Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
To co zapodał Sphinx to zajebista sprawa. Tak są 3 mp3 o kobiecej psychologii i o NLSie. Mam to już ze dwa miech na kompie i ogólnie pozytywnie oceniam po przesłuchaniu. Najlepsza jest 3 część, która wprowadza w hipnozę. pzdr

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Originally Posted by Adammm
sorry, ze 2 post ale uzasadniam posiadanie jej gg tym, ze ona sie kiedys krecila po moim osiedlu.

To co u was na ścianach bloków piszecie swoje numery GG?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by Sphinx
Właśnie przeczytałem ebook o podrywie na parkiecie jak dla mnie wszystko się potwierdza mi. Daje tylko przekonanie jak trzeba nadal robić.

Re: Jak zagadać...? [6]
Originally Posted by Kylo
http://www.speedyshare.com/360475302.html

i ten temat nie potrzebny ;p

Udostępni ktoś ten ebook jeszcze raz może?


moze ktos wrzucic jeszcze raz ?


Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by Baqu
Originally Posted by kamasss
powiem tyle...

postaw się na jego miejscu i sprawa jest prosta...
stary nie bądź frajerem...

jeżeli mi by ktoś odbił laskę, to tylko bym mu pogratulował, bo przynajmniej wiedział bym, że to nie ta z którą miałbym spędzić dużo swojego życia, a po co tracić na taką czas ?


myślę dokładnie tak samo, jakbym wiedział, że moja dziewczyna była na imprezie i podrywali ja jacyś kolesie i jej to się bardzo podobało i brnęła w to to nie miałbym problemów do nich, tylko do tej panny + przyśpieszone zerwanie, a jeżeli by się do Niej jakiś kleił, nie chciał odczepić na siłę, to ile Boziulka da sił w rączkach i lecimy na kolesia smile
...a żeby było śmieszniej, mojej dziewczyny koleżanka wróciła dziś do Polski po długim czasie i poszły razem na imprezę ...nie ukrywam, ale strasznie to przezywam, ale staram sie tego nie okazywać, ufam jej i wiem, że jest wyjątkowo zrównoważona dziewczyna i nie robi nic pochopnie ...ale i tak się boję, że jacyś frajerzy będą chcieli kleić do niej swoje brudne łapska smile ...a może jest jakiś chętny co by poszedł i skontrolował sprawę ? smile hehehe

Adammm, ja bym się dał na spokój, panna musi być szmata, skoro się całowała z kimś mając chłopaka, ale fotka mile widziana.... aha i ja ciągle pamiętam o hokeistce ...miało być foto smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
hokeistka fajnie tanczyla jak ja wyciagnalem na impreze: stala w miejscu i machala rekoma. Bylismy tez w kinie wieksza ekipa to dziewoja nie odnalazla sie w towarzystwie :Grin: Fotki mi dac nie raczyla wiec nie mialem zbytnio jak zalatwic, a probowalem tongue jednym slowem cos tam z nia zdzialalem z czasem, ale jednak laska okazala sie pomylka grin

Zbigniewie, ależ nie, poprostu kręciła się i sama sobie jakoś załatwiła od kogoś. wink

fajnie by bylo sie kiedys wybrac cala ekipa z tego tematu na balety :Grin:


Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Originally Posted by Sphinx
Według mnie to jak nic się nie odzywa to nie próbuj ponownie dzwonić itp. Właściwe trochę w rękach losu sytuacja, jakby była ponownie na imprezie następnej to możesz spróbować ponownie, ale to tak by to ona bardziej chciała niż ty trochę możesz ją olać. Ale trudno mi powiedzieć chyba stracona sprawa.

OT:
http://rapidshare.com/files/39054775/Psychomanipulacja_Umyslem_Kobiety.rar

Jakieś pliki ogg tłumaczą, ale coś na sam ich głos jeszcze nie przesłuchałem, ale może się przydać...

Jak juz to sciagnelem to w czym to otworzyc bo w zadnym programie nie dziala..

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
1raul1 musisz wypakować to i otworzyć winampem smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Mi to Winampem nie chodzi :|

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
mam winampa 5.31 i śmiga że ho ho wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Originally Posted by JuN
Originally Posted by Sphinx
Właśnie przeczytałem ebook o podrywie na parkiecie jak dla mnie wszystko się potwierdza mi. Daje tylko przekonanie jak trzeba nadal robić.

Re: Jak zagadać...? [6]
Originally Posted by Kylo
http://www.speedyshare.com/360475302.html

i ten temat nie potrzebny ;p

Udostępni ktoś ten ebook jeszcze raz może?


moze ktos wrzucic jeszcze raz ?
wrzućcie? grin

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Dobra znalazłem chyba to samo tylko że z dawką humoru.
http://rs75.rapidshare.com/files/24739102/Instrukcja_obs__322_ugi_kobiety.pdf

smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Dobra coś kolejnego ode mnie co może się przydać:
http://rapidshare.com/files/23292252/Poradnik_o_seksie.rar

Jak coś jeszcze znajdę ciekawego to wrzucę:)

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Originally Posted by Pierniczek
1raul1 musisz wypakować to i otworzyć winampem smile

dzieki nie obczajilem smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Niech ktoś kumaty mi powie jak to otworzyć w Winampie bo chyba robie coś nie tak :|

;/

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
U mnie na Winampie 5.34 po przeniesieniu na listę działa bez problemu. Może chodzi coś o kodeki nie wiem.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pewnie masz nie ustawione w opcjach winampa takiego myku, żeby obsługiwał format ogg. Musisz to sobie dodać. Nie wiem jak ale to sie da zrobić.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Już wiem: options/skóry/przeglądarka skór/potem przewijasz do góry i tam pod ustawieniami masz takie "typy plików" i sprawdź czy masz zaznaczone OGG. pzdr

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Nie mam na liście nawet takiego rodzaju pliku, więc nie moge zaznaczyc frown

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
No to sobie ściągnij nowego winampa

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1