|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350 |
Ale dla ludzi po 30-tce to wg mnie super sprawa  także wróce tam za 10 lat, ale nie spodziewam się zbyt wiele  spadaj  dinozaurami nie jesteśmy nasza-klasa.pl to fajna sprawa .. przez miesiąc, dwa. W moim przypadku tyle trwało skrzyknięcie mniej więcej całej klasy. Później przez miesiąc popisaliśmy o tym co robimy, o rodzinach, dzieciach i .... się skończyło. Jak młodzieńcza miłość - szybko przychodziła i jeszcze szybciej odchodziła  Wymieniliśmy się mailami i numerami telefonów i jak ktoś z kimś pogadać to wali bezpośrednio. Młode pokolenia mają jeszcze lepiej - telefony i maile ludzie mieli już w liceum więc nie muszą sie nawet szukać. My 30'stki, 40'stki i > to jeszcze musimy się szukać bo za naszych czasów to ani maili, ani komórek w szkole nie było. Ale każdy z nas ma swoje życie i nie będziemy co miesiac robili zjazdów. Ten biznesem potrwa jeszcze rok i się skończy. Widzę to po mojej klasie - fajnie było przez miesiąc. Życzenia świąteczne napisało 5 osób; na spotkanie przyszło ... 4. O czym mamy gadać?? Więcej mnie łączy z kimś z pracy niż z kimś z LO.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
heeh taka prawda , ale dziś po 6 było elegancko wszystko śmigało bez zakłóceń widać albo wszyscy zbierali się do szkoły albo spali jeszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Trochę przegięcie pały jest w tej naszej klasie. Wrzuciłem swoją listę gg na tą nasza klase i pokazuje mi wszystkie osoby które są tam zapisane z imienia i nazwiska, które podały w serwisie nr gg. Co ciekawe pokazuje nawet osoby których numer gg nie jest widoczny w serwisie dla wszystkich tylko dla znajomych. Teraz z imienia znam parę osób które wcześniej znałem tylko po nicku  Od razu usunąłem swój gg z tego serwisu. No to widze ze masz cos na sumieniu :] A ty co wyborca PiS-u ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 14 |
Portal zostanie wyłączony o 2 w nocy. Mamy nadzieję, że uda się zsynchronizować nową serwerownię ze starą do godziny 13:00. Wtedy też powinniśmy planowo uruchomić portal z nowej lokalizacji. Ciężko powiedzieć czy serwery zamówione ponad 2 miesiące temu dadzą radę obsłużyć ruch generowany przez 6 milionów użytkowników. W międzyczasie staliśmy sie portalem, który ma najwięcej odsłon w polskim internecie. Nawet gdybyśmy przewidzieli taki rozrost portalu, nie bylibyśmy wówczas w stanie finansowo sprostać zamówieniu większej liczby sprzętu. Niedawno dokonaliśmy nowego, jeszcze bardziej imponującego zakupu serwerów - powinniśmy je otrzymać 25 stycznia. Wtedy na pewno nasza-klasa osiągnie zawrotną prędkość działania!
Ze swojej strony pragnę zapewnić wszystkich, że przez te 2 miesiące cały zespół naszej-klasy.pl pracował bardzo ciężko. Zarywaliśmy noce i poświęcaliśmy prywatny czas pracując nad nowymi serwerami. Jestem za to wszystkim administratorom, programistom, zarządowi oraz osobom zamawiającym i dostarczającym sprzęt niezmiernie wdzięczny - chylę czoła przed ich pracą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
czyli nie bedzie dzisiaj predkosci swiatla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Portal jest niedostępny do godziny 13:00: trwa przenoszenie danych do nowej serwerowni… A tu już 13:05 i nie działa... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Portal jest niedostępny do godziny 14:00: trwa przenoszenie danych do nowej serwerowni…
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Nie ma to jak livescore w To i Owo  Mam nadzieję, że jak do 15 się nie wyrobią to wytrzymacie chłopaki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
W radiu mówili że dopiero od 15
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
W razie czego w wiadomościach o 19:30 podadzą najświeższe newsy o portalu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
u mnie w pracy jeden malolacik dyrektorowi 40letniemu wyslal zaproszenie  ciekawe czy dyro zaakceptowal zeby miec wiecej znajomych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Portal jest niedostępny do godziny 17:00: trwa przenoszenie danych do nowej serwerowni… będzie ogólnonarodowa histeria  . U nas kolega wysłał zaproszenie naszemu promotorowi od licencjata, bez żadnych podtekstów naturalnie. Niestety szanowny dr. B nie przyjął zaproszenia  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
W razie czego w wiadomościach o 19:30 podadzą najświeższe newsy o portalu  Podobno TVN juz roztawia studio przed nowa serwerownia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
odnotowano pierwsze przypadki masowych samobojstw...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jest jakas relacja na TVN24?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Dajcie jakiś live do tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Portal jest niedostępny do godziny 17:00: trwa przenoszenie danych do nowej serwerowni… będzie ogólnonarodowa histeria  . U nas kolega wysłał zaproszenie naszemu promotorowi od licencjata, bez żadnych podtekstów naturalnie. Niestety szanowny dr. B nie przyjął zaproszenia  . moja "byla" tez odrzucila 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Portal zostanie wyłączony o 2 w nocy. Mamy nadzieję, że uda się zsynchronizować nową serwerownię ze starą do godziny 13:00. Wtedy też powinniśmy planowo uruchomić portal z nowej lokalizacji. Ciężko powiedzieć czy serwery zamówione ponad 2 miesiące temu dadzą radę obsłużyć ruch generowany przez 6 milionów użytkowników. W międzyczasie staliśmy sie portalem, który ma najwięcej odsłon w polskim internecie. Nawet gdybyśmy przewidzieli taki rozrost portalu, nie bylibyśmy wówczas w stanie finansowo sprostać zamówieniu większej liczby sprzętu. Niedawno dokonaliśmy nowego, jeszcze bardziej imponującego zakupu serwerów - powinniśmy je otrzymać 25 stycznia. Wtedy na pewno nasza-klasa osiągnie zawrotną prędkość działania!
Ze swojej strony pragnę zapewnić wszystkich, że przez te 2 miesiące cały zespół naszej-klasy.pl pracował bardzo ciężko. Zarywaliśmy noce i poświęcaliśmy prywatny czas pracując nad nowymi serwerami. Jestem za to wszystkim administratorom, programistom, zarządowi oraz osobom zamawiającym i dostarczającym sprzęt niezmiernie wdzięczny - chylę czoła przed ich pracą. Sranie w banie. Kilka miechow temu tworca serwisu sprzedal go za niezla kase. Nie pamietam juz kto go kupil, ale przeciez nie kupili go po to aby stal, tylko po to by na nim zarabiac, slabe naklady oj slabe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869 |
jest jakas relacja na TVN24? Błękitny 24 zaraz ma sie znalezc nad nowa serwerownia 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|