|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
To co zapodał Sphinx to zajebista sprawa. Tak są 3 mp3 o kobiecej psychologii i o NLSie. Mam to już ze dwa miech na kompie i ogólnie pozytywnie oceniam po przesłuchaniu. Najlepsza jest 3 część, która wprowadza w hipnozę. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
sorry, ze 2 post ale uzasadniam posiadanie jej gg tym, ze ona sie kiedys krecila po moim osiedlu. To co u was na ścianach bloków piszecie swoje numery GG?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Właśnie przeczytałem ebook o podrywie na parkiecie jak dla mnie wszystko się potwierdza mi. Daje tylko przekonanie jak trzeba nadal robić. Re: Jak zagadać...? [6] Udostępni ktoś ten ebook jeszcze raz może? moze ktos wrzucic jeszcze raz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
powiem tyle...
postaw się na jego miejscu i sprawa jest prosta... stary nie bądź frajerem... jeżeli mi by ktoś odbił laskę, to tylko bym mu pogratulował, bo przynajmniej wiedział bym, że to nie ta z którą miałbym spędzić dużo swojego życia, a po co tracić na taką czas ? myślę dokładnie tak samo, jakbym wiedział, że moja dziewczyna była na imprezie i podrywali ja jacyś kolesie i jej to się bardzo podobało i brnęła w to to nie miałbym problemów do nich, tylko do tej panny + przyśpieszone zerwanie, a jeżeli by się do Niej jakiś kleił, nie chciał odczepić na siłę, to ile Boziulka da sił w rączkach i lecimy na kolesia  ...a żeby było śmieszniej, mojej dziewczyny koleżanka wróciła dziś do Polski po długim czasie i poszły razem na imprezę ...nie ukrywam, ale strasznie to przezywam, ale staram sie tego nie okazywać, ufam jej i wiem, że jest wyjątkowo zrównoważona dziewczyna i nie robi nic pochopnie ...ale i tak się boję, że jacyś frajerzy będą chcieli kleić do niej swoje brudne łapska  ...a może jest jakiś chętny co by poszedł i skontrolował sprawę ?  hehehe Adammm, ja bym się dał na spokój, panna musi być szmata, skoro się całowała z kimś mając chłopaka, ale fotka mile widziana.... aha i ja ciągle pamiętam o hokeistce ...miało być foto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
hokeistka fajnie tanczyla jak ja wyciagnalem na impreze: stala w miejscu i machala rekoma. Bylismy tez w kinie wieksza ekipa to dziewoja nie odnalazla sie w towarzystwie :Grin: Fotki mi dac nie raczyla wiec nie mialem zbytnio jak zalatwic, a probowalem  jednym slowem cos tam z nia zdzialalem z czasem, ale jednak laska okazala sie pomylka Zbigniewie, ależ nie, poprostu kręciła się i sama sobie jakoś załatwiła od kogoś.  fajnie by bylo sie kiedys wybrac cala ekipa z tego tematu na balety :Grin:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
Według mnie to jak nic się nie odzywa to nie próbuj ponownie dzwonić itp. Właściwe trochę w rękach losu sytuacja, jakby była ponownie na imprezie następnej to możesz spróbować ponownie, ale to tak by to ona bardziej chciała niż ty trochę możesz ją olać. Ale trudno mi powiedzieć chyba stracona sprawa. OT: http://rapidshare.com/files/39054775/Psychomanipulacja_Umyslem_Kobiety.rarJakieś pliki ogg tłumaczą, ale coś na sam ich głos jeszcze nie przesłuchałem, ale może się przydać... Jak juz to sciagnelem to w czym to otworzyc bo w zadnym programie nie dziala..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
1raul1 musisz wypakować to i otworzyć winampem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Mi to Winampem nie chodzi :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
mam winampa 5.31 i śmiga że ho ho 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Właśnie przeczytałem ebook o podrywie na parkiecie jak dla mnie wszystko się potwierdza mi. Daje tylko przekonanie jak trzeba nadal robić. Re: Jak zagadać...? [6] Udostępni ktoś ten ebook jeszcze raz może? moze ktos wrzucic jeszcze raz ? wrzućcie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
1raul1 musisz wypakować to i otworzyć winampem  dzieki nie obczajilem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Niech ktoś kumaty mi powie jak to otworzyć w Winampie bo chyba robie coś nie tak :|
;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
U mnie na Winampie 5.34 po przeniesieniu na listę działa bez problemu. Może chodzi coś o kodeki nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Pewnie masz nie ustawione w opcjach winampa takiego myku, żeby obsługiwał format ogg. Musisz to sobie dodać. Nie wiem jak ale to sie da zrobić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Już wiem: options/skóry/przeglądarka skór/potem przewijasz do góry i tam pod ustawieniami masz takie "typy plików" i sprawdź czy masz zaznaczone OGG. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Nie mam na liście nawet takiego rodzaju pliku, więc nie moge zaznaczyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
No to sobie ściągnij nowego winampa
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|