|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
#1 buy usd/yen 112,59 o,1 Mozna prosic o jakis komentarz - tez otworzylem taka pozycje troche wczesniej po 112,6. Kurs pokonal polowe spadkowej swiecy (tej okolo 6:00 na M5) i nie ma ochoty spadac. Wydaje mi sie, ze po otwarciu gield w Europie powinno zaczac rosnac. WojtekK
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
#3 usd/yen sell 0,2 112,45
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
#1 zamkn -117,76 zł 112,13 #3 zamkn +158,96 zł 112,14
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
#2 zamkniete +18 pkt 51,29 zł
konto 2455,51 zł bez otwartch pozycji
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2007
Posty: 19 |
Jutro wieczorem sie odezwę na skype a jaka to impreza i gdzie ma być w mojej okolicy ? W Mysłowicach off festival. Nie wiem co tam będzie, ale towarzystwo które mnie tam wyciąga jest zdecydowanie godne uwagi. Na parze eur/usd 0,1 lota wyszło mi 2,61 za 1 pkt A to sobie dolara liczą po ładnym kursie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Nie tak zupełnie kolo mnie,ja jestem z Zagłebia a Mysłowice to juz Sląsk a tak poważnie to myslalem że jakaś imprezka bedzie na Zielonej w Dabrowie G.,wtedy byłoby calkiem bliziutko i moznaby pomysleć o browarku.
Dziś na dlugiej wyszlo całkiem przyzwoicie 2,849 za punkcik
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 245 |
Czym tak naprawdę były spowodowane te spadki na wykresach przeciwstawnych do jena? I jak przewidujecie otwarcie kolejnego tygodnia na co należy zwrucić szczególną uwagę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Ten cyrk z tego tygodnia to jak wszyscy pisza zasluga carry trades i pewnie tak jest a poczatek przyszlego tygodnia to pewnie odreagowanie spadków. Sorki ż etak w jednym zdaniu ale dopadla mnie jakas grypa żoladkowa czy jakies inne cholerstwo i jestem juz od przedwczoraj do niczego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Podsumowanie 1/34 tygodnia
plan do wykonania na 1 tydzien gry : 2265 zł stan konta po 1 tygodniu : 2455,51 zł
plan na 2 tydzien gry: 2492 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
#1 buy usd/yen 114,04 0,1
sprobuje domknąclukę
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
#1 sorki kupione po 114,07
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 358 |
dardaw czy na nocke stawiasz S/L czy zostawiasz na zywiol otwarta pozycje? W sumie to chyba ci ta ostatnia trasakcja w gore poszla
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
No co Ty , bez stopa spac nie pojde ale poki co czuwam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 358 |
Aha, rozumiem. Ale zes pipsow natrzaskal na tej transakcji ostatniej :shocked. Ciekawe dokad dojdzie? :
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Walczymy teraz na oporze jak pzrejdzie to sie cos jeszcze dorzuci(ok 114,80 ???) a jak nie to trzeba bedzie zwiewac, no i zobaczymy co zółtki zaraz zrobią
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
zamkniete 114,10 + 3pkt 7,44 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
ładny szal sie zrobil, nie moglem kurcze domknąc pozycji i wyszlo tylko +3 pkt, obrot do poprzedniego kwadransa zwiekszył sie 20 krotnie, zaraz bredzie ostro tylko w która strone
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
#2 short 113,80 0,1 moż epuszczą stopy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 358 |
Ja troche sie dziwie ze S/L nie stawiasz. A jakby wystrzelilo znacznie mocniej? Mysle, ze bez S/L i T/P prz gwaltownych ruchach nie ma co. A poza tym jak na forum wstawiles to juz nie bylo 114,10 a 113,80  PS. Pamietam jak kiedys bawilem sie na oandzie i nagle poszla swieca ponad 100 pipsow - bez stopa bys nic nie zrobil!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|