo :]

Bedac w czechach kup sobie Fyderyka, a zabijesz watrobe smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
to jade do Czech bo Absynty laugh

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Ða Bartek
Chodza takie sluchy. Kiedys slyszalem plotke ze w Białymstoku w "alkoholach swiata" mieli... ale na wlasne oczy nie widzialem. Na szczescie mamy z Polski blisko do Czech smile

Z czego wiekszosc to plyn do spryskiwaczy, jesli lubisz takowy, to prosze bardzo :]

Bedac w czechach kup sobie Fyderyka, a zabijesz watrobe smile

Jednak pozostane wierny... Nie lubisz? masz slaby gust grin


Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Mieszkam 5km od granicy z Czechami...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Originally Posted by lupus
Mieszkam 5km od granicy z Czechami...

zazdroszcze smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Jim Beam smile

Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 3,039 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,737
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1