Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
gryzonko #1772664 13/11/2007 00:04
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Niestety, z żadną Mansion nie współpracuje frown

Bonus: Unibet
arkadius #1772776 13/11/2007 01:15
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
W internet explorerze powinno działać. Sprobuj wyczyścić cookies.
U mnie chyba pomogło gdy w opcje internetowe--->zaawansowane dałem na przywróć domyślne
Najkrócej mówiąc goły internet explorer bez żadnych bajerów powinien poprawnie współpracować z mansion

gryzonko #1772803 13/11/2007 01:34
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Cholera .... nie działa frown Pozostał mi tylko poker w Mansion

arkadius #1772806 13/11/2007 01:36
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
ja pod mozilla moge normalnie obstawiac

Logan #1772813 13/11/2007 01:44
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Klikając na wybrany kurs, powinno się pojawić okno z możliwością wpisania stawki?

arkadius #1772826 13/11/2007 01:50
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
tak, z lewej strony

Logan #1772846 13/11/2007 02:03
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
No niestety frown Co może być jeszcze przyczyną, jeżeli to nie wina przeglądarki, ponieważ wszystkie cooki usunąłem i nadal to samo .

arkadius #1773027 13/11/2007 03:12
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2
Witam, na urodziny dostałem chyba 20$ od Mansion.
"OddsMaker.com would like to make this birthday even happier by giving you a
free $20 to use in our sportsbook and casino." -na livechta pogadałem chwile i mam to na koncie ale nei jako Balance tylko jako free money,dostałem taką wiadomosć:
"Your $20 will be credited to your Free Money account
Maria: FREE money can only be used in conjunction with your REAL money account. There is a specified ratio for it's use; The standard ratio is 29:1; Meaning for every $30 wager; $29 will be taken off your REAL money account; $1 will be taken off the FREE money account. On a wider perspective, For a $100 wager; Only $96.67 will be taken off your REAL money account and $3.33 will be from the FREE money account. Which means, you are not wagering $100 in full. You actually saved $3.33 because of the FREE money.
Maria: It is in your account already"
Chciałem obstawic zakład ale nie moge.Moze mi ktos to przetlumaczyc tak w skrócie?

dzeju88 #1773036 13/11/2007 03:13
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2
ups, przepraszam od Odsmaker dostałem a nie Mansion.Moze ktoś odpowiedzieć? z góry wielkie dz.

dzeju88 #1804541 24/11/2007 21:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Witam

czy ktos moze wie jak w soboty ida wyplaty z Mansion na MB? ile godz i czy w ogole ida w soboty-neidziele?

Dzieki

gryzonko #1804959 24/11/2007 23:34
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
Originally Posted by gryzonko
Arkadius a jakiej przeglądarki używasz? POd firefoxem i operą pamiętam tez miałem kłopoty z nowym mansion. POd internet explorerem juz działa poprawnie

pod IE 7 i FF 2 działa pięknie i szybko, pod operą pare opcji nie działa.. ale kto używa opery wink w niej to wiele buków zupełnie nie działa, jak np. winunited itp.

arkadius #1806022 25/11/2007 03:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by arkadius
Witam
Grałem u nich jakiś czas temu i teraz widzę ogromną zmianę, tak jak napisał przedmówca, w stylu Mansion88.
I stąd moje pytanie: .... jak obstawia się teraz zakłady?
Klikam na interesujące mnie spotkanie, czyli na kurs i nic się nie dzieje. Nie pojawia się okienko z wpisaniem stawki i gdzie mam ją wpisać?


mialem dokaldnie to samo, support nie umial mi pomoc, okazalo sei ze tzreba kase ktora sie wplaci tam na konto w opcji "account transfers" przelac np do sportsbook" i wtedy kliknac kurs i po lewej sie pojawi dane spotkanie, i to pod IE i pod firefoxem, dziwne ze live help nie potrafil mi nawet tego pomoc sam musialem dojsc:-/

martenka #1847980 11/12/2007 04:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
mozna z mansiona wyplacac na MB ??

bo nie widze takiej opcji

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
w sumie można -ale jeśli miałeś depozyt robiony inną metodą zaczynają sie schody. U mnie mimo że kilka moich ostatnich depozytów wykonałem mb, to tez mam nieaktywną wypłatę mb -twierdzą że muszę najpierw zrównoważyć wcześniejsze depozyty netellerem poprzez wypłaty na tą samą sumę ta samą metodą. Jak na mój gust bzdura bo tamta kase wpłacona netellerem i tak przegrałem- ale co robić ? W sumie sie mocno nie przejmuje bo przerzuciłem sie ostatnio na mansion88, gdzie używam tylko Mb, a dosyć często zdarza sie ze maja niższą marże niż zwyczajne mansion

gryzonko #1850383 12/12/2007 06:00
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
czy jest mozliwosc, wyplacenia na konto bez zadnego depozytu (kasa z freerolla, obrocona kilka razy i jest na wymagane minimum do wyplaty? po przeslaniu skanow itd. ale bez depozytu?>

weed #1850405 12/12/2007 06:05
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Originally Posted by weed
czy jest mozliwosc, wyplacenia na konto bez zadnego depozytu (kasa z freerolla, obrocona kilka razy i jest na wymagane minimum do wyplaty? po przeslaniu skanow itd. ale bez depozytu?>


zapominalem dodac na czacie koles powiedzial mi, ze metoda wplaty aktywuje motode wyplaty itd. tylko ze metoda wyplaty na konto jest juz aktywna, pozniej zapytalem czy moge wyplacic bez depozytu na konto to mi odpowiedzial ze przy depozycie bedzie rowniez wymagane dwie strony dowodu, chyba ze bede robil depozyt przez mb, wtedy scanow nie chca, nie dogadalismy sie...

weed #1860647 16/12/2007 08:32
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
Witam!

Nie umiem sobie dać rady z wypłatą z Mansion.com na konto bankowe.

W danych:

Registered Banks

*Bank Country: Poland
*Account Name: Piotr Kxxxxxxxxx
*Account Number: 621140200400003902xxxxxxx
*SWIFT Code: BREXPLPWMUL
*Bank Name: BRE BANK SA INTERNET BANKING
*Bank Address: Al Mickiewicza 10
*Bank Address: 90050 Lodz

Mam komunikat:

"SWIFT Code: SWIFT Code must be numeric"

Gdy zamienię ten SWIFT na numer bannku, czyli:

*Bank Country: Poland
*Account Name: Piotr Kxxxxxxxxx
*Account Number: 621140200400003902xxxxxxx
*SWIFT Code: 11402004
*Bank Name: BRE BANK SA INTERNET BANKING
*Bank Address: Al Mickiewicza 10
*Bank Address: 90050 Lodz

Wtedy jest ok, ale po wyborze kwoty wypłaty wyskakuje mi już na samym końci komunikat:

"Must be digits in the format NN-NN-NN or NNNNNN"

Miał ktoś może podobny problem. Support nie umie pomóc, a raczej nie umie zrozumieć problemu.

kosa1964 #1861071 16/12/2007 19:31
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by kosa1964
Witam!

Nie umiem sobie dać rady z wypłatą z Mansion.com na konto bankowe.

W danych:

Registered Banks

*Bank Country: Poland
*Account Name: Piotr Kxxxxxxxxx
*Account Number: 621140200400003902xxxxxxx
*SWIFT Code: BREXPLPWMUL
*Bank Name: BRE BANK SA INTERNET BANKING
*Bank Address: Al Mickiewicza 10
*Bank Address: 90050 Lodz

Mam komunikat:

"SWIFT Code: SWIFT Code must be numeric"

Gdy zamienię ten SWIFT na numer bannku, czyli:

*Bank Country: Poland
*Account Name: Piotr Kxxxxxxxxx
*Account Number: 621140200400003902xxxxxxx
*SWIFT Code: 11402004
*Bank Name: BRE BANK SA INTERNET BANKING
*Bank Address: Al Mickiewicza 10
*Bank Address: 90050 Lodz

Wtedy jest ok, ale po wyborze kwoty wypłaty wyskakuje mi już na samym końci komunikat:

"Must be digits in the format NN-NN-NN or NNNNNN"

Miał ktoś może podobny problem. Support nie umie pomóc, a raczej nie umie zrozumieć problemu.

może chodzi o to że używasz do kwoty przecinka zamiast kropki (albo odwrotnie)
możesz też spróbować wypłacić w pełnych jednostkach, bez groszy czy tam centów

kosa1964 #1864039 17/12/2007 19:39
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Originally Posted by kosa1964
Witam!

Nie umiem sobie dać rady z wypłatą z Mansion.com na konto bankowe.

W danych:

Registered Banks

*Bank Country: Poland
*Account Name: Piotr Kxxxxxxxxx
*Account Number: 621140200400003902xxxxxxx
*SWIFT Code: BREXPLPWMUL
*Bank Name: BRE BANK SA INTERNET BANKING
*Bank Address: Al Mickiewicza 10
*Bank Address: 90050 Lodz

Mam komunikat:

"SWIFT Code: SWIFT Code must be numeric"

Gdy zamienię ten SWIFT na numer bannku, czyli:

*Bank Country: Poland
*Account Name: Piotr Kxxxxxxxxx
*Account Number: 621140200400003902xxxxxxx
*SWIFT Code: 11402004
*Bank Name: BRE BANK SA INTERNET BANKING
*Bank Address: Al Mickiewicza 10
*Bank Address: 90050 Lodz

Wtedy jest ok, ale po wyborze kwoty wypłaty wyskakuje mi już na samym końci komunikat:

"Must be digits in the format NN-NN-NN or NNNNNN"

Miał ktoś może podobny problem. Support nie umie pomóc, a raczej nie umie zrozumieć problemu.



mam podobny problem, wpisuje kwote bez zadnych kropek itd., nie wiem o co im biega, najgorszy buk jak do tej pory... az sie boje do tego gowna skanu dowodu wysylac.

weed #1864043 17/12/2007 19:50
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484

"Must be digits in the format NN-NN-NN or NNNNNN"


musza byc cyfry w formacie NN-NN-NN or NNNNNN, ciekawe tylko czego to sie dotyczy, jak wykombinujesz daj znac prosze, support nie umie pomoc w niczym...

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, $-man, rymoholik, alfa, Lukasz111, forty), 663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,028
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1