Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 51 1 2 3 4 5 50 51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Originally Posted by dardaw
#1 buy usd/yen 112,59 o,1

Mozna prosic o jakis komentarz - tez otworzylem taka pozycje troche wczesniej po 112,6. Kurs pokonal polowe spadkowej swiecy (tej okolo 6:00 na M5) i nie ma ochoty spadac. Wydaje mi sie, ze po otwarciu gield w Europie powinno zaczac rosnac.

WojtekK

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
#3 usd/yen sell 0,2 112,45

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
#1 zamkn -117,76 zł 112,13
#3 zamkn +158,96 zł 112,14

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
#2 t/p 1,3443 s/l 1,3390

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
#2 zamkniete +18 pkt 51,29 zł

konto 2455,51 zł bez otwartch pozycji

Dołączył: Aug 2007
Posty: 19
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 19
Originally Posted by dardaw
Jutro wieczorem sie odezwę na skype a jaka to impreza i gdzie ma być w mojej okolicy ?

W Mysłowicach off festival. Nie wiem co tam będzie, ale towarzystwo które mnie tam wyciąga jest zdecydowanie godne uwagi.

Quote
Na parze eur/usd 0,1 lota wyszło mi 2,61 za 1 pkt

A to sobie dolara liczą po ładnym kursie.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Nie tak zupełnie kolo mnie,ja jestem z Zagłebia a Mysłowice to juz Sląsk a tak poważnie to myslalem że jakaś imprezka bedzie na Zielonej w Dabrowie G.,wtedy byłoby calkiem bliziutko i moznaby pomysleć o browarku.


Dziś na dlugiej wyszlo całkiem przyzwoicie 2,849 za punkcik

Dołączył: Dec 2002
Posty: 245
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 245
Czym tak naprawdę były spowodowane te spadki na wykresach przeciwstawnych do jena? I jak przewidujecie otwarcie kolejnego tygodnia na co należy zwrucić szczególną uwagę?


Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Ten cyrk z tego tygodnia to jak wszyscy pisza zasluga carry trades i pewnie tak jest a poczatek przyszlego tygodnia to pewnie odreagowanie spadków.
Sorki ż etak w jednym zdaniu ale dopadla mnie jakas grypa żoladkowa czy jakies inne cholerstwo i jestem juz od przedwczoraj do niczego.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Podsumowanie 1/34 tygodnia

plan do wykonania na 1 tydzien gry : 2265 zł
stan konta po 1 tygodniu : 2455,51 zł

plan na 2 tydzien gry: 2492 zł

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
#1 buy usd/yen 114,04 0,1

sprobuje domknąclukę

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
#1 sorki kupione po 114,07

Dołączył: May 2007
Posty: 358
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 358
dardaw czy na nocke stawiasz S/L czy zostawiasz na zywiol otwarta pozycje? W sumie to chyba ci ta ostatnia trasakcja w gore poszla

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
No co Ty , bez stopa spac nie pojde ale poki co czuwam

Dołączył: May 2007
Posty: 358
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 358
Aha, rozumiem. Ale zes pipsow natrzaskal na tej transakcji ostatniej :shocked. Ciekawe dokad dojdzie? :

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Walczymy teraz na oporze jak pzrejdzie to sie cos jeszcze dorzuci(ok 114,80 ???) a jak nie to trzeba bedzie zwiewac, no i zobaczymy co zółtki zaraz zrobią

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
zamkniete 114,10 + 3pkt 7,44 zl

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
ładny szal sie zrobil, nie moglem kurcze domknąc pozycji i wyszlo tylko +3 pkt, obrot do poprzedniego kwadransa zwiekszył sie 20 krotnie, zaraz bredzie ostro tylko w która strone

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
#2 short 113,80 0,1
moż epuszczą stopy

Dołączył: May 2007
Posty: 358
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 358
Ja troche sie dziwie ze S/L nie stawiasz. A jakby wystrzelilo znacznie mocniej? Mysle, ze bez S/L i T/P prz gwaltownych ruchach nie ma co. A poza tym jak na forum wstawiles to juz nie bylo 114,10 a 113,80 wink

PS.
Pamietam jak kiedys bawilem sie na oandzie i nagle poszla swieca ponad 100 pipsow - bez stopa bys nic nie zrobil!

Strona 3 z 51 1 2 3 4 5 50 51

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Akhu, ANZELMO, alfa, aker, forty, kamel), 2,755 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,920
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1