|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Aha... bede uwazal..ale zart naprawde 10/10 ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Twój na avatarze lepszy? ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Twój na avatarze lepszy? ...  Nie wiem bo mi słońce umysl zacmiło ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
cze niech mi odpisze jakis mod bo sie kumpel pytal zaco dostal bana, nick- AmbroNH
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Należy się ostrzeżenie dla Krajana za jego post na qasi Siatkówka [222] k
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
 co jest obraźliwego w stwierdzeniu "idz sie zajmij kotem"? bo nie czaje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ty jestes Amkwish? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
idz sie zajmij psem  wez mi wytlumacz, co jest obrazliwego? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ty jestes Amkwish?  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nie wiem czy to ja tak nierywaznie pisze. Tlumacze po raz n-ty, i zarazem ostatni.
Typ policzylem (zawsze tak robie) potem napisalem Ci priva, z watpliwosciami, i Ty zamiast je rozwiac, jak to zwykle robia pozostali userzy, zaczales mi pisac, ze jestem smieszny, zalosny i ze mnie boli, to ze jestem nizej w ranku?
Toz to smieszne, i tak Ci tez napisalem na prv
W dodatku rankingu nie szlo wkleic, bo co chwile wklejales jednego i tego samego posta, jak zamnknalem temat, zaczales zakaldac nowe. Jak pousuwalem, przeniosles sie do To i Owo.
W koncu dostales bana, za robienie obory na forum.
PS Wiem kto kiedy prowadzil ranking, wiem tez jak kewin prowadzi rankingi. Nie zyj historia czlowieku, bo mi to przypomina tych co tesknia za innym systemem.
Naleze do osob, ktore sa wielkimi przeciwnikami rankingow, i czekam na chwile kiedy one znikna z forum.
A do tych co uwazaja, ze rankingi cos wnosza na forum kilka statystyk:
Na chwile obecna w ranku nhl sa aktywne 23 osoby.
Ani jedna z nich nie pisze w Lodowisku.
6 z nich ma temat w PP.
A teraz sie zastanowcie w trojke, czy jego zachowanie bylo wzorowe. Ja przeprosin nie oczekuje, bo nie obrazam sie o byle co.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
No to wyjaśniamy dalej... Nic o mnie nie wiesz, nic nie wiesz na temat tego forum. Nie zasługujesz na bycie modem, tłumaczysz się ze swoich błędów jak nasi politycy. Szanuję prace tutejszych moderatorów, ale nie Twoją. Oborę z forum to robisz kolego Ty. Rozmowa z Priv gdzie tak bardzo JA uraziłem PANA lupusa. Lupus: "kurs na chicago na necie wynosil 2,9, najwyzej znalazlem 2,93. Jescze raz zawyzysz, a lecisz z rankingu." Hunter: "Oj przegiałes, napisze w temacie i masz udowodnione typ 1x2 w expekt 3.2@ i mnie nie strasz kolego. Boli Cie , ze jestes gorszy w NHL?" Lupus: "  kogo mam sie bac? ;D NIe pierszy raz ktos stara sie nakrecac kursy. Zegnam" Hunter: "Jestes smieszny... Zobaczymy kto miał rację. Jestes poprostu załosny." PS: Conrad radzę zastanowić się nad doborem moderatorów i ja na ten moment dziękuję ale odpadam z tego forum i nie dlatego, że robię łaskę, ale dlatego, że nie mam zamiaru cokolwiek wkładać tutaj jeśli tak traktuje się ludzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
papa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Kolejny dowód na to, że lupus jest poprostu bezczelny.
Dlaczego został usunięty mój ostatni post z tematu PP, apotem zamknięty?
Wyjasnij to do cholery bo mam już dość Twojej "kultury"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Hunter nie wiem co ty bierzesz, ale lepiej to juz odloz. Od rana smiecisz na forum, i jeszcze starasz sie zwalic na mnie. Zegnasz sie z forum, skasowalem pozdrowienia dla mnie (przyjalem je, dziekuje, bede pamietal), a teraz sie pytasz czemu temat w archiwum? W PP razem z Panem Kasa wprowadzilismy porzadki, reagujemy blyskawicznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Odemnie już powiem gorzej się "odwal" . Bo mnie to już irytuje. Powodzenia Conrad z utrzymywaniem takich Władz PiSowskich  ...a ponoć głosowałeś na PO? Lupus nie odpowiadaj już bo nie chcę mi się tego nawet czytać. Pan Ka$a widzę po jednych pieniądzach. Załóżcie partię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
hunter przeciez moderatorzy na forum to najgorsi z najgorszych kazdy to wie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Ja niestety popieram to co mowi hunter
na forum od jakiegos czasu zle sie dzieje,
rozwoj forum idzie w bardzo zla strone, a podstawowa rzecz to taka, ze moderatorzy są dla userow, a nie user dla moderatorow, tym bardziej mozna to inaczje wytlumaczyc
forum jest dla typerow = userow, a nie odwrotnie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|