Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 33 1 2 10 11 12 13 14 32 33
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
To fakt, Gamebookers to jedyny buk, w którym gracz sam może sobie zmienić w profilu walutę konta. smile

Najlepiej ustawić na Euro i robić transakcje używając Moneybookers lub Neteller.

Wpisując kod SUPER20 podczas rejestracji zgarniesz 100% bonus do 20 Euro, do tego w Gamebookers możesz zawsze skorzystać z bonusowej promocji wpłacając przez Moneybookers czy Neteller. smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Originally Posted by Conrad
Banik, ile można postawić u Was na zakłady polityczne?

Jeśli chodzi o ofertę i typy to każdy powinien sprawdzić kilka buków zanim cokolwiek postawi. sonar

Np. na to, że Zbigniew Ziobro będzie następnym premierem, co jest mało prawdopodobne, w BS jest aż 30.00.

Ale jeśli chodzi o dwa najbardziej prawdopodobne scenariusze, czyli Tusk lub Kaczyński, to zdecydowanie lepiej pójść do GB i wysłać kupon:

------------
Tusk 4.50 w Gamebookers kasa (2.30 w Betsson)

Jarosław Kaczyński 4.00 w Gamebookers kasa (2.85 w Betsson)
------------

Gołym okiem widać gdzie warto zagrać. smile

Stawiajac na Konowicza wygrac mozna nawet 10.000 euro wink
A na powaznych kandydatow na nowych kontach limity sa znacznie wyzsze niz chociaby w unibet. Oczywicie zgadzam sie ze najlepiej wpierw rozejrzec sie u wszystkich bukmacherow , bo roznice sa ciekawe, chociazby Kwasniewski w betsson 10.00, dlaczego on jest faworytem w expekt to juz chyba zalezne jest preferencji wyborczych tamtejszego oddsmakera wink

Co do samych kursow trzeba zwrocic uwage, ze w betssonie jest zaklad "kto bedzie premierem 1 stycznia 2007", wiec wszystkie alternatywne scenariusze, ala Pawlak premierem na 4 tygodnie, nie wchodza w rachube, a sam zaklad na stronie betsson widnieje juz od polowy kwietnia smile

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kursy na Kwasa można spokojnie podwyższać po jego zarażeniu się "wirusem filipińskim". wink

P.S. Jakie macie limity na zakłady polityczne?

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Conrad priv smile

Dołączył: May 2007
Posty: 31
1
newbie
newbie
1 Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 31
Dzieki Panowie. Konto w bwinie juz mam ale przekombinowalem z wplata wlasnie na bonus startowy i nie chca mi teraz nic dac. Czekac czy zakladac konto na kogo innego?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Na stronie głównej mecz.pl masz link promocyjny do bwin. Rejestrując się z niego automatycznie podlegasz promocji do 100zł gratis.

Jeśli się zarejestrujesz bezpośrednio na ich stronie to bonus nie zostaje doliczony, podobnie jest w PartyBets i Gamebookers - tam akurat musisz podać podczas rejestracji kod promocji żeby załapać się na bonus.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
moze te pytania juz padly, ale ciezko sie przygrzebywac przez tyle podstron wiec pytam tongue :
- w ktorym buku moze miec konto 2 czlonkow z rodziny (oczywiscie nie chce robic jakis przekretow wink )?
- i ma ktos jakis link z wykazem bukow gdzie i jakie sa aktualnie bonusy od depozytu?

Dołączył: May 2006
Posty: 72
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 72
w Betfair możesz miec kilka kont na jedną osobę,tylko muszą miec inną nazwe użytkownika,czyli login.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by zbyszeg
w Betfair możesz miec kilka kont na jedną osobę,tylko muszą miec inną nazwe użytkownika,czyli login.

mu chyba chodzi bardziej o to, zeby skorzystac z bonusow smile a w betfair tego nie zrobisz na kilku kontach

Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Originally Posted by xqwzts
moze te pytania juz padly, ale ciezko sie przygrzebywac przez tyle podstron wiec pytam tongue :
- w ktorym buku moze miec konto 2 czlonkow z rodziny (oczywiscie nie chce robic jakis przekretow wink )?
- i ma ktos jakis link z wykazem bukow gdzie i jakie sa aktualnie bonusy od depozytu?

podnosze wink gdzie mozna miec 2 konta na czlonkow rodizny ?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Originally Posted by Dziadek69
podnosze wink gdzie mozna miec 2 konta na czlonkow rodizny ?

Wszedzie tongue tylko z promocji nie mozna korzystac

Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
to gitara tongue staruszek sobie pograc chcial troche wink dzieki za info

Dołączył: Aug 2006
Posty: 603
addict
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 603
Innebandy Unihokej Finlandia - ktorego buka polecacie na ta dyscypline??

Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
STS za przejrzystosc oferty i dosyc szybkie wyplaty wiekszych wygranych,Milenium chociaz limity moglyby byc wieksze,choc i PROF oraz MIX zrobily postepy w ostatnim czasie.
Expekt,Unibet,
Bwin i Sportingbet - dopoki nie zrobia limitow.
Bet at home jak tamci zrobia.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31
Witam,

orientujecie się może jak jest z wypłatami z bwin?
wpłaciłem kaske, dostałem bonus, pomnożyłem około 4 razy to co miałem na początku.
robią jakieś problemy przy wypłacie? mozna wszystko z konta za jednym razem wypłacić?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
mozna, nie robia problemow

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Paniowie jaki buk (oprócz sportingu) daje zakłady na mecze z opcją "remis nie ma zakładu"??

Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Paniowie jaki buk (oprócz sportingu) daje zakłady na mecze z opcją "remis nie ma zakładu"??

napewno betsson to ma, bo mam tam konto

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Paniowie jaki buk (oprócz sportingu) daje zakłady na mecze z opcją "remis nie ma zakładu"??

Bet365

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Nie wiem czy tu, ale napiszę.

Poproszę o listę buków z PL kontem, gdzie można wpłacać kaskę przelewem.

:PIWO:

Strona 12 z 33 1 2 10 11 12 13 14 32 33

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, burbon, Sensei, $-man), 1,621 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1