Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
ice18, tylko ze bukmacherzy w ofercie juz nie uwzgledniaja kierowcow McLarena ;/
Przynajmniej: betsson, expekt i gamebookers

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
beda wogule alonso i hamilton jechali

Dołączył: May 2006
Posty: 360
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 360
Quote
Serwis Autosport.com - a za nim szereg serwisów, w tym nasz - podał informację o wykluczeniu Mclarena z rozgrywek F1. Jak się okazało, informacja ta była błędna, za co przepraszamy.

Decyzji Światowej Rady Sportów Motorowych można się spodziewać w każdej chwili. Natychmiast o niej poinformujemy.

z http://f1.motoplaneta.pl/index.php?1&modex=pnews&&s=12624

wiec poczekajmy na oficjalne info

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
moim zdaniem nie zdecyduja sie na wylaczenie McLarena z wyścigów z wiadomych powodów - kasa misiu kasa - zawody F1 wtedy staly by sie jeszcze bardziej nudnawe, zapewne doszlo by do lekkiego odplywu inwestorów i zmniejszenie ogladalnosci. Oceniam, ze posypią sie solidne kary, czyli zalozmy wykluczenie teamu z wyscigu punktowego konstruktorow w tym sezonie, a za rok zalozmy -50 pkt, to samo tyczy sie championatu kierowcow. To nie jest pilka nozna, ze wywali sie jeden team z 1 ligi i zastapi sie go innym, tym bardziej ze McLarena zastapic po prostu sie nie da.

pozdr,

Dołączył: May 2006
Posty: 360
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 360
Quote
UPDATE - według brytyjskiej telewizji BBC, McLaren zostanie wykluczony tylko z tegorocznej punktacji konstruktorów i zapłaci 100 mln. dolarów kary. Czekamy na potwierdzenie tej informacji.

juz 'lzejsza' kara, nadal czekamy na oficjalna wiadomosc

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by wawmann
Quote
UPDATE - według brytyjskiej telewizji BBC, McLaren zostanie wykluczony tylko z tegorocznej punktacji konstruktorów i zapłaci 100 mln. dolarów kary. Czekamy na potwierdzenie tej informacji.

juz 'lzejsza' kara, nadal czekamy na oficjalna wiadomosc

pewnie newsa maja stąd
http://www.itv-f1.com/News_Article.aspx?PO_ID=40651
myślę, że to dosyc markowa strona, ktora nie ma przeklamań


Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
Originally Posted by Onet.pl
Podczas czwartkowego posiedzenia w Paryżu Światowa Rada Sportów Motorowych FIA podjęła decyzję o odebraniu zespołowi McLaren wszystkich punktów zdobytych w sezonie 2007 w klasyfikacji konstruktorów - podała BBC.
Zespół ma także zapłacić karę w wysokości 100 mln dolarów.

Nie tracą punktów w klasyfikacji indywidualnej mistrzostw świata obaj kierowcy teamu - lider MŚ Brytyjczyk Lewis Hamilton i obrońca tytułu Hiszpan Fernando Alonso.

To kara za udział zespołu McLaren w tzw. aferze szpiegowskiej związanej z wykradzeniem danych technicznych z zespołu Ferrar

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
wawmann tak jak wkleiles... juz wszedzie o tym trąbią

Quote
McLaren verdict in
Thursday 13 September at 19:32 : The World Motorsports Council has spoken: McLaren has been thrown out of the constructors' championship, having been stripped of all constructors' points. In a controversial move, however, the drivers have retained their points and are allowed to carry on fighting for the championship.

McLaren was also hit with a massive US$100 million fine - a new record for the highest fine ever meted out in the sport.

Quite why the drivers are being allowed to carry on championship despite the fact that they, too, had benefited (and are stil, benefiting) from the industrial espionage is still not clear. It doesn't exactly make for a fair fight, does it?

dalkowicie sie zgadzam z komentarzem redaktora - kompletny bezsens ?


Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Kubicy właśnie chyba silnik wyjebał, jeśli tak to -10 na starcie.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Kimi Raikkonen - Felipe Massa @1.80 (Stan James)

GP Belgii - Kwalifikacje
Raikkonen w Belgii wyraźnie szybszy od Massy. Jedynie w FP2 Massa uzyskał lepszy czas jednego okrążenia, ale nawet tam jakby złożyć do kupy najlepsze czasy Raikkonena z poszczególnych sektorów to wyszedłby z tego czas zdecydowanie lepszy od Massy.
Także tydzień temu we Włoszech do czasu wypadku i konieczności użycia rezerwowego bolidu Raikkonen prezentował sie lepiej od Brazylijczyka, widać jest obecnie w lepszej formie.
Stawka średnia.


Vitantonio Liuzzi - Sebastian Vettel @1.72 (Bet365)

GP Belgii - Kwalifikacje
Po pierwszych nieudanych jazdach w STR, teraz Vettel zaczyna udowadniać kto w tym zespole jest lepszym kierowcą.
Stawka niska.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Mam pytanko do fachowców;) Czy ktoś wie, jak będzie rozpatrywane w Milenium miejsce Roberta w dzisiejszych kwalifikacjach? Czy zakład na miejsca 1-5 będzie rozliczony jako wygrany, czy też jako przegrany? Z góry DZIĘKUJĘ za odpowiedź i pomoc! Pozdrawiam!:)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Setki razy już była już omawiana interpretacja przez buków wyników kwalifikacji w sytuacji gdy później następują jakieś kary.

Buki ZAWSZE rozliczają to co było na torze - zakład Kubica 1-5 jest zakładem wygranym.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Wymiana silnika u Fisichelli i -10 jutro na starcie.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
Originally Posted by tomo
Wymiana silnika u Fisichelli i -10 jutro na starcie.
skad to info?? z jakiego źródła?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Autosport

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by tomo
Wymiana silnika u Fisichelli i -10 jutro na starcie.

a nie z ostatniego miejsca tomo ?

moim zdaniem to źle przetłumaczono:
"The Italian Renault driver had qualified in 11th position, but an engine change after qualifying means he will now be sent to the back of the grid."

ale moge się mylic...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Nie mylisz się.

Wymiana silnika po kwalifikacjach jest równoznaczna z przesunięciem na OSTATNIĄ pozycję, nawet jeśli wcześniej zdobyło się Pole Position.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
czyli jednak jeszcze umiem troszke angielski :>

w każdym razie wielkie dzięki za tą cenną informację

pozdrawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Robert Kubica - Nico Rosberg @1.86 (Betgun)

GP Belgii
P5 i P15 na starcie to zbyt duża różnica na starcie by Kubek mógł myśleć o pokonaniu, będącego w świetnej formie, Rosberga. Jeśli tylko Nico nie zawali totalnie startu, a z kolei Kubica nie wystrzeli jak z procy meldując się w pierwszej dziesiątce zaraz na pierwszym okrążeniu to konieczność telepania się za maruderami sprawi, że w pierwszym sprincie Rosberg wyrobi sobie taką przewagę, by nie oddać jej już do mety.
Stawka średnia.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
hej
jak oceniacie, czy Fisichella , ktory zostal przesuniety po kwalifikacjach na ostatnia pozycje, ma dzis szanse zakonczyc gp belgii w pierwszej osemce???
pzdr

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, JelineK, Sensei, alfa, forty), 1,524 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1