|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
Witam Wszystkich. Zamierzam kupić sobie urządzenie wielofunkcyjne na allegro. Koszt: tak w granicach 400zł ale jest to cena wstępna i ewentualnie mógłbym coś jeszcze dorzucić - tzn. wolałbym zainwestowac na starcie więcej i później cieszyc się niskimi kosztami eksploatacji niż odwrotnie. Przeznaczenie: użytek domowy - drukowanie przede wszystkim tekstu, czasami tabel - okazjonalnie drukowanie w kolorze. Zastanawiam się nad Canonem lub Brotherem. Narazie w grę wchodzi głównie to urządzenie Brother. [ allegro.pl] Czy możecie mi polecić cos innego, ewentualnie wypowiedzieć się na temat tego urządzenia? :-). Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Ja do dziś korzystam z Lexmarka x330 i sprawuje sie dobrze, żadnych kłopotów z nim nie ma, bez zarzutu działa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Do ktorej sa dzis otwarte Banki? chodzi mi o PKO BP ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Większość placówek będzie otwarta maksymalnie do godziny 14-15. Oddziały BKO BP w Wigilię pracują w godzinach 8 - 14, w sylwestra - do godziny 12.30, ING Banku Śląskiego - w oba dni w godzinach 8 - 13. Nie powinno być natomiast trudności z elektronicznymi kanałami dostępu i bankomatami - te działają bez zmian. za gazeta.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Potrzebuję małej pomocy z zadaniami (fizyka)-zadania nie są trudne  . Jeśli ktoś mógłby pomóc to bardzo proszę o wiadomość prywatną. W przypadku doraźnej pracy oczywiście płacę. Zadania na poziomie licealnej fizyki, poziom b. podstawowy. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
Umie ktos Pisac List po Angielsku formalny ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Szukam jakis artykulów na temat kibicow, chuliganow i wojen miedzy nimi...cos w stylu jak sie ,,lubi'' Arka z Lechia, Ctacovia i Wisła, Legia z Polonia itp. moze jakis przykład z zagranicy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
mam taki oto błąd gdy probuje wysłać e-mail przez "poczta systemu windows" (jakiś następca outlooka w viście) ...ustawilem uwierzytelnianie oraz te serwery pop3 i smtp jak trzeba, ale dalej cos nie tak, poczytalem w pomocy microsoftu niby pisza tam jakies magiczne rzeczy ale o co im chodzi i jak to naprawic nadal nie wiem  Nie można wysłać wiadomości. Ustawienia uwierzytelniania mogą być niepoprawne dla serwera poczty wychodzącej [SMTP]. Aby uzyskać pomoc przy rozwiązaniu tego problemu, przejdź do Pomocy, poszukaj tematu „Rozwiązywanie problemów z programem Poczta systemu Windows” i przeczytaj sekcję „Mam problemy z wysłaniem wiadomości e-mail”. Jeśli potrzebujesz pomocy przy określeniu odpowiednich ustawień serwera, skontaktuj się z dostawcą usługi e-mail. Odrzucony adres e-mail to: [email protected]. Temat 'zdjecie', Konto: 'pop3.poczta.onet.pl', Serwer: 'smtp.poczta.onet.pl', Protokół: SMTP, Odpowiedź serwera: '553 5.7.1 Invalid EHLO command [EHLO gnacik], EHLO should contain FQDN, see RFC 2821', Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd serwera: 553, Numer błędu: 0x800CCC79
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
czy taki bukmacher jak william hill ma strone z kursami jakie moge znalezc w jego punkcie naziemnym a nie online ??? szukam strony jakiegokolwiek buka w uk z kursami jakie ma w naziemnych ale cos mi nie wychodzi ... ktos sie orientuje czy w ogole istnieje cos takiego ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
U nas (obiekty KS Hutnik Kraków)wynajem kortu (sztuczna nawierzchnia pod balonem) kosztuje bodaj 15 zł na godzinę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
czy taki bukmacher jak william hill ma strone z kursami jakie moge znalezc w jego punkcie naziemnym a nie online ??? szukam strony jakiegokolwiek buka w uk z kursami jakie ma w naziemnych ale cos mi nie wychodzi ... ktos sie orientuje czy w ogole istnieje cos takiego ??? Hmm jak pierwszy raz grałem w Williamie Hillu to tez rzuciło mi sie to na oczy i nie wiedziałem co zrobić  Koles wytłumaczył mi że nie ma takiego czegoś i dał mi gazete zebym zobaczył w dziale sport jakie są mecze (tegoroczny Wimbledon) Bierzesz po prostu karteczkę ktora jest w punkcie i piszesz np. (federer to win wimbledon albo federer, murray, roddick i na dole stawka) Koleś przykłada to do czytnika i drukuje sie kupon z kodem  Fajny bajer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
wiem ze tak jest - tylko problem w tym zeby nie bylo porzypalu - bo niby skad mam wiedziec jakie turnieje tenisa maja w ofercie albo czy mozna grac eurolige w kosza ?!?!? pytanie jest tego typu czy to co maja w ofercie online moge zagrac u ziemniaka ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
potrzebuje jak najszybciej wyjasnienia definicji "Przemysł" ale w gre wchodza tylko dwie ksiazki "geografia przemysłu Polski" Fierla albo Kortuza. bardzo pilne!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
wiem ze tak jest - tylko problem w tym zeby nie bylo porzypalu - bo niby skad mam wiedziec jakie turnieje tenisa maja w ofercie albo czy mozna grac eurolige w kosza ?!?!? pytanie jest tego typu czy to co maja w ofercie online moge zagrac u ziemniaka ??? pamietam jak raz chcialem zagrac w Ladbrokesie cos tam z tenisa to facet pokazal mi na ekranach swoich nad glowa jakie ma mecze, wtedy chyba byl wimbledon, albo nie Rolland Garros i widzialem ze mecze jakies byly ale za duzo to ich nie bylo. glownie brytyjscy tenisisci euroliga w kosza w anglii - jak dla mnie nie ma szans musisz liczyc na to, ze oferta jest praktycznie tylko to co wyswietla sie na ekranach, albo jest na ofertach powsadzanych w te przegrodki z pleksy sporo ciekawostek mozna znalezc zawsze chyba w coralu, chyba tam mozna samemu sie bawic zmienianiem ekranow  sam robilem tak w punnkcie Coralu za Haymarketem poza tym kolo targu masz przeciez Ladbrokes i William Hill co sie schodkami schodzi do niego i w zasadzie tylko tam mozesz sprobowac to posprawdzac moim zdaniem jednak na eurolige nie masz co liczyc, skoro nawet lig pilkarskich nie ma wszystkich jesli chcesz grac na ziemi to zostaja ci koniki, pieski, pilka angielska i czasem sie zdarzy tenis, no i jeszcze mozesz grac snooker i dart - bym zapomnial
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Czy ktoś mógłby wrzucić na jakiś serwer utwór Daniela Bedingfield'a "Gotta get thru this"? Najlepiej jak najdłuższą wersję, bo nie mogę tego ściągnąć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
To dodatek jak sok do piwa? Czym sie rozni od zwyklego soku, i jakie ma dzialanie ;p Jak juz lelu wspomnial to dodatek, sok, slodki, pyszny jak syrop  Swoja droga w necie widzialem Bols grenadine za 40zl a ja kupilem za 21 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
Czy ktoś mógłby wrzucić na jakiś serwer utwór Daniela Bedingfield'a "Gotta get thru this"? Najlepiej jak najdłuższą wersję, bo nie mogę tego ściągnąć... Tylko coś takiego znalazłem: http://www.speedyshare.com/617723827.htmlMam nadzieję, że pasuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Dzięki wielkie!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741 |
czy jak sie ma 1 na semestr z polaka w 3 klasie LO to sie pisze mature czy nie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
czy jak sie ma 1 na semestr z polaka w 3 klasie LO to sie pisze mature czy nie ?? Oczywiscie jak wyciagniesz na 2 w drugim 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|