Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by pinnacle
Tzn. nie moge zdradzic by mi ktos pomyslu nie podebral wiec pisze ogolnikowo ale cos w stylu ( przyklad wymyslony):

Wykupuje domene o nazwie np. www.krisnh.pl [krisnh.pl]
Kupuje hosting np.w Home.pl
Zlecam komus zrobienie strony ktora dzialalaby na zasadzie wyszukiwarki np. dobrych typerow z calej polski i zalozmy poszczegolny typer by moc zamiescic swoja wizytowke na moim serwerze musialby uiscic oplate zalozmy roczna: 10zl. przelewem na moje konto.
i teraz tak: jesli wpisalbym slowo kluczowe w google: krisnh to czy wyswietli mi sie ta strona jako jedna z pierwszych??? jesli nie to co trzeba zrobic by byla np. w czolowce ( w 1 trojce wyswietlanych stron) ????

dzieki

nie wiem czy o wszystko spytalem bo troche pozno i mozg mi sie lansuje smile


By była pierwsza w google, potrzeba pozycjonowania. Długo trwałe ale i skuteczne oraz i przy niektórych słowach drogie. Co do umieszczania ofert to żeby było wsyzstko w pełni legalne musiałbyć mieć firme, i wystawiac za taką płatną usługę dodania fakturę.

Bonus: Unibet
Adammm #1616370 24/09/2007 06:38
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by Adammm
a jezeli chodzi o polska nazwe i 'com' na koncu to mozna cos na tym zyskac?

warte i cos są. ale niewielki % tego co moze byc warte te slowo z pl'ką.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 110
aha i jeszcze jedno jesli ktos mialby juz domene o nazwie podobnej np. www.krisnhmadryt.pl [krisnhmadryt.pl] i prowadzil seris o podobnej tresci co ja chce zrobic to mogliby mnie podac do sadu o "odgapienie" pomyslu ??? jesli tak to skad mam wiedziec czy maja zastrzezona nazwe. ale nawet jak maja to przeciez moja jest inna, domena wolna to ja wykupuje i robie na niej co chce bez konsekwecji prawda ??? smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by pinnacle
aha i jeszcze jedno jesli ktos mialby juz domene o nazwie podobnej np. www.krisnhmadryt.pl [krisnhmadryt.pl] i prowadzil seris o podobnej tresci co ja chce zrobic to mogliby mnie podac do sadu o "odgapienie" pomyslu ??? jesli tak to skad mam wiedziec czy maja zastrzezona nazwe. ale nawet jak maja to przeciez moja jest inna, domena wolna to ja wykupuje i robie na niej co chce bez konsekwecji prawda ??? smile

Za plagiat podać Cię nie mogą.

Co do Trade Mark :

http://uprp.pl/patentwebaccess/DatabaseChoose.aspx - interesujace nas bazy to 'Znaki towarowe' i 'Międzynarodowe znaki towarowe - porozumienie madryckie

Mar #1616381 24/09/2007 06:42
Dołączył: Sep 2007
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 110
Originally Posted by Mar
Originally Posted by pinnacle
Tzn. nie moge zdradzic by mi ktos pomyslu nie podebral wiec pisze ogolnikowo ale cos w stylu ( przyklad wymyslony):

Wykupuje domene o nazwie np. www.krisnh.pl [krisnh.pl]
Kupuje hosting np.w Home.pl
Zlecam komus zrobienie strony ktora dzialalaby na zasadzie wyszukiwarki np. dobrych typerow z calej polski i zalozmy poszczegolny typer by moc zamiescic swoja wizytowke na moim serwerze musialby uiscic oplate zalozmy roczna: 10zl. przelewem na moje konto.
i teraz tak: jesli wpisalbym slowo kluczowe w google: krisnh to czy wyswietli mi sie ta strona jako jedna z pierwszych??? jesli nie to co trzeba zrobic by byla np. w czolowce ( w 1 trojce wyswietlanych stron) ????

dzieki

nie wiem czy o wszystko spytalem bo troche pozno i mozg mi sie lansuje smile


By była pierwsza w google, potrzeba pozycjonowania. Długo trwałe ale i skuteczne oraz i przy niektórych słowach drogie. Co do umieszczania ofert to żeby było wsyzstko w pełni legalne musiałbyć mieć firme, i wystawiac za taką płatną usługę dodania fakturę.

o co chodzi z tym pozycjonowaniem , prosze o wyjasnienie z tymi goglami oraz czy ilosc klikniec w strone odzwierciedla jej pozycje na ktorej sie wyswietla po wpisaniu np. krisnh??? a musze miec takie cos legalne ??? kto by mnie wyczail ??? jakby sie serwis rozrosl w sile wtedy byl zarejestrowal go jako firme:) mozna tak jak w wolenj amerykance bez rejestracji ???

Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by pinnacle
Originally Posted by Mar
Originally Posted by pinnacle
Tzn. nie moge zdradzic by mi ktos pomyslu nie podebral wiec pisze ogolnikowo ale cos w stylu ( przyklad wymyslony):

Wykupuje domene o nazwie np. www.krisnh.pl [krisnh.pl]
Kupuje hosting np.w Home.pl
Zlecam komus zrobienie strony ktora dzialalaby na zasadzie wyszukiwarki np. dobrych typerow z calej polski i zalozmy poszczegolny typer by moc zamiescic swoja wizytowke na moim serwerze musialby uiscic oplate zalozmy roczna: 10zl. przelewem na moje konto.
i teraz tak: jesli wpisalbym slowo kluczowe w google: krisnh to czy wyswietli mi sie ta strona jako jedna z pierwszych??? jesli nie to co trzeba zrobic by byla np. w czolowce ( w 1 trojce wyswietlanych stron) ????

dzieki

nie wiem czy o wszystko spytalem bo troche pozno i mozg mi sie lansuje smile


By była pierwsza w google, potrzeba pozycjonowania. Długo trwałe ale i skuteczne oraz i przy niektórych słowach drogie. Co do umieszczania ofert to żeby było wsyzstko w pełni legalne musiałbyć mieć firme, i wystawiac za taką płatną usługę dodania fakturę.

o co chodzi z tym pozycjonowaniem , prosze o wyjasnienie z tymi goglami oraz czy ilosc klikniec w strone odzwierciedla jej pozycje na ktorej sie wyswietla po wpisaniu np. krisnh??? a musze miec takie cos legalne ??? kto by mnie wyczail ??? jakby sie serwis rozrosl w sile wtedy byl zarejestrowal go jako firme:) mozna tak jak w wolenj amerykance bez rejestracji ???

Pozycjonowanie - http://pl.wikipedia.org/wiki/Pozycjonowanie_stron

Nie musisz mieć, chociaż osoba która będzie chciała się "dodać" do bazy może poprosić o fakturę albo coś, ale oczywiście mozna tak jak w wolnej amerykance smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by pinnacle
Originally Posted by Mar
Originally Posted by pinnacle
Tzn. nie moge zdradzic by mi ktos pomyslu nie podebral wiec pisze ogolnikowo ale cos w stylu ( przyklad wymyslony):

Wykupuje domene o nazwie np. www.krisnh.pl [krisnh.pl]
Kupuje hosting np.w Home.pl
Zlecam komus zrobienie strony ktora dzialalaby na zasadzie wyszukiwarki np. dobrych typerow z calej polski i zalozmy poszczegolny typer by moc zamiescic swoja wizytowke na moim serwerze musialby uiscic oplate zalozmy roczna: 10zl. przelewem na moje konto.
i teraz tak: jesli wpisalbym slowo kluczowe w google: krisnh to czy wyswietli mi sie ta strona jako jedna z pierwszych??? jesli nie to co trzeba zrobic by byla np. w czolowce ( w 1 trojce wyswietlanych stron) ????

dzieki

nie wiem czy o wszystko spytalem bo troche pozno i mozg mi sie lansuje smile


By była pierwsza w google, potrzeba pozycjonowania. Długo trwałe ale i skuteczne oraz i przy niektórych słowach drogie. Co do umieszczania ofert to żeby było wsyzstko w pełni legalne musiałbyć mieć firme, i wystawiac za taką płatną usługę dodania fakturę.

o co chodzi z tym pozycjonowaniem , prosze o wyjasnienie z tymi goglami oraz czy ilosc klikniec w strone odzwierciedla jej pozycje na ktorej sie wyswietla po wpisaniu np. krisnh??? a musze miec takie cos legalne ??? kto by mnie wyczail ??? jakby sie serwis rozrosl w sile wtedy byl zarejestrowal go jako firme:) mozna tak jak w wolenj amerykance bez rejestracji ???

Pozycjonowanie - http://pl.wikipedia.org/wiki/Pozycjonowanie_stron

Nie musisz mieć, chociaż osoba która będzie chciała się "dodać" do bazy może poprosić o fakturę albo coś, ale oczywiście mozna tak jak w wolnej amerykance smile

Mar #1616391 24/09/2007 06:48
Dołączył: Sep 2007
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 110
Mar dzieki za wszystkie odp. widze ze jestes niezle obcykany smile
Jeszcze cos zapytam:

Jesli chcialbym taki serwis stworzyc jak pisalem w przykladzie i byloby takich wizytowek kolo 500 to jaki hosting o jakiej pojemnosci wykupic zeby to smigalo jakos. ???


Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
a ile jest warta na wasze oko domena powiedzmy kupie.pl ?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by pinnacle
Mar dzieki za wszystkie odp. widze ze jestes niezle obcykany smile
Jeszcze cos zapytam:

Jesli chcialbym taki serwis stworzyc jak pisalem w przykladzie i byloby takich wizytowek kolo 500 to jaki hosting o jakiej pojemnosci wykupic zeby to smigalo jakos. ???
NMZC.

Co do hostingu wszystko zależy od tego jaki skrypt by to był i jaki ruch. Myślę że na poczotek jakieś konto 500mb i transfer na poziome 10-15 GB miesięcznie powinno wystarczyć. Oczywiście jak wyszukiwarka to i dobra szybkość łącza powinna być.

Adammm #1616396 24/09/2007 06:51
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by Adammm
a ile jest warta na wasze oko domena powiedzmy kupie.pl ?

Jak ktoś już tutaj napisal tyle ile ktoś by za nią dał.

Jak dla mnie max 100zł. bez serwisu, chyba że coś tam stworzysz i rozreklamujesz.

Mar #1616409 24/09/2007 06:55
Dołączył: Sep 2007
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 110
a te ceny za wykupienie np. na domeny.pl to sa podane na rok czasu??? takie male kwoty kolo 10zl ??? czy to na miesiac ???


Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by pinnacle
a te ceny za wykupienie np. na domeny.pl to sa podane na rok czasu??? takie male kwoty kolo 10zl ??? czy to na miesiac ???

Za rok. Jednak cena za przedłużenie na kolejny rok jest już większa przy różnych promocjach.

Mar #1616438 24/09/2007 07:04
Dołączył: Sep 2007
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 110
Mar
ok dzieki za wszelkie informacje. zbiore je do kupy i czas zaczac działac. pozdrawiam. ide spac.

P.S. Ty masz jakies domenki ktore trzymasz czy moze jakis serwis??? smile

a wklasnie jeszcze ktos wspominal o jakims "parkowaniu" domen i zarabianiu na klikaniu w nie. Jesli stworzylbym swoj serwis to moge go automatycznie tez "zaparkowac" czy jak to sie nazywa??? mozna laczyc jedno z drugim ???

Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by pinnacle
Mar
ok dzieki za wszelkie informacje. zbiore je do kupy i czas zaczac działac. pozdrawiam. ide spac.

P.S. Ty masz jakies domenki ktore trzymasz czy moze jakis serwis??? smile

a wklasnie jeszcze ktos wspominal o jakims "parkowaniu" domen i zarabianiu na klikaniu w nie. Jesli stworzylbym swoj serwis to moge go automatycznie tez "zaparkowac" czy jak to sie nazywa??? mozna laczyc jedno z drugim ???
możesz zaparkować do czasu stworzenia strony.
Aktualnie nie posiadam nic szczególnego, przechodzę do ofensywy.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Pinnacle, na przyszlosc nie zdradzaj swoich pomyslow smile

Adammm, moim zdaniem domena kupie.pl nawet bez serwisu jest warta co najmniej 2K. Jest prosta, krotka i wiadomo o co chodzi.
Mar, masz jakies domeny na sprzedaz? wink

Mar #1616448 24/09/2007 07:07
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Jeśli masz jakieś pytania to najlepiej na pm.

donic #1616450 24/09/2007 07:08
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by donic
Mar, masz jakies domeny na sprzedaz? wink

jak narazie nie.
czekam na lepsze czasy ;-)

Mar #1616456 24/09/2007 07:10
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
A kto jest w stanie odpowiedzieć. Jaka była pierwsza strona internetowa/pierwsza zarejestrowana domena. Mogą pojawić się 2 odpowiedzi.

Sam nie znam rozwiązania, a google nie chce pomóc więc szukam tutaj.

Pozdrawiam.

th0mas #1616461 24/09/2007 07:12
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
chyba jakieś uniwerski w usa.

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon), 2,338 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,345
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1