|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
dxisiaaajjj byka impreza bardxo fajna oglnie i opwiem wam ze laski bykly tez nieezle. na rauszu pozdrewam adam Ty wiesz kiedy dajemy ostro w palnik, szykuj się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
To swoją drogą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
W Estonii wygląda to nieco prościej - motyw 'na obcokrajowca' i kurde nawet wysilać się nie trzeba  nie ma dylematów jak zagadać bo wystarcza inglisz lengłydż i bajera jest  Szejn - 13 września wpadaj do trn i idziemy do hipno
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Szejn - 13 września wpadaj do trn i idziemy do hipno Jak mi wyświetlą poprawkę po 13 września to chyba nici z tego :| A 20 nie da rady? Już wyjeżdżasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Szejn - 13 września wpadaj do trn i idziemy do hipno Jak mi wyświetlą poprawkę po 13 września to chyba nici z tego :| A 20 nie da rady? Już wyjeżdżasz? dary rade, nie przesadzaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Szejn - 13 września wpadaj do trn i idziemy do hipno Jak mi wyświetlą poprawkę po 13 września to chyba nici z tego :| A 20 nie da rady? Już wyjeżdżasz? dary rade, nie przesadzaj  Szykuj się na środę :GRIN:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
W Estonii wygląda to nieco prościej - motyw 'na obcokrajowca' i kurde nawet wysilać się nie trzeba  nie ma dylematów jak zagadać bo wystarcza inglisz lengłydż i bajera jest  Szejn - 13 września wpadaj do trn i idziemy do hipno Mupp robi kariere niczym Nikoś ;D to jest długobis, jest firmy red  to hipno mnie wczoraj rozwalilo  w ogole ochrona w tym klubie jest ze tak powiem 'bezwzgledna' kolesia laska rzucila na imprezie, wybiegl na zewnatrz z ziomem zalamany, za chwile chca wejsc a koles do nich: wyszliscie - placicie na nowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
W Estonii wygląda to nieco prościej - motyw 'na obcokrajowca' i kurde nawet wysilać się nie trzeba  nie ma dylematów jak zagadać bo wystarcza inglisz lengłydż i bajera jest  Szejn - 13 września wpadaj do trn i idziemy do hipno w niedziele wieczorem wyjeżdżam i pewnie w poniedziałek rano będę w Talinie  hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
Może ktoś to udostępnić na : http://www.speedyshare.com/ ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Ma ktos moze te ksiazki "Gra" , "Tajemnic Uwodzenia" ,"Obudź w sobie olbrzyma" ?? Jak tak to bardzo bym prosil ,aby ktos udostepnil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Ma ktos moze te ksiazki "Gra" , "Tajemnic Uwodzenia" , "Obudź w sobie olbrzyma" ?? Jak tak to bardzo bym prosil ,aby ktos udostepnil  mam, ale ksiazke  polecam kupic...tanie to i dobrze sie czyta..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
http://www.speedyshare.com/492649465.htmltu masz tajemnice uwodzenia, olbrzyma nie mam, a z gry niczego ciekawego sie nie dowiesz to raczej taka książka do poczytania...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Gra opowiada o półtajnej społeczności w Stanach Zjednoczonych, o człowieku, który z zera stał się kimś, mysterym najlepszym uwodzicielu współczesnych czasów. W Polsce również taka półtajna społeczność już istnieje. Są o tym specjalne fora internetowe. A oto kilka linków: Style z swoją dziewczyną Lisą: http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.seduction-chronicles.net/images/neil-strauss-lisa-leveridge.jpg&imgrefurl=http://attraction-chronicles.blogspot.com/2005_10_30_archive.html&h=480&w=304&sz=19&hl=pl&start=1&um=1&tbnid=8vtW9vA8EA1HPM:&tbnh=129&tbnw=82&prev=/images%3Fq%3Dneil%2Bstrauss%26svnum%3D10%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26hs%3DJ1l%26sa%3DX Oficjalna strona Mysterego i ceny za jeden warsztat: http://www.themysterymethod.com/Blog Mysterego(polecam obejrzeć filmiki umieszczone na stronie): http://www.venusianarts.com/pt/blog/Default.aspxStyle z swoją laską: http://attraction-chronicles.blogspot.com/2006/03/meet-neil-strauss.html"Gra" to coś więcej niż tylko książka do poczytania. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
czekamy na relacje foto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Takowej niestety nie będzie chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
xhcialem cos napisac al tegonie zroie bo wole jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
Zloty mecz.pl proponuje robic w Bydgoszczy w Euphorii Shane, wielki browar za wszystko !!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Nie, żeby było grubo. Ale co tam  Adammm :PIWO:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|