Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by siwy212
ty piracie ty grin

Jaki piracie? Mam dvd z usa wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by hbr
[Linked Image] [img523.imageshack.us]

Invincible (2006)
Gatunek: dramat sportowy

Trailer:


Opis: Film zainspirowany prawdziwą historią Vince'a Papale (Mark Wahlberg), człowieka nie mającego nic do stracenia, który pokonał przeszkody i spełnił swoje marzenia. Kiedy trener jego ukochanego zespołu Eagle Philadelphia urządził niespotykany otwarty trening, publika uznała to za strate czasu - nikt wystarczająco dobry by grać profesjonalnie nie może być tak odkryty. Na pewno nikt taki jak Papale - na jego szczęście, 30 letni zastępczy nauczyciel i pół etatowy barman, nigdy nie grający zawodowo, nawet w college'u. Ale naprzeciw trudnościom, Papele stworzył zespół i wkrótce odnalazł siebie w snach każdego fana - zaczynając od zera, stając się zawodowcem. (źródło filmweb.pl)

Jak dla mnie jest to najlepszy film sportowy jaki oglądałem. Moze troche przewidywalny, ale i tak oglądałem z wielkim zainteresowaniem. Końcówka wyśmienita. Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Myśle, że większości się spodoba. Moja ocena to 9/10.

chyba za duzo tych sportowych filmow nie widziales...Invincible to przecietny film, juz po 10 minutach filmu wiadomo jak sie skonczy, do Coach Carter'a czy Friday Night Lights brakuje mu lat swietlnych smile

dla mnie wlasnie Friday Night Lights to najlepszy film o sportowcach jaki w zyciu widzialem, Coach Carter na drugim miejscu...pozniej dlugo, dlugo nic...

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Oglądalem Coach Carter, bardzo dobry film, ale dla mnie ten Invincible jest lepszy. Kazdy wiadomo ma inny gust, jednemu sie podoba to, innemu tamto. Film o Papale ogladalem juz z 4 razy, wiem jak się skończy, ale i tak się wkręcam. Dobry był też Pamiętajcie o Tytanach. Jutro obejrze Friday Night Lights. Skoro polecasz chętnie rzuce okiem. Ja osobiście preferuje dramaty i filmy dające do myslenia, wiec mam nadzieje ze mi sie spodoba. pozdrawiam.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Originally Posted by hbr
Jutro obejrze Friday Night Lights. Skoro polecasz chętnie rzuce okiem. Ja osobiście preferuje dramaty i filmy dające do myslenia, wiec mam nadzieje ze mi sie spodoba. pozdrawiam.

Również polecam. Tak jak yaaho uważam go za najlepszy film o sportowcach...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Chuck [tv.com]
Twórca O.C. Josh Schwartz i reżyser McG przedstawiają serial „Chuck”, nie pozbawioną humoru opowieść o dwudziesto-kilku letnich szpiegach.
Zachary Levi gra Chucka, kujona komputerowego, który ma bazę rządowych tajemnic pobraną do swego mózgu. Chuck wkrótce zostaje zwerbowany przez John’a Casey’a, byłego agenta NSA, w celu wykonywania misji szpiegowskich wraz ze swoim nowym partnerem (i pierwszą randką od dziesięciu lat) – Sarah (Yvonne Strzechowski). Chuck musi dzielić swoje życie na bycie kujonem komputerowym a prowadzeniem tajnych operacji NSA.

Chuck zawsze marzył aby zostać szpiegiem, rzuciła go dziewczyna, o której nie morze zapomnieć. W swoje urodziny dostaje maila od kumpla ze studiów i nagle jego rzycie się zmienia... Okazuje się, że informacje, które przypadkowo poznał, są zbiorem danych wszystkich agencji rządowych USA stworzonym po 11 września. Agencje rządowe zmuszają go do współpracy i ...


Serial wydaje się dosyć fajny pod względem aktorek i scenariusza , więc chyba warto było by obejrzeć ... tym bardziej że premiera była wczoraj smile . Jeśli jest już ktoś kto oglądał to proszę o komentarz .

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Friday Night Light, macie do tego jakiegoś dobrego i działającego torrenta? Dzieki za pomoc.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
jestem po pierwszych odcinkach Californication i My name is Earl i chyba zainteresuję się tymi serialami na dłużej wink

akcja z zakonnicą w "C" w 1 odcinku laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Wtorek, godz. 21 POLSAT: Telefon (Phonebooth)

Ciekawy i oryginalny film. Polecam!

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
ogladal ktos Jęk czarnego węża(Black snake moan). Gra w nim Samuel L. Jackson i Christina Ricci. przemawia za mna ta ze gra Samuel plus do tego opis filmu:

Lazarus (Samuel L. Jackson) jest dojrzałym, wierzącym mężczyzną, mającym problemy z żoną. Pewnego dnia spotyka Rae (Christina Ricci), młodą kobietę uzależnioną od seksu. Próbuje on zmienić jej dotychczasowy sposób bycia, co nie wydaje się być łatwe.

wink

ogladal ktos?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
wlasnie to sciagam smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
a propo Samuela

wczoraj obejrzalem najlepszy horror od kilku lat o tytule "1408"

po obejrzeniu dowiedzialem sie, ze to na podstawie ksiazki Stevena Kinga i ze sa 2 wersje: rezyserska i kinowa, roznia sie zakonczeniami (ja niestety juz wiem jak obie sie koncza, ale jak ktos nie wie to uswiadamiam)
Naprawde warto


Poza tym obejrzalem ostatnio 2 francuskie komedie romantyczne grin (zostalem zmuszony): "Rent a wife" i "Valet". Naprawde milo sie zaskoczylem.
Porownujac to do amerykanskich shitow w tym samym gatunku to jak porownywac wlasnie 1408 do np Hostela.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by ajdam
wczoraj obejrzalem najlepszy horror od kilku lat o tytule "1408"

Powiedz, że żartowałeś.
To jest film, na którym miałem największą polewkę od kilku lat.
Początke nawet niezły, ale później to jest taka komedia, że hoho...

Grindhouse, który jest również zaliczany do horrorów, jest o wiele wiele lepszy...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Nie zartowalem, nawet sie zastanowilem i oprocz pily (1, moze 2) i widma zaden dobry horror mi nie przychodzi do glowy, a ten z tych wymienionych uwazam za najlepszy


Do grindhousa sie przymierzam, gdzies nawet mam na kompie, ale jakos nie bylo okazji

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
http://czarna.ksiega.filmweb.pl/Czarna+ksi%c4%99ga+2006+opisy,FilmDescriptions,id=143622

polecam film, naprawde dobry, lubie filmy wojenne gdzie nie ma hektolitrow krwi tylko konspiracja, ciche akcje itd itp smile film mialem na dysku jakis czas i obejrzalem tylko dlatego ze byl z lektorem a nie chcialo mi sie czytac!! warty polecenia

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
luknąłem drugi odcinek My name is Earl i niezły zwał.... kumpla Earla zagrał Patoshik z Prison Breaka laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
[Linked Image]

Jaime Wells Sommers jest ciężko pracującą kobietą, która musi dzielić swój czas pomiędzy pracę w barze, opiekę nad młodszą siostra Beccą, za którą jest odpowiedzialna i związkiem z chłopakiem Willem. Choć nigdy nie miała zbyt wiele, Jaime zawsze cieszyła się życiem. Wszystko się zmienia gdy jadąc ze swoim chłopakiem samochodem, zostają staranowani przez ciężarówkę. Will zabiera ją do bazy wojskowej, w której Jamie ma operację i zostają jej wszczepione implanty, bez których nie miałaby szans na przeżycie. Okazuje się, że posiada dzieki nim niesamowite zdolności ale musi się nauczyć nad nimi panować. Zostaje Bionic Woman.

Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek i bardzo przypadł mi do gustu dlatego polecam do oglądania . Kameleon z tego co pamiętam także byłeś fanem KyleXY dlatego ta pozycja nie powinna zdecydowanie Cię ominąć smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Trzymać się z daleka od nowej części Fasoli.. oglądałem.. żałowałem..

PS. W US pojawiły się reklamy Piły 4. Widział ktoś? Spodziewam się tego samego syfu co trzecia część, choć i tak ciekaw jestem.

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Originally Posted by Dziabor
ogladal ktos Jęk czarnego węża(Black snake moan). Gra w nim Samuel L. Jackson i Christina Ricci. przemawia za mna ta ze gra Samuel plus do tego opis filmu:

Lazarus (Samuel L. Jackson) jest dojrzałym, wierzącym mężczyzną, mającym problemy z żoną. Pewnego dnia spotyka Rae (Christina Ricci), młodą kobietę uzależnioną od seksu. Próbuje on zmienić jej dotychczasowy sposób bycia, co nie wydaje się być łatwe.

wink

ogladal ktos?

Ja oglądałem i podobał mi się. Dobrze zagrane. Ta laseczka nieźle zagrala.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Invincible to taki filmik przyjemny do ogladniecia, choc nie jest jakims mega hitem. Warto wlaczyc w jakis wieczor smile

Wlasnie wrocilem z "Katynia". Jakos mnie Wajda specjalnie nie przekonal. Za duzo watkow i pare plytkich scen juz od poczatku (scena z "honorem oficerskich). Poza tym czesc aktorow jak dla mnie beznadzieja. Dobrze, ze film powstal, ale szkoda, iz okrzyknieto go mianem majstersztyku przed premiera.

A teraz przystepuje do ponownego obejrzenia Donniego Darko. Jeszcze raz polecam wszystkim, ktorzy nie lubia jednoznacznych zakonczen i lubia pomyslec nad filmem. Swietne dzielo Cartera.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Ogląda to ktoś




Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, rafal08, $-man, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu), 2,445 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,292
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1