|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Niestety, z żadną Mansion nie współpracuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
W internet explorerze powinno działać. Sprobuj wyczyścić cookies. U mnie chyba pomogło gdy w opcje internetowe--->zaawansowane dałem na przywróć domyślne Najkrócej mówiąc goły internet explorer bez żadnych bajerów powinien poprawnie współpracować z mansion
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Cholera .... nie działa  Pozostał mi tylko poker w Mansion
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
ja pod mozilla moge normalnie obstawiac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Klikając na wybrany kurs, powinno się pojawić okno z możliwością wpisania stawki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
No niestety  Co może być jeszcze przyczyną, jeżeli to nie wina przeglądarki, ponieważ wszystkie cooki usunąłem i nadal to samo .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2 |
Witam, na urodziny dostałem chyba 20$ od Mansion. "OddsMaker.com would like to make this birthday even happier by giving you a free $20 to use in our sportsbook and casino." -na livechta pogadałem chwile i mam to na koncie ale nei jako Balance tylko jako free money,dostałem taką wiadomosć: "Your $20 will be credited to your Free Money account Maria: FREE money can only be used in conjunction with your REAL money account. There is a specified ratio for it's use; The standard ratio is 29:1; Meaning for every $30 wager; $29 will be taken off your REAL money account; $1 will be taken off the FREE money account. On a wider perspective, For a $100 wager; Only $96.67 will be taken off your REAL money account and $3.33 will be from the FREE money account. Which means, you are not wagering $100 in full. You actually saved $3.33 because of the FREE money. Maria: It is in your account already" Chciałem obstawic zakład ale nie moge.Moze mi ktos to przetlumaczyc tak w skrócie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2 |
ups, przepraszam od Odsmaker dostałem a nie Mansion.Moze ktoś odpowiedzieć? z góry wielkie dz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Witam
czy ktos moze wie jak w soboty ida wyplaty z Mansion na MB? ile godz i czy w ogole ida w soboty-neidziele?
Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
Arkadius a jakiej przeglądarki używasz? POd firefoxem i operą pamiętam tez miałem kłopoty z nowym mansion. POd internet explorerem juz działa poprawnie pod IE 7 i FF 2 działa pięknie i szybko, pod operą pare opcji nie działa.. ale kto używa opery  w niej to wiele buków zupełnie nie działa, jak np. winunited itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Witam Grałem u nich jakiś czas temu i teraz widzę ogromną zmianę, tak jak napisał przedmówca, w stylu Mansion88. I stąd moje pytanie: .... jak obstawia się teraz zakłady? Klikam na interesujące mnie spotkanie, czyli na kurs i nic się nie dzieje. Nie pojawia się okienko z wpisaniem stawki i gdzie mam ją wpisać? mialem dokaldnie to samo, support nie umial mi pomoc, okazalo sei ze tzreba kase ktora sie wplaci tam na konto w opcji "account transfers" przelac np do sportsbook" i wtedy kliknac kurs i po lewej sie pojawi dane spotkanie, i to pod IE i pod firefoxem, dziwne ze live help nie potrafil mi nawet tego pomoc sam musialem dojsc:-/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
mozna z mansiona wyplacac na MB ??
bo nie widze takiej opcji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
w sumie można -ale jeśli miałeś depozyt robiony inną metodą zaczynają sie schody. U mnie mimo że kilka moich ostatnich depozytów wykonałem mb, to tez mam nieaktywną wypłatę mb -twierdzą że muszę najpierw zrównoważyć wcześniejsze depozyty netellerem poprzez wypłaty na tą samą sumę ta samą metodą. Jak na mój gust bzdura bo tamta kase wpłacona netellerem i tak przegrałem- ale co robić ? W sumie sie mocno nie przejmuje bo przerzuciłem sie ostatnio na mansion88, gdzie używam tylko Mb, a dosyć często zdarza sie ze maja niższą marże niż zwyczajne mansion
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
czy jest mozliwosc, wyplacenia na konto bez zadnego depozytu (kasa z freerolla, obrocona kilka razy i jest na wymagane minimum do wyplaty? po przeslaniu skanow itd. ale bez depozytu?>
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
czy jest mozliwosc, wyplacenia na konto bez zadnego depozytu (kasa z freerolla, obrocona kilka razy i jest na wymagane minimum do wyplaty? po przeslaniu skanow itd. ale bez depozytu?> zapominalem dodac na czacie koles powiedzial mi, ze metoda wplaty aktywuje motode wyplaty itd. tylko ze metoda wyplaty na konto jest juz aktywna, pozniej zapytalem czy moge wyplacic bez depozytu na konto to mi odpowiedzial ze przy depozycie bedzie rowniez wymagane dwie strony dowodu, chyba ze bede robil depozyt przez mb, wtedy scanow nie chca, nie dogadalismy sie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279 |
Witam!
Nie umiem sobie dać rady z wypłatą z Mansion.com na konto bankowe.
W danych:
Registered Banks
*Bank Country: Poland *Account Name: Piotr Kxxxxxxxxx *Account Number: 621140200400003902xxxxxxx *SWIFT Code: BREXPLPWMUL *Bank Name: BRE BANK SA INTERNET BANKING *Bank Address: Al Mickiewicza 10 *Bank Address: 90050 Lodz
Mam komunikat:
"SWIFT Code: SWIFT Code must be numeric"
Gdy zamienię ten SWIFT na numer bannku, czyli:
*Bank Country: Poland *Account Name: Piotr Kxxxxxxxxx *Account Number: 621140200400003902xxxxxxx *SWIFT Code: 11402004 *Bank Name: BRE BANK SA INTERNET BANKING *Bank Address: Al Mickiewicza 10 *Bank Address: 90050 Lodz
Wtedy jest ok, ale po wyborze kwoty wypłaty wyskakuje mi już na samym końci komunikat:
"Must be digits in the format NN-NN-NN or NNNNNN"
Miał ktoś może podobny problem. Support nie umie pomóc, a raczej nie umie zrozumieć problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
Witam!
Nie umiem sobie dać rady z wypłatą z Mansion.com na konto bankowe.
W danych:
Registered Banks
*Bank Country: Poland *Account Name: Piotr Kxxxxxxxxx *Account Number: 621140200400003902xxxxxxx *SWIFT Code: BREXPLPWMUL *Bank Name: BRE BANK SA INTERNET BANKING *Bank Address: Al Mickiewicza 10 *Bank Address: 90050 Lodz
Mam komunikat:
"SWIFT Code: SWIFT Code must be numeric"
Gdy zamienię ten SWIFT na numer bannku, czyli:
*Bank Country: Poland *Account Name: Piotr Kxxxxxxxxx *Account Number: 621140200400003902xxxxxxx *SWIFT Code: 11402004 *Bank Name: BRE BANK SA INTERNET BANKING *Bank Address: Al Mickiewicza 10 *Bank Address: 90050 Lodz
Wtedy jest ok, ale po wyborze kwoty wypłaty wyskakuje mi już na samym końci komunikat:
"Must be digits in the format NN-NN-NN or NNNNNN"
Miał ktoś może podobny problem. Support nie umie pomóc, a raczej nie umie zrozumieć problemu. może chodzi o to że używasz do kwoty przecinka zamiast kropki (albo odwrotnie) możesz też spróbować wypłacić w pełnych jednostkach, bez groszy czy tam centów
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
Witam!
Nie umiem sobie dać rady z wypłatą z Mansion.com na konto bankowe.
W danych:
Registered Banks
*Bank Country: Poland *Account Name: Piotr Kxxxxxxxxx *Account Number: 621140200400003902xxxxxxx *SWIFT Code: BREXPLPWMUL *Bank Name: BRE BANK SA INTERNET BANKING *Bank Address: Al Mickiewicza 10 *Bank Address: 90050 Lodz
Mam komunikat:
"SWIFT Code: SWIFT Code must be numeric"
Gdy zamienię ten SWIFT na numer bannku, czyli:
*Bank Country: Poland *Account Name: Piotr Kxxxxxxxxx *Account Number: 621140200400003902xxxxxxx *SWIFT Code: 11402004 *Bank Name: BRE BANK SA INTERNET BANKING *Bank Address: Al Mickiewicza 10 *Bank Address: 90050 Lodz
Wtedy jest ok, ale po wyborze kwoty wypłaty wyskakuje mi już na samym końci komunikat:
"Must be digits in the format NN-NN-NN or NNNNNN"
Miał ktoś może podobny problem. Support nie umie pomóc, a raczej nie umie zrozumieć problemu. mam podobny problem, wpisuje kwote bez zadnych kropek itd., nie wiem o co im biega, najgorszy buk jak do tej pory... az sie boje do tego gowna skanu dowodu wysylac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
"Must be digits in the format NN-NN-NN or NNNNNN"
musza byc cyfry w formacie NN-NN-NN or NNNNNN, ciekawe tylko czego to sie dotyczy, jak wykombinujesz daj znac prosze, support nie umie pomoc w niczym...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|