|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
To fakt, Gamebookers to jedyny buk, w którym gracz sam może sobie zmienić w profilu walutę konta.  Najlepiej ustawić na Euro i robić transakcje używając Moneybookers lub Neteller. Wpisując kod SUPER20 podczas rejestracji zgarniesz 100% bonus do 20 Euro, do tego w Gamebookers możesz zawsze skorzystać z bonusowej promocji wpłacając przez Moneybookers czy Neteller. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Banik, ile można postawić u Was na zakłady polityczne? Jeśli chodzi o ofertę i typy to każdy powinien sprawdzić kilka buków zanim cokolwiek postawi.  Np. na to, że Zbigniew Ziobro będzie następnym premierem, co jest mało prawdopodobne, w BS jest aż 30.00. Ale jeśli chodzi o dwa najbardziej prawdopodobne scenariusze, czyli Tusk lub Kaczyński, to zdecydowanie lepiej pójść do GB i wysłać kupon: ------------ Tusk 4.50 w Gamebookers  (2.30 w Betsson) Jarosław Kaczyński 4.00 w Gamebookers  (2.85 w Betsson) ------------ Gołym okiem widać gdzie warto zagrać.  Stawiajac na Konowicza wygrac mozna nawet 10.000 euro  A na powaznych kandydatow na nowych kontach limity sa znacznie wyzsze niz chociaby w unibet. Oczywicie zgadzam sie ze najlepiej wpierw rozejrzec sie u wszystkich bukmacherow , bo roznice sa ciekawe, chociazby Kwasniewski w betsson 10.00, dlaczego on jest faworytem w expekt to juz chyba zalezne jest preferencji wyborczych tamtejszego oddsmakera  Co do samych kursow trzeba zwrocic uwage, ze w betssonie jest zaklad "kto bedzie premierem 1 stycznia 2007", wiec wszystkie alternatywne scenariusze, ala Pawlak premierem na 4 tygodnie, nie wchodza w rachube, a sam zaklad na stronie betsson widnieje juz od polowy kwietnia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Kursy na Kwasa można spokojnie podwyższać po jego zarażeniu się "wirusem filipińskim".  P.S. Jakie macie limity na zakłady polityczne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Conrad priv 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2007
Posty: 31 |
Dzieki Panowie. Konto w bwinie juz mam ale przekombinowalem z wplata wlasnie na bonus startowy i nie chca mi teraz nic dac. Czekac czy zakladac konto na kogo innego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Na stronie głównej mecz.pl masz link promocyjny do bwin. Rejestrując się z niego automatycznie podlegasz promocji do 100zł gratis.
Jeśli się zarejestrujesz bezpośrednio na ich stronie to bonus nie zostaje doliczony, podobnie jest w PartyBets i Gamebookers - tam akurat musisz podać podczas rejestracji kod promocji żeby załapać się na bonus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
moze te pytania juz padly, ale ciezko sie przygrzebywac przez tyle podstron wiec pytam  : - w ktorym buku moze miec konto 2 czlonkow z rodziny (oczywiscie nie chce robic jakis przekretow  )? - i ma ktos jakis link z wykazem bukow gdzie i jakie sa aktualnie bonusy od depozytu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 72 |
w Betfair możesz miec kilka kont na jedną osobę,tylko muszą miec inną nazwe użytkownika,czyli login.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
w Betfair możesz miec kilka kont na jedną osobę,tylko muszą miec inną nazwe użytkownika,czyli login. mu chyba chodzi bardziej o to, zeby skorzystac z bonusow  a w betfair tego nie zrobisz na kilku kontach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503 |
moze te pytania juz padly, ale ciezko sie przygrzebywac przez tyle podstron wiec pytam  : - w ktorym buku moze miec konto 2 czlonkow z rodziny (oczywiscie nie chce robic jakis przekretow  )? - i ma ktos jakis link z wykazem bukow gdzie i jakie sa aktualnie bonusy od depozytu? podnosze  gdzie mozna miec 2 konta na czlonkow rodizny ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110 |
podnosze  gdzie mozna miec 2 konta na czlonkow rodizny ? Wszedzie  tylko z promocji nie mozna korzystac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503 |
to gitara  staruszek sobie pograc chcial troche  dzieki za info
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 603
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 603 |
Innebandy Unihokej Finlandia - ktorego buka polecacie na ta dyscypline??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
STS za przejrzystosc oferty i dosyc szybkie wyplaty wiekszych wygranych,Milenium chociaz limity moglyby byc wieksze,choc i PROF oraz MIX zrobily postepy w ostatnim czasie. Expekt,Unibet, Bwin i Sportingbet - dopoki nie zrobia limitow. Bet at home jak tamci zrobia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31 |
Witam,
orientujecie się może jak jest z wypłatami z bwin? wpłaciłem kaske, dostałem bonus, pomnożyłem około 4 razy to co miałem na początku. robią jakieś problemy przy wypłacie? mozna wszystko z konta za jednym razem wypłacić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
mozna, nie robia problemow
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Paniowie jaki buk (oprócz sportingu) daje zakłady na mecze z opcją "remis nie ma zakładu"??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399 |
Paniowie jaki buk (oprócz sportingu) daje zakłady na mecze z opcją "remis nie ma zakładu"?? napewno betsson to ma, bo mam tam konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Paniowie jaki buk (oprócz sportingu) daje zakłady na mecze z opcją "remis nie ma zakładu"?? Bet365
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Nie wiem czy tu, ale napiszę.
Poproszę o listę buków z PL kontem, gdzie można wpłacać kaskę przelewem.
:PIWO:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|