|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
5.Przed końcem okresu rozliczeniowego, do Abonenta zostanie wysłana faktura proforma na konto mailowe podane przy składaniu zamówienia z prośba o opłacenie przedłużenia usług, jej nie opłacenie będzie równoznaczne z rozwiązaniem umowy.
Tutaj jasne
Każdy Klient SuperHost.pl może złożyć tylko jedno zamówienie na domenę oferowaną w promocji noworocznej.
Dziwne, ja dokonalem 3 wplat na ich konto (automat powinien tego pilnowac), gdybym sie nie przypalil, to zrobilbym tylko 1 przelew, ciekawe co teraz. I ciekawe co kryje sie pod tym "jedno zamowienie". No nic, zobaczymy jutro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Właśnie mówicie tak o tanich domenach i ja dostałem propozycję dzisiaj sprzedaży mojej. Cena była zawrotna 300 złoty kiedy utrzymanie jej w roku mnie więcej kosztuje... . A pomijam już w ogóle webmasterów i mój trud  . Pamiętajcie o jednym prowadzenie własnej strony to drogie hobby, któremu trzeba poświęcić sporo własnego czasu a także pieniędzy. Dlatego jeśli chcecie ruszać z takim projektem to się porządnie zastanówcie. .::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Igorator, jako felietonista (a to zobowiazuje do pisania z sensem), powinies wiedziec, ze dostales oferte kupna, a nie sprzedazy wlasnej domeny. Poza tym my tu piszemy o domenach, a nie o stronach czy serwisach. A odnoszac sie do ofert, to zainteresowanego nie obchodzi ile zainwestowales w domene.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190 |
Panowie pamietacie adres strony gdzie mozna sprawdzic ilosc odwiedzin, skad ludzie wchodza itp. kiedys ktos podawal to na forum, ale ja niechcacy usunelem strone.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
stats4u [ stat.4u.pl] liczniki on-line [ glt.pl] donic sens jest dobrze znany. Ja niestety znowu pracuję dużo a jutro mam dyżur 16 h w pracy. Jednak dzięki za uznanie. Miło poczytać, że jestem felietonistom  . Choć trochę inaczej myślę o tym co robię tutaj na mecz.pl czy własnej domenie. .::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190 |
dzieki Ignorator :), ale nie o to mi chodzilo  chodzi mi o to ze wpisuje sobie np. twoj adres strony i mam informacje o niej  No to SH mnie zawiodl juz mialem 5 domen na jutro a tu ciach  choc Promocja byla do wyczerpania zapasow hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Oczywiscie, ze pod com.pl byla kiedys oficjalna strona
profa. Pojecia nie mam czemu z niej zrezygnowali, moze jakis nieudolny
pracownik przeoczyl przedluzenie i domena zostala przechwycona
(domena byla zarejestrowana juz w 1998 roku), a nieswiadomi
pracownicy stwierdzili, ze musza wykupic inna, zamiast na luzie odebrac
ja obecnemu wlascicielowi, bo nie sadze, zeby im ja sprzedali. Donic - mogę powiedzieć Wam co ja się dowiedziałem w ten sprawie choć to informacja niepotwierdzona. Podobno po zmianie domeny z profesjonal.com.pl tę domenę "przejął" jeden z pracowników Profa. aby zarabiac na niej na affliate'ach buków internetowych. Jeśli chodzi o profesjonal.pl to ta nigdy nie byla własnością Profa. ale dlaczego Czesi sobie jej nie odebrali, tego już nie wiem. Conrad - z tym nissan.com to niezła akcja!  Pytanie: założmy że mam domenę NBA.pl - czy jak kiedyś Amrykańska Liga Koszykówki będzie chciała otworzyć polską wersję strony i odebrać mi domenę NBA.pl to zrobi to szybko i bezboleśnie czy wręcz odwrotnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
[quote=DJ SOSNA Pytanie: założmy że mam domenę NBA.pl - czy jak kiedyś Amrykańska Liga Koszykówki będzie chciała otworzyć polską wersję strony i odebrać mi domenę NBA.pl to zrobi to szybko i bezboleśnie czy wręcz odwrotnie? [/quote]
To juz tutaj bylo poruszane. Zalezy co zrobisz na domenie, jak tematyke kosza, "toś przepod".
Ale jak zrobisz Najlepsze Bajki Animowane, to wygrales zycie jak beda chcieli to kupic, bo odebrac nie maja prawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608 |
Ładnie chlopaki to sobie wymyslili. Pewnie ludzie z Google beda chcieli kupic domene, bo na wygranie sprawy maja zero szans. Wymyślili nieźle, ale już chyba z wolna pasują bo na stronie mają taką oto ankietę: [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Na pewno nie pasuja, chca tylko wiedziec jakie jest zdanie internautow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Witam, Chciałem poznać Waszą opinie na temat domen trzyliterowych (np: bbb.pl)
czy będą "boom" ? jaka ich wartość będzie przybliżona ?
W tej chwili jak wiadomo dobre dwuliterówki są warte od 10.000 do 20.000 PLN. Dwuliterówek już nie ma.
Trzyliterowe są już teraz do nabycia tylko i wyłącznie poprzez złapanie ich.
Sam "złapałem" kilka w ostatnich dniach, planuje mieć ich kilkadziesiąt.
Dobra inwestycja na najbliższe 2-3 lata ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Dobra inwestycja na najbliższe 2-3 lata ? Dobrą inwestycją na 2-3 lata jest kupno akcji spółek zajmujących się produkcją biopaliw  JUN, widziałem wcześniej że kłociliście się z donic'em który z was jest lepszy "kozak" jeśli chodzi o domeny więc nie bardzo rozumiem po co (do kogo) kierujesz swoje pytania skoro wychodzi na to że wy obaj tutaj jesteście najmądrzejsi w tym temacie? [no offence]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Nie klocilismy sie, troche ostrzej dyskutowali i tyle  JuN - jak dla mnie to plan jest dobry, z tym, ze mnie nie interesuja trzyliterowki vxy , oraz bez samogloski. Trzyliterowka ghj.pl jest przykladowo dla mnie 5 razy mniej warta od rek.pl, czy pof.pl, albo abu.pl itp. Wyjatkiem oczywiscie sa tutaj bbc, cnn, mhl itp...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie wiem czy zauważyliście, ale onet nie posiada domeny onet.com.  Ciekawe ile ta stronka zarabia z odsyłaczy. Aha, i czy ktoś może np. "zmierzyć" ile osób wchodzi na naszą domenę? Bo kiedyś ktoś z zagranicy się zainteresował posiadaną przeze mnie domeną i zastanawiało mnie dlaczego akurat ta, bo raczej nazwa by mu się nie przydała i jestem pewien, że chodziło o znaczną ilość osób, która wchodzi na ten url.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Skoro wszystkie lepsze domeny są wykupione w Polsce, to czemu nie inwestować w domeny w krajach, które się roziwjają?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Mam dobry adres strony, jak go zarejestrować?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Conrad, zlituj sie  Tyle razy Ci sugerowalem, ze majac tyle domen powinienes juz dawno je parkowac,a nie ustawiac na przekierowanie, bo na bank mniej Ci sie to oplaca. Parking jest wlasnie po to, zeby sprawdzic ruch na domenie, skad pochodzi ruch i na jakie slowa kluczowe i przy okazji daje zarobic. Jak nie wiesz jak - pomoge. micha$ - bylo to juz tutraj poruszane przez Sosne bodajze. Pisalem wtedy, ze to jest kwestia znajomosci jezyka i zastosowan slow w okreslonych kombinacjach. Dodatkowo cena oraz niepewny grunt. Bankier$ - normalnie, skorzystaj np z active24.pl, wpisujesz nazwe i przechodzisz dalej po drodze sie rejestrujesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Gdzie moge jeszcze zakupic domenę,po cenie promocyjnej, jednoczesnie nie muszać podpisywac umowy, na jej przedluzenie.
Chce kupic na rok, domene, i nie musiec pozniej pzedluzac umowy.
Korzystalem juz z promocji z home.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Z Az lepiej nie zaczynac. Lepiej active24.pl
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|