Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Przepraszam Baqu jesli coś źle napisałem cool

Ale wiadomo, że w betgun tylko można grać kto zdobędzie wiecej ptk. Ja równiez tam nie gram ale wystarczy looknać wink
No ale masz racje, ranking to raczej nie domyślanie się, a podawanie typów zgodnie z regulaminem

piwo

Wsponie z Baqu zastanawiamy się nad kilkoma zmianami w regulaminie rankingu.
W nastepnym tygodniu będe mial więcej czasu i wtedy przedstawie propozycje.
Jeśli będziecie za to je wprowadzimy
:cooL:

Last edited by platynowy007; 05/12/2007 05:18.
Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Melduję, że został popełniony błąd w podliczaniu wyników cop

beat LA powinien mieć 443 a nie 543 pkt

jego ostatni typ:

DET Pistons @ NO Hornets
NO Hornets to win by 3-6 pts
6.00
Bet365
nie wszedł, a chyba nie został uwzględniony w rankingu

Proszę o sprawdzenie i ewentualne poprawienie

Big Ben czuwa cool

Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Dzięki Big Ben piwo

Musiałem przeoczyć ten typ i rzeczywiście nie został policzony.

Czuwaj czuwaj grin

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Wydaje mi się, że w rankingu po 9.12 seba30 powinien mieć 734 pkt.

Nie trafił ostatnio 2 z 3 typów:

Los Angeles Lakers - Golden State
Typ: under 226,5
Kurs: 1,9
Expekt


i

Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns
Typ: over 217
Kurs: 1,9
Bet365


Proszę o sprawdzenie i ewentualne poprawienie

Pozdrawiam

Big Ben cały czas czuwa piwo
Masz racje, umknał mojej uwadze overek. Naniesiemy korekte wink

Last edited by platynowy007; 12/12/2007 09:00.
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Może by tak wzorem innych rankingów zabronić podawania kursów z giełd typu Betfair?

Jak pisze niżej Baqu w rankingu nie są liczone typy z Betfair.
W poprzednich edycjach tez nie były liczone. Naniosłem juz korekte w regulaminie.
Niedługo powininna sie pojawic nowa wersja regulaminu
wink

Last edited by platynowy007; 17/12/2007 17:38.
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
z tego co wiem platinus tak owych nie uznaje

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Widzę,że te słowa odnoszą się do mnie. Powiem tak, kiedy przystępowałem do rankingu przestudiowałem cały regulamin dokładnie i znalazłem tam informację, że obowiązuje cała oferta buków netowych. Patrzę, a dzisiaj moje niektóre typy zosatły po prostu unieważnione, bo do regulaminu tylnym wejściem został dodany kolejny punkt... Nie zmienia się panowie reguł w trakcie gry. O tym, że istaniała niepisana zasada aby nie korzytać z giełdy nie wiedziałem, ponieważ są to moje pierwsze kroki w rankingu. W żaden sposób nie chodziło mi też o zawyżanie kursów, ani innego rodzaju zagrywki - po prostu mam konto tylko w tym buku.

Proszę więc o uwzględnienie wszystkich moich 5 typów z bF, a od dziś postaram się brać kursy z innego buka....

Pozdrawiam chomik155

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Przepraszam Cie HoMiK155 za niezaliczenie typów z giełdy betfair.
Nie mogłem tego zrobić gdyż juz wczesniej ktos podawał typy z Betfair i nie były one liczone. Tu musiałem postapić tak samo.
Kolejna edycja rankingu w której nie mozna brać kursów z giełd.
W poprzednim sezonie o tym się dużo pisało, Kewin o tym wspominal a z tego co widze to nie ma tu 'nowych twarzy'
Moje niedopatrzenie, ze nie znalazł sie punkt, ze nie mozna typować z Betfair itp.

Niedługo bedzie przedstawiona nowa wersja regulaminu do rozpatrzenia przez was cool

Przepraszam, ze dopiero teraz to wychodzi ale ostatnio zamieszanie z uczelnią itd.
Widze, ze zaliczyłem Ci jeden typ pochodzący z Betfair. Zostanie on anulowany.
Musze byc fair wobec innych i nie moge Ci tych typów zaliczyc za co przepraszam.

Last edited by platynowy007; 17/12/2007 19:08.
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Platynowy, doceniam twoje słowo przepraszam, ale bądzmy szczerzy, ono nic tutaj nie zmienia.Zgodnie z twoją logiką, WSZYSTKIE moje typy muszą być unieważnione, bo pochodzą one z BF, także te uwzględnione w poprzednim podsumowaniu rankingu.Czyli tak jakbym w ogóle nie podawał tutaj typów...

Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego nikt nie zwrócił mi na to uwagi po pierwszym typie, dopiero kiedy okazało się, że mam świetną skuteczność postanowiono mnie unieszkodliwić... Tak to wygląda z mojej strony.

Pierwszy raz spotykam się z tym, żeby prawo działało wstecz, ja nie jestem jasnowdzem żeby domyślać się że nie wolno brać kursów z niektórych buków. Jeśli jest tak jak mówisz Platynowy, że były już z tym problemy, to jakim cudem ten zapis nie znalazł się w regulaminie.

Wydaje, mi się że chodzi nam wszystkim o to aby ogrwyać buki, nie wiem jakie ma tutaj znaczenie skąd bierzemy typy, ważne aby były one skuteczne. Jeśli ta sprawa zakończy się tak jak pisze Platynowy to ja zostałem skutecznie wyleczony z podawania typów w takich rankingach

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Nikt nie ma Cie zamiaru unieszkodliwić, przeciez to zabawa i chodzi aby też korzystać z typow osob,
które maja dobra skutecznośc po dobrych kursach tak jak Ty HoMiK.
Szczerze, to bardzo szybko liczyłem ranking w sobote na uczelni zeby nie było dużych zaległości.
Mój błąd przyznaje, ze nie zamieściłem punktu odnośnie zakazu BF.
Od razu bym Cie poinformował, ze typy nie zostaną zaliczone
gdyz naprawde musiałem przeoczyć buka stąd nawet Ci ten typ zaliczyłem.

Nie zrażaj się i podawaj typy dalej, przecież i tak widzimy, że podajesz ok typy i szybko osiągniesz plus

Jeszcze raz szczere sorki cool

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Dobra, kończmy ten temat. Widzę, że obaj mamy swoje argumenty, przy których obsatajemy i pewnie nie znajdziemy wspólnego mianownika. Z tym, że twoje opierają się wątpliwych przesłankach, a moje na twardych faktach.

Nie zmienia to faktu, że czuje się okradziony w nierozumiały dla mnie sposób, za pomocą dziwnej zasady, o której pierwsze słyszę.

Platynowy, wyzeruj proszę mój ranking, zastanowię się czy dalej podawać tu typy. Liczę, że będę ostatnią osobą która została potraktowaną w ten sposób i że ktoś w końcu zrobi porządek z tym regulaminem

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Ok. Jeszcze raz Cie przepraszam, ranking wziałem jeszcze z poprzedniego sezonu,
w dzien gdy zaczynał się sezon stąd nie ma w nim korekt.
W najbliższym tygodniu bedzie przedstawiona nowa forma regulaminu, wydaje mi się, ze bardzo atrakcyjna.

Zastanow się Homik ale szkoda by było abyś nie podawał typow wink

piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Nowa wersja regulaminu : uwaga

- do rankingu można zgłosić się w każdej chwili poprzez podanie typu
- jeden typ na jeden dzień rankingowy
- stawka stala 100j
- rodzaje zakladow: ml (HT/FT), spread (FT/HT), o/u (FT/HT), h2h, margins , a takze u/o na zawodnikow,
dotyczace wszystkich klasyfikacji (punkty, zbiorki, asysty, itd)
- nie gramy zakładów na kwarty
- nie gramy udziwnień typu kto pierwszy rzuci 10 punktów
- typ podajemy najpozniej do momentu rozpoczecia spotkania (wg NBA.com) i ani minuty później
- nie wolno zawyzac kursow
- mozna zmienic typ na inny w ciagu 10 min od podania pierwszego typu
- nie uwzgledniam w rankingu pomylek bukmacherow (odwrocone kursy)
- typy moga sie powtarzac
- typy pochodzące z giełd nie będa uznawane tzn. Betfair itp.
- typ bez kursu lub buka nie bedzie uwzgledniany w rankingu
- podawane kursy mogą pochodzić tylko z :
Pinnacle, Sportingbet, Betgun, Bet365, GB, Bwin, Unibet, Betway

- jezeli user nie poda typu przez 14 dni ... zostanie skreślony z rankingu (bez mozliwości powrotu do rankingu)
- można zamrozić swoją pozycję na określony czas 20 dni, wtedy nie zostanie się skreślonym z listy, jednak trzeba o tym poinformować odpowiedzialnego za Ranking o dłuższej nieobecności.

- temat rankingowy prowadzi platynowy007
- wszelkiego rodzaju nieprawidłowości w zestawieniu rankingowym prosze zgłaszać w temacie
'Ranking NBA 2007/08 regulamin, pytania i reklamacje'



Nie ma tu wielu rewolucji ale mysle, że te zmiany wyjdą wszystkim na dobre.

Proszę w tym temacie o wszelkie uwagi co zmienić, poprawić w regulaminie aby cała ta zabawa była miła.

Jeśli nie będzie wielkiej krytyki co do tych zmian to od najbliższego poniedziałku podany wyżej regulamin będzie funkcjonował

Zapraszam do dyskusji cool

Last edited by Platini; 25/12/2007 22:04.
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Pinnacle, Sportingbet, Betgun, Bet365, Unibet, Betway


Dlaczego ????????? tylko te buku

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
myślę, że dlatego, iż są one najpopularniejsze i oferują całą paletę możliwości - jeszcze niektórzy jedynie pamiętam willa hilla używali

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Originally Posted by Baqu
myślę, że dlatego, iż są one najpopularniejsze i oferują całą paletę możliwości - jeszcze niektórzy jedynie pamiętam willa hilla używali

No patrząc na to skąd ludzie podają typy, to najpopularniejszy jest bwin... no i expekt też by się przydał... Myśle, że nikomu nie będzie sie chciało rejestrować w nowych bukach aby kursy stamtąd brać

W ogóle pomysł żeby zawężać wachlaż buków netowych jest dla mnie niezrozumiały.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Czy naprawdę by znać kurs wystawiony u danego bukmachera trzeba się tam rejestrować confused

Oj chyba nie smirk

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Rzeczywiście można dodać Bwin, jakoś mi umknał wink

Ograniczona ilośc buków z tego względu, że będe miał mozliwośc sprawdzenia
czy kursy nie są zawyżone itd gdyż czesto oferty tych buków bede mogł sprawdzić.
Nawet Wy możecie mnie poinformowac czy napisac w temacie gdy zauwazycie jakis zawyżony kurs a tak
gdy mozliwośc brania typow z buków II ligowych takie pole manerwu zawęza

Jak coś to dodamy Bwin, Expekt ma porownywalne kursy z innymi, dodatkowych typow nie ma, podobnie GB stąd ich brak cool

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Originally Posted by platynowy007
Jak coś to dodamy Bwin, Expekt ma porownywalne kursy z innymi, dodatkowych typow nie ma, podobnie GB stąd ich brak cool

przeciez GB ma typy na 1 połowe

Fakt, przeoczyłem, że mają to w ofercie.
Dodajemy do tej listy Bwin i GB.

Jeszcze macie jakies propozycje? Czy mam rozumiec, ze poprzez brak wpisow akceptujecie zmiany?
Dodam, że na 1 połowe typy ma bet365 czy SB i kursy są porównywalne ..

Last edited by platynowy007; 20/12/2007 22:03.
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719
S
Sev Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719
Do tej listy mozna dodac Bwin i bedzie ok smile

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Akhu, ElNinho[mmdea], aker, Lukasz111, $-man, burbon, Sensei, betowiec), 2,881 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,400
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1