Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Aha... bede uwazal..ale zart naprawde 10/10 ... smirk

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Twój na avatarze lepszy? ... smirk

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Originally Posted by dondo
Twój na avatarze lepszy? ... smirk


Nie wiem bo mi słońce umysl zacmiło ... laugh

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Gib01 podaj link

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
cze niech mi odpisze jakis mod bo sie kumpel pytal zaco dostal bana, nick- AmbroNH

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Do Amkwish

[Linked Image]

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Należy się ostrzeżenie dla Krajana za jego post na qasi Siatkówka [222] k

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
crazy co jest obraźliwego w stwierdzeniu "idz sie zajmij kotem"?

bo nie czaje grin




Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ty jestes Amkwish? smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
idz sie zajmij psem grin

wez mi wytlumacz, co jest obrazliwego? smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by lupus
Ty jestes Amkwish? smile

smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie wiem czy to ja tak nierywaznie pisze.
Tlumacze po raz n-ty, i zarazem ostatni.

Typ policzylem (zawsze tak robie) potem napisalem Ci priva, z watpliwosciami, i Ty zamiast je rozwiac, jak to zwykle robia pozostali userzy, zaczales mi pisac, ze jestem smieszny, zalosny i ze mnie boli, to ze jestem nizej w ranku?

Toz to smieszne, i tak Ci tez napisalem na prv

W dodatku rankingu nie szlo wkleic, bo co chwile wklejales jednego i tego samego posta, jak zamnknalem temat, zaczales zakaldac nowe.
Jak pousuwalem, przeniosles sie do To i Owo.

W koncu dostales bana, za robienie obory na forum.

PS Wiem kto kiedy prowadzil ranking, wiem tez jak kewin prowadzi rankingi.
Nie zyj historia czlowieku, bo mi to przypomina tych co tesknia za innym systemem.

Naleze do osob, ktore sa wielkimi przeciwnikami rankingow, i czekam na chwile kiedy one znikna z forum.

A do tych co uwazaja, ze rankingi cos wnosza na forum kilka statystyk:

Na chwile obecna w ranku nhl sa aktywne 23 osoby.

Ani jedna z nich nie pisze w Lodowisku.

6 z nich ma temat w PP.

A teraz sie zastanowcie w trojke, czy jego zachowanie bylo wzorowe.
Ja przeprosin nie oczekuje, bo nie obrazam sie o byle co.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
No to wyjaśniamy dalej...

Nic o mnie nie wiesz, nic nie wiesz na temat tego forum. Nie zasługujesz na bycie modem, tłumaczysz się ze swoich błędów jak nasi politycy.

Szanuję prace tutejszych moderatorów, ale nie Twoją. Oborę z forum to robisz kolego Ty.

Rozmowa z Priv gdzie tak bardzo JA uraziłem PANA lupusa.

Lupus: "kurs na chicago na necie wynosil 2,9, najwyzej znalazlem 2,93.
Jescze raz zawyzysz, a lecisz z rankingu."

Hunter: "Oj przegiałes, napisze w temacie i masz udowodnione typ 1x2 w expekt 3.2@ i mnie nie strasz kolego. Boli Cie , ze jestes gorszy w NHL?"

Lupus: " laugh kogo mam sie bac? ;D

NIe pierszy raz ktos stara sie nakrecac kursy.
Zegnam"

Hunter: "Jestes smieszny... Zobaczymy kto miał rację. Jestes poprostu załosny."

PS: Conrad radzę zastanowić się nad doborem moderatorów i ja na ten moment dziękuję ale odpadam z tego forum i nie dlatego, że robię łaskę, ale dlatego, że nie mam zamiaru cokolwiek wkładać tutaj jeśli tak traktuje się ludzi.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
papa smile

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Kolejny dowód na to, że lupus jest poprostu bezczelny.

Dlaczego został usunięty mój ostatni post z tematu PP, apotem zamknięty?

Wyjasnij to do cholery bo mam już dość Twojej "kultury"

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Hunter nie wiem co ty bierzesz, ale lepiej to juz odloz.
Od rana smiecisz na forum, i jeszcze starasz sie zwalic na mnie.

Zegnasz sie z forum, skasowalem pozdrowienia dla mnie (przyjalem je, dziekuje, bede pamietal), a teraz sie pytasz czemu temat w archiwum?
W PP razem z Panem Kasa wprowadzilismy porzadki, reagujemy blyskawicznie smirk

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Odemnie już powiem gorzej się "odwal" . Bo mnie to już irytuje.

Powodzenia Conrad z utrzymywaniem takich Władz PiSowskich smile

...a ponoć głosowałeś na PO?

Lupus nie odpowiadaj już bo nie chcę mi się tego nawet czytać.

Pan Ka$a widzę po jednych pieniądzach. Załóżcie partię.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
hunter przeciez moderatorzy na forum to najgorsi z najgorszych kazdy to wie

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Ja niestety popieram to co mowi hunter

na forum od jakiegos czasu zle sie dzieje,

rozwoj forum idzie w bardzo zla strone, a podstawowa rzecz to taka, ze moderatorzy są dla userow, a nie user dla moderatorow, tym bardziej mozna to inaczje wytlumaczyc

forum jest dla typerow = userow, a nie odwrotnie


Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, aker, rafal08, poozon, burbon), 2,415 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,212
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1