|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Przepraszam Baqu jesli coś źle napisałem  Ale wiadomo, że w betgun tylko można grać kto zdobędzie wiecej ptk. Ja równiez tam nie gram ale wystarczy looknać  No ale masz racje, ranking to raczej nie domyślanie się, a podawanie typów zgodnie z regulaminem Wsponie z Baqu zastanawiamy się nad kilkoma zmianami w regulaminie rankingu. W nastepnym tygodniu będe mial więcej czasu i wtedy przedstawie propozycje. Jeśli będziecie za to je wprowadzimy :cooL:
Last edited by platynowy007; 05/12/2007 05:18.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Melduję, że został popełniony błąd w podliczaniu wyników beat LA powinien mieć 443 a nie 543 pkt jego ostatni typ: DET Pistons @ NO Hornets NO Hornets to win by 3-6 pts 6.00 Bet365 nie wszedł, a chyba nie został uwzględniony w rankingu Proszę o sprawdzenie i ewentualne poprawienie Big Ben czuwa  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Dzięki Big Ben  Musiałem przeoczyć ten typ i rzeczywiście nie został policzony. Czuwaj czuwaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Wydaje mi się, że w rankingu po 9.12 seba30 powinien mieć 734 pkt. Nie trafił ostatnio 2 z 3 typów: Los Angeles Lakers - Golden State Typ: under 226,5 Kurs: 1,9 Expekt i Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns Typ: over 217 Kurs: 1,9 Bet365Proszę o sprawdzenie i ewentualne poprawienie Pozdrawiam Big Ben cały czas czuwa  Masz racje, umknał mojej uwadze overek. Naniesiemy korekte 
Last edited by platynowy007; 12/12/2007 09:00.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Może by tak wzorem innych rankingów zabronić podawania kursów z giełd typu Betfair? Jak pisze niżej Baqu w rankingu nie są liczone typy z Betfair. W poprzednich edycjach tez nie były liczone. Naniosłem juz korekte w regulaminie. Niedługo powininna sie pojawic nowa wersja regulaminu 
Last edited by platynowy007; 17/12/2007 17:38.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
z tego co wiem platinus tak owych nie uznaje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Widzę,że te słowa odnoszą się do mnie. Powiem tak, kiedy przystępowałem do rankingu przestudiowałem cały regulamin dokładnie i znalazłem tam informację, że obowiązuje cała oferta buków netowych. Patrzę, a dzisiaj moje niektóre typy zosatły po prostu unieważnione, bo do regulaminu tylnym wejściem został dodany kolejny punkt... Nie zmienia się panowie reguł w trakcie gry. O tym, że istaniała niepisana zasada aby nie korzytać z giełdy nie wiedziałem, ponieważ są to moje pierwsze kroki w rankingu. W żaden sposób nie chodziło mi też o zawyżanie kursów, ani innego rodzaju zagrywki - po prostu mam konto tylko w tym buku.
Proszę więc o uwzględnienie wszystkich moich 5 typów z bF, a od dziś postaram się brać kursy z innego buka....
Pozdrawiam chomik155
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Przepraszam Cie HoMiK155 za niezaliczenie typów z giełdy betfair. Nie mogłem tego zrobić gdyż juz wczesniej ktos podawał typy z Betfair i nie były one liczone. Tu musiałem postapić tak samo. Kolejna edycja rankingu w której nie mozna brać kursów z giełd. W poprzednim sezonie o tym się dużo pisało, Kewin o tym wspominal a z tego co widze to nie ma tu 'nowych twarzy' Moje niedopatrzenie, ze nie znalazł sie punkt, ze nie mozna typować z Betfair itp. Niedługo bedzie przedstawiona nowa wersja regulaminu do rozpatrzenia przez was Przepraszam, ze dopiero teraz to wychodzi ale ostatnio zamieszanie z uczelnią itd. Widze, ze zaliczyłem Ci jeden typ pochodzący z Betfair. Zostanie on anulowany. Musze byc fair wobec innych i nie moge Ci tych typów zaliczyc za co przepraszam.
Last edited by platynowy007; 17/12/2007 19:08.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Platynowy, doceniam twoje słowo przepraszam, ale bądzmy szczerzy, ono nic tutaj nie zmienia.Zgodnie z twoją logiką, WSZYSTKIE moje typy muszą być unieważnione, bo pochodzą one z BF, także te uwzględnione w poprzednim podsumowaniu rankingu.Czyli tak jakbym w ogóle nie podawał tutaj typów...
Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego nikt nie zwrócił mi na to uwagi po pierwszym typie, dopiero kiedy okazało się, że mam świetną skuteczność postanowiono mnie unieszkodliwić... Tak to wygląda z mojej strony.
Pierwszy raz spotykam się z tym, żeby prawo działało wstecz, ja nie jestem jasnowdzem żeby domyślać się że nie wolno brać kursów z niektórych buków. Jeśli jest tak jak mówisz Platynowy, że były już z tym problemy, to jakim cudem ten zapis nie znalazł się w regulaminie.
Wydaje, mi się że chodzi nam wszystkim o to aby ogrwyać buki, nie wiem jakie ma tutaj znaczenie skąd bierzemy typy, ważne aby były one skuteczne. Jeśli ta sprawa zakończy się tak jak pisze Platynowy to ja zostałem skutecznie wyleczony z podawania typów w takich rankingach
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Nikt nie ma Cie zamiaru unieszkodliwić, przeciez to zabawa i chodzi aby też korzystać z typow osob, które maja dobra skutecznośc po dobrych kursach tak jak Ty HoMiK. Szczerze, to bardzo szybko liczyłem ranking w sobote na uczelni zeby nie było dużych zaległości. Mój błąd przyznaje, ze nie zamieściłem punktu odnośnie zakazu BF. Od razu bym Cie poinformował, ze typy nie zostaną zaliczone gdyz naprawde musiałem przeoczyć buka stąd nawet Ci ten typ zaliczyłem. Nie zrażaj się i podawaj typy dalej, przecież i tak widzimy, że podajesz ok typy i szybko osiągniesz plus Jeszcze raz szczere sorki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Dobra, kończmy ten temat. Widzę, że obaj mamy swoje argumenty, przy których obsatajemy i pewnie nie znajdziemy wspólnego mianownika. Z tym, że twoje opierają się wątpliwych przesłankach, a moje na twardych faktach.
Nie zmienia to faktu, że czuje się okradziony w nierozumiały dla mnie sposób, za pomocą dziwnej zasady, o której pierwsze słyszę.
Platynowy, wyzeruj proszę mój ranking, zastanowię się czy dalej podawać tu typy. Liczę, że będę ostatnią osobą która została potraktowaną w ten sposób i że ktoś w końcu zrobi porządek z tym regulaminem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Ok. Jeszcze raz Cie przepraszam, ranking wziałem jeszcze z poprzedniego sezonu, w dzien gdy zaczynał się sezon stąd nie ma w nim korekt. W najbliższym tygodniu bedzie przedstawiona nowa forma regulaminu, wydaje mi się, ze bardzo atrakcyjna. Zastanow się Homik ale szkoda by było abyś nie podawał typow  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Nowa wersja regulaminu : - do rankingu można zgłosić się w każdej chwili poprzez podanie typu - jeden typ na jeden dzień rankingowy - stawka stala 100j - rodzaje zakladow: ml (HT/FT), spread (FT/HT), o/u (FT/HT), h2h, margins , a takze u/o na zawodnikow, dotyczace wszystkich klasyfikacji (punkty, zbiorki, asysty, itd) - nie gramy zakładów na kwarty - nie gramy udziwnień typu kto pierwszy rzuci 10 punktów - typ podajemy najpozniej do momentu rozpoczecia spotkania (wg NBA.com) i ani minuty później - nie wolno zawyzac kursow - mozna zmienic typ na inny w ciagu 10 min od podania pierwszego typu - nie uwzgledniam w rankingu pomylek bukmacherow (odwrocone kursy) - typy moga sie powtarzac - typy pochodzące z giełd nie będa uznawane tzn. Betfair itp. - typ bez kursu lub buka nie bedzie uwzgledniany w rankingu - podawane kursy mogą pochodzić tylko z : Pinnacle, Sportingbet, Betgun, Bet365, GB, Bwin, Unibet, Betway - jezeli user nie poda typu przez 14 dni ... zostanie skreślony z rankingu (bez mozliwości powrotu do rankingu) - można zamrozić swoją pozycję na określony czas 20 dni, wtedy nie zostanie się skreślonym z listy, jednak trzeba o tym poinformować odpowiedzialnego za Ranking o dłuższej nieobecności. - temat rankingowy prowadzi platynowy007 - wszelkiego rodzaju nieprawidłowości w zestawieniu rankingowym prosze zgłaszać w temacie 'Ranking NBA 2007/08 regulamin, pytania i reklamacje' Nie ma tu wielu rewolucji ale mysle, że te zmiany wyjdą wszystkim na dobre. Proszę w tym temacie o wszelkie uwagi co zmienić, poprawić w regulaminie aby cała ta zabawa była miła. Jeśli nie będzie wielkiej krytyki co do tych zmian to od najbliższego poniedziałku podany wyżej regulamin będzie funkcjonował Zapraszam do dyskusji 
Last edited by Platini; 25/12/2007 22:04.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Pinnacle, Sportingbet, Betgun, Bet365, Unibet, Betway
Dlaczego ????????? tylko te buku
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
myślę, że dlatego, iż są one najpopularniejsze i oferują całą paletę możliwości - jeszcze niektórzy jedynie pamiętam willa hilla używali
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
myślę, że dlatego, iż są one najpopularniejsze i oferują całą paletę możliwości - jeszcze niektórzy jedynie pamiętam willa hilla używali No patrząc na to skąd ludzie podają typy, to najpopularniejszy jest bwin... no i expekt też by się przydał... Myśle, że nikomu nie będzie sie chciało rejestrować w nowych bukach aby kursy stamtąd brać W ogóle pomysł żeby zawężać wachlaż buków netowych jest dla mnie niezrozumiały.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Czy naprawdę by znać kurs wystawiony u danego bukmachera trzeba się tam rejestrować  Oj chyba nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Rzeczywiście można dodać Bwin, jakoś mi umknał Ograniczona ilośc buków z tego względu, że będe miał mozliwośc sprawdzenia czy kursy nie są zawyżone itd gdyż czesto oferty tych buków bede mogł sprawdzić. Nawet Wy możecie mnie poinformowac czy napisac w temacie gdy zauwazycie jakis zawyżony kurs a tak gdy mozliwośc brania typow z buków II ligowych takie pole manerwu zawęza Jak coś to dodamy Bwin, Expekt ma porownywalne kursy z innymi, dodatkowych typow nie ma, podobnie GB stąd ich brak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Jak coś to dodamy Bwin, Expekt ma porownywalne kursy z innymi, dodatkowych typow nie ma, podobnie GB stąd ich brak  przeciez GB ma typy na 1 połowe Fakt, przeoczyłem, że mają to w ofercie. Dodajemy do tej listy Bwin i GB.
Jeszcze macie jakies propozycje? Czy mam rozumiec, ze poprzez brak wpisow akceptujecie zmiany? Dodam, że na 1 połowe typy ma bet365 czy SB i kursy są porównywalne ..
Last edited by platynowy007; 20/12/2007 22:03.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719 |
Do tej listy mozna dodac Bwin i bedzie ok 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|