Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by Adammm
dxisiaaajjj byka impreza bardxo fajna oglnie i opwiem wam ze laski bykly tez nieezle. na rauszu pozdrewam adam


Ty wiesz kiedy dajemy ostro w palnik, szykuj się wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
To swoją drogą tongue

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
W Estonii wygląda to nieco prościej - motyw 'na obcokrajowca' i kurde nawet wysilać się nie trzeba grin nie ma dylematów jak zagadać bo wystarcza inglisz lengłydż i bajera jest laugh

Szejn - 13 września wpadaj do trn i idziemy do hipno

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by muppet
Szejn - 13 września wpadaj do trn i idziemy do hipno


Jak mi wyświetlą poprawkę po 13 września to chyba nici z tego :|

A 20 nie da rady? Już wyjeżdżasz?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by shane
Originally Posted by muppet
Szejn - 13 września wpadaj do trn i idziemy do hipno


Jak mi wyświetlą poprawkę po 13 września to chyba nici z tego :|

A 20 nie da rady? Już wyjeżdżasz?

dary rade, nie przesadzaj grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by shane
Originally Posted by muppet
Szejn - 13 września wpadaj do trn i idziemy do hipno


Jak mi wyświetlą poprawkę po 13 września to chyba nici z tego :|

A 20 nie da rady? Już wyjeżdżasz?

dary rade, nie przesadzaj grin


Szykuj się na środę :GRIN:

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
co ja napisalem wczoraj laugh laugh laugh laugh

w srode zlot mecz.pl w euphori laugh

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Originally Posted by muppet
W Estonii wygląda to nieco prościej - motyw 'na obcokrajowca' i kurde nawet wysilać się nie trzeba grin nie ma dylematów jak zagadać bo wystarcza inglisz lengłydż i bajera jest laugh

Szejn - 13 września wpadaj do trn i idziemy do hipno


Mupp robi kariere niczym Nikoś ;D to jest długobis, jest firmy red grin

to hipno mnie wczoraj rozwalilo grin w ogole ochrona w tym klubie jest ze tak powiem 'bezwzgledna' kolesia laska rzucila na imprezie, wybiegl na zewnatrz z ziomem zalamany, za chwile chca wejsc a koles do nich: wyszliscie - placicie na nowo laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by muppet
W Estonii wygląda to nieco prościej - motyw 'na obcokrajowca' i kurde nawet wysilać się nie trzeba grin nie ma dylematów jak zagadać bo wystarcza inglisz lengłydż i bajera jest laugh

Szejn - 13 września wpadaj do trn i idziemy do hipno


w niedziele wieczorem wyjeżdżam i pewnie w poniedziałek rano będę w Talinie smile hehe

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Ma ktos moze te ksiazki "Gra" , "Tajemnic Uwodzenia" ,"Obudź w sobie olbrzyma" ?? Jak tak to bardzo bym prosil ,aby ktos udostepnil smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by marcen87
Ma ktos moze te ksiazki "Gra" , "Tajemnic Uwodzenia" , "Obudź w sobie olbrzyma" ?? Jak tak to bardzo bym prosil ,aby ktos udostepnil smile

mam, ale ksiazke smile polecam kupic...tanie to i dobrze sie czyta..

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
http://www.speedyshare.com/492649465.html

tu masz tajemnice uwodzenia, olbrzyma nie mam, a z gry niczego ciekawego sie nie dowiesz to raczej taka książka do poczytania...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Originally Posted by marzano
http://www.speedyshare.com/492649465.html

tu masz tajemnice uwodzenia, olbrzyma nie mam, a z gry niczego ciekawego sie nie dowiesz to raczej taka książka do poczytania...

Gra opowiada o półtajnej społeczności w Stanach Zjednoczonych, o człowieku, który z zera stał się kimś, mysterym najlepszym uwodzicielu współczesnych czasów. W Polsce również taka półtajna społeczność już istnieje. Są o tym specjalne fora internetowe.

A oto kilka linków:

Style z swoją dziewczyną Lisą:
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.seduction-chronicles.net/images/neil-strauss-lisa-leveridge.jpg&imgrefurl=http://attraction-chronicles.blogspot.com/2005_10_30_archive.html&h=480&w=304&sz=19&hl=pl&start=1&um=1&tbnid=8vtW9vA8EA1HPM:&tbnh=129&tbnw=82&prev=/images%3Fq%3Dneil%2Bstrauss%26svnum%3D10%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26hs%3DJ1l%26sa%3DX

Oficjalna strona Mysterego i ceny za jeden warsztat:
http://www.themysterymethod.com/

Blog Mysterego(polecam obejrzeć filmiki umieszczone na stronie):
http://www.venusianarts.com/pt/blog/Default.aspx

Style z swoją laską:
http://attraction-chronicles.blogspot.com/2006/03/meet-neil-strauss.html

"Gra" to coś więcej niż tylko książka do poczytania. pzdr

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Dzisiaj impreza u Shane'a. w tamtym tygodniu nie wypalila, dzisiaj jedziemy laugh laugh laugh

boje sie co sie bedzie dzialo laugh laugh laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
czekamy na relacje foto smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Takowej niestety nie będzie chyba frown

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
xhcialem cos napisac al tegonie zroie bo wole jutro

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Zloty mecz.pl proponuje robic w Bydgoszczy w Euphorii laugh laugh laugh

Shane, wielki browar za wszystko !!!!!

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Nie, żeby było grubo. Ale co tam laugh

Adammm :PIWO:

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, kamel, latajaca_holenderka, betowiec), 986 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,179
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1