Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
Witam Wszystkich. Zamierzam kupić sobie urządzenie wielofunkcyjne na allegro. Koszt: tak w granicach 400zł ale jest to cena wstępna i ewentualnie mógłbym coś jeszcze dorzucić - tzn. wolałbym zainwestowac na starcie więcej i później cieszyc się niskimi kosztami eksploatacji niż odwrotnie. Przeznaczenie: użytek domowy - drukowanie przede wszystkim tekstu, czasami tabel - okazjonalnie drukowanie w kolorze. Zastanawiam się nad Canonem lub Brotherem. Narazie w grę wchodzi głównie to urządzenie Brother. [allegro.pl] Czy możecie mi polecić cos innego, ewentualnie wypowiedzieć się na temat tego urządzenia? :-). Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Ja do dziś korzystam z Lexmarka x330 i sprawuje sie dobrze, żadnych kłopotów z nim nie ma, bez zarzutu działa

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Do ktorej sa dzis otwarte Banki? chodzi mi o PKO BP ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Większość placówek będzie otwarta maksymalnie do godziny 14-15. Oddziały BKO BP w Wigilię pracują w godzinach 8 - 14, w sylwestra - do godziny 12.30, ING Banku Śląskiego - w oba dni w godzinach 8 - 13. Nie powinno być natomiast trudności z elektronicznymi kanałami dostępu i bankomatami - te działają bez zmian.
za gazeta.pl

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Potrzebuję małej pomocy z zadaniami (fizyka)-zadania nie są trudne wink.

Jeśli ktoś mógłby pomóc to bardzo proszę o wiadomość prywatną.
W przypadku doraźnej pracy oczywiście płacę.

Zadania na poziomie licealnej fizyki, poziom b. podstawowy.

Pozdrawiam.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Umie ktos Pisac List po Angielsku formalny ??

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Szukam jakis artykulów na temat kibicow, chuliganow i wojen miedzy nimi...cos w stylu jak sie ,,lubi'' Arka z Lechia, Ctacovia i Wisła, Legia z Polonia itp. moze jakis przykład z zagranicy wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
mam taki oto błąd gdy probuje wysłać e-mail przez "poczta systemu windows" (jakiś następca outlooka w viście) ...ustawilem uwierzytelnianie oraz te serwery pop3 i smtp jak trzeba, ale dalej cos nie tak, poczytalem w pomocy microsoftu niby pisza tam jakies magiczne rzeczy ale o co im chodzi i jak to naprawic nadal nie wiem frown




Nie można wysłać wiadomości. Ustawienia uwierzytelniania mogą być niepoprawne dla serwera poczty wychodzącej [SMTP]. Aby uzyskać pomoc przy rozwiązaniu tego problemu, przejdź do Pomocy, poszukaj tematu „Rozwiązywanie problemów z programem Poczta systemu Windows” i przeczytaj sekcję „Mam problemy z wysłaniem wiadomości e-mail”. Jeśli potrzebujesz pomocy przy określeniu odpowiednich ustawień serwera, skontaktuj się z dostawcą usługi e-mail.

Odrzucony adres e-mail to: [email protected]. Temat 'zdjecie', Konto: 'pop3.poczta.onet.pl', Serwer: 'smtp.poczta.onet.pl', Protokół: SMTP, Odpowiedź serwera: '553 5.7.1 Invalid EHLO command [EHLO gnacik], EHLO should contain FQDN, see RFC 2821', Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd serwera: 553, Numer błędu: 0x800CCC79

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
czy taki bukmacher jak william hill ma strone z kursami jakie moge znalezc w jego punkcie naziemnym a nie online ??? szukam strony jakiegokolwiek buka w uk z kursami jakie ma w naziemnych ale cos mi nie wychodzi ... ktos sie orientuje czy w ogole istnieje cos takiego ???

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
U nas (obiekty KS Hutnik Kraków)wynajem kortu (sztuczna nawierzchnia pod balonem) kosztuje bodaj 15 zł na godzinę.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Originally Posted by Siemers
czy taki bukmacher jak william hill ma strone z kursami jakie moge znalezc w jego punkcie naziemnym a nie online ??? szukam strony jakiegokolwiek buka w uk z kursami jakie ma w naziemnych ale cos mi nie wychodzi ... ktos sie orientuje czy w ogole istnieje cos takiego ???

Hmm jak pierwszy raz grałem w Williamie Hillu to tez rzuciło mi sie to na oczy i nie wiedziałem co zrobić grin

Koles wytłumaczył mi że nie ma takiego czegoś i dał mi gazete zebym zobaczył w dziale sport jakie są mecze (tegoroczny Wimbledon)

Bierzesz po prostu karteczkę ktora jest w punkcie i piszesz np. (federer to win wimbledon albo federer, murray, roddick i na dole stawka)

Koleś przykłada to do czytnika i drukuje sie kupon z kodem wink

Fajny bajer grin

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
wiem ze tak jest - tylko problem w tym zeby nie bylo porzypalu - bo niby skad mam wiedziec jakie turnieje tenisa maja w ofercie albo czy mozna grac eurolige w kosza ?!?!? pytanie jest tego typu czy to co maja w ofercie online moge zagrac u ziemniaka ???

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
potrzebuje jak najszybciej wyjasnienia definicji "Przemysł" ale w gre wchodza tylko dwie ksiazki "geografia przemysłu Polski" Fierla albo Kortuza. bardzo pilne!!

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
Originally Posted by Siemers
wiem ze tak jest - tylko problem w tym zeby nie bylo porzypalu - bo niby skad mam wiedziec jakie turnieje tenisa maja w ofercie albo czy mozna grac eurolige w kosza ?!?!? pytanie jest tego typu czy to co maja w ofercie online moge zagrac u ziemniaka ???

pamietam jak raz chcialem zagrac w Ladbrokesie cos tam z tenisa to facet pokazal mi na ekranach swoich nad glowa jakie ma mecze, wtedy chyba byl wimbledon, albo nie Rolland Garros i widzialem ze mecze jakies byly ale za duzo to ich nie bylo. glownie brytyjscy tenisisci
euroliga w kosza w anglii - jak dla mnie nie ma szans
musisz liczyc na to, ze oferta jest praktycznie tylko to co wyswietla sie na ekranach, albo jest na ofertach powsadzanych w te przegrodki z pleksy

sporo ciekawostek mozna znalezc zawsze chyba w coralu, chyba tam mozna samemu sie bawic zmienianiem ekranow smile sam robilem tak w punnkcie Coralu za Haymarketem
poza tym kolo targu masz przeciez Ladbrokes i William Hill co sie schodkami schodzi do niego i w zasadzie tylko tam mozesz sprobowac to posprawdzac

moim zdaniem jednak na eurolige nie masz co liczyc, skoro nawet lig pilkarskich nie ma wszystkich
jesli chcesz grac na ziemi to zostaja ci koniki, pieski, pilka angielska i czasem sie zdarzy tenis, no i jeszcze mozesz grac snooker i dart - bym zapomnial

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Czy ktoś mógłby wrzucić na jakiś serwer utwór Daniela Bedingfield'a "Gotta get thru this"? Najlepiej jak najdłuższą wersję, bo nie mogę tego ściągnąć...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Kylo
To dodatek jak sok do piwa? Czym sie rozni od zwyklego soku, i jakie ma dzialanie ;p

Jak juz lelu wspomnial to dodatek, sok, slodki, pyszny jak syrop wink

Swoja droga w necie widzialem Bols grenadine za 40zl a ja kupilem za 21 wink

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
Originally Posted by micha$
Czy ktoś mógłby wrzucić na jakiś serwer utwór Daniela Bedingfield'a "Gotta get thru this"? Najlepiej jak najdłuższą wersję, bo nie mogę tego ściągnąć...

Tylko coś takiego znalazłem:

http://www.speedyshare.com/617723827.html

Mam nadzieję, że pasuje wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Dzięki wielkie!!! piwo

Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
czy jak sie ma 1 na semestr z polaka w 3 klasie LO to sie pisze mature czy nie ??

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by a ...psik1905
czy jak sie ma 1 na semestr z polaka w 3 klasie LO to sie pisze mature czy nie ??

Oczywiscie jak wyciagniesz na 2 w drugim smile

Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, rymoholik, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,824 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1