Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 17 1 2 10 11 12 13 14 16 17
PioKing #1917893 07/01/2008 21:12
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350
Originally Posted by PioKing
Ale dla ludzi po 30-tce to wg mnie super sprawa tongue także wróce tam za 10 lat, ale nie spodziewam się zbyt wiele laugh

spadaj wink dinozaurami nie jesteśmy

nasza-klasa.pl to fajna sprawa .. przez miesiąc, dwa. W moim przypadku tyle trwało skrzyknięcie mniej więcej całej klasy. Później przez miesiąc popisaliśmy o tym co robimy, o rodzinach, dzieciach i .... się skończyło. Jak młodzieńcza miłość - szybko przychodziła i jeszcze szybciej odchodziła smile
Wymieniliśmy się mailami i numerami telefonów i jak ktoś z kimś pogadać to wali bezpośrednio.
Młode pokolenia mają jeszcze lepiej - telefony i maile ludzie mieli już w liceum więc nie muszą sie nawet szukać.
My 30'stki, 40'stki i > to jeszcze musimy się szukać bo za naszych czasów to ani maili, ani komórek w szkole nie było. Ale każdy z nas ma swoje życie i nie będziemy co miesiac robili zjazdów.
Ten biznesem potrwa jeszcze rok i się skończy. Widzę to po mojej klasie - fajnie było przez miesiąc. Życzenia świąteczne napisało 5 osób; na spotkanie przyszło ... 4. O czym mamy gadać?? Więcej mnie łączy z kimś z pracy niż z kimś z LO.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
heeh taka prawda , ale dziś po 6 było elegancko wszystko śmigało bez zakłóceń widać albo wszyscy zbierali się do szkoły albo spali jeszcze laugh

Sensej #1918839 08/01/2008 02:15
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Originally Posted by Sensej
Originally Posted by Tetfol
Trochę przegięcie pały jest w tej naszej klasie. Wrzuciłem swoją listę gg na tą nasza klase i pokazuje mi wszystkie osoby które są tam zapisane z imienia i nazwiska, które podały w serwisie nr gg. Co ciekawe pokazuje nawet osoby których numer gg nie jest widoczny w serwisie dla wszystkich tylko dla znajomych.

Teraz z imienia znam parę osób które wcześniej znałem tylko po nicku laugh Od razu usunąłem swój gg z tego serwisu.


No to widze ze masz cos na sumieniu :]
A ty co wyborca PiS-u ?

lupus #1921726 08/01/2008 18:25
Dołączył: Oct 2005
Posty: 14
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 14
Portal zostanie wyłączony o 2 w nocy. Mamy nadzieję, że uda się zsynchronizować nową serwerownię ze starą do godziny 13:00. Wtedy też powinniśmy planowo uruchomić portal z nowej lokalizacji. Ciężko powiedzieć czy serwery zamówione ponad 2 miesiące temu dadzą radę obsłużyć ruch generowany przez 6 milionów użytkowników. W międzyczasie staliśmy sie portalem, który ma najwięcej odsłon w polskim internecie. Nawet gdybyśmy przewidzieli taki rozrost portalu, nie bylibyśmy wówczas w stanie finansowo sprostać zamówieniu większej liczby sprzętu. Niedawno dokonaliśmy nowego, jeszcze bardziej imponującego zakupu serwerów - powinniśmy je otrzymać 25 stycznia. Wtedy na pewno nasza-klasa osiągnie zawrotną prędkość działania!

Ze swojej strony pragnę zapewnić wszystkich, że przez te 2 miesiące cały zespół naszej-klasy.pl pracował bardzo ciężko. Zarywaliśmy noce i poświęcaliśmy prywatny czas pracując nad nowymi serwerami. Jestem za to wszystkim administratorom, programistom, zarządowi oraz osobom zamawiającym i dostarczającym sprzęt niezmiernie wdzięczny - chylę czoła przed ich pracą.

teos #1921769 08/01/2008 18:44
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
czyli nie bedzie dzisiaj predkosci swiatla laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Quote
Portal jest niedostępny do godziny 13:00: trwa przenoszenie danych do nowej serwerowni…
A tu już 13:05 i nie działa... tongue

micha$ #1922057 08/01/2008 21:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Portal jest niedostępny do godziny 14:00: trwa przenoszenie danych do nowej serwerowni…

Piecia #1922076 08/01/2008 21:16
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Nie ma to jak livescore w To i Owo laugh

Mam nadzieję, że jak do 15 się nie wyrobią to wytrzymacie chłopaki wink

Goget #1922098 08/01/2008 21:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
W radiu mówili że dopiero od 15

Piostar #1922125 08/01/2008 21:34
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
W razie czego w wiadomościach o 19:30 podadzą najświeższe newsy o portalu wink

Bzyku #1922154 08/01/2008 21:47
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
u mnie w pracy jeden malolacik dyrektorowi 40letniemu wyslal zaproszenie smile ciekawe czy dyro zaakceptowal zeby miec wiecej znajomych

Logan #1922161 08/01/2008 21:51
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Portal jest niedostępny do godziny 17:00: trwa przenoszenie danych do nowej serwerowni…

będzie ogólnonarodowa histeria smile.

U nas kolega wysłał zaproszenie naszemu promotorowi od licencjata, bez żadnych podtekstów naturalnie. Niestety szanowny dr. B nie przyjął zaproszenia smile.

Bzyku #1922194 08/01/2008 22:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Originally Posted by Bzyku
W razie czego w wiadomościach o 19:30 podadzą najświeższe newsy o portalu wink

Podobno TVN juz roztawia studio przed nowa serwerownia wink

blacky82 #1922207 08/01/2008 22:14
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
laugh

Szewa #1922214 08/01/2008 22:17
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
odnotowano pierwsze przypadki masowych samobojstw...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
jest jakas relacja na TVN24?

yaaho #1922253 08/01/2008 22:30
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Dajcie jakiś live do tego

Fro_Lech #1922258 08/01/2008 22:30
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by Fro_Lech
Portal jest niedostępny do godziny 17:00: trwa przenoszenie danych do nowej serwerowni…

będzie ogólnonarodowa histeria smile.

U nas kolega wysłał zaproszenie naszemu promotorowi od licencjata, bez żadnych podtekstów naturalnie. Niestety szanowny dr. B nie przyjął zaproszenia smile.

moja "byla" tez odrzucila laugh

teos #1922260 08/01/2008 22:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by teos
Portal zostanie wyłączony o 2 w nocy. Mamy nadzieję, że uda się zsynchronizować nową serwerownię ze starą do godziny 13:00. Wtedy też powinniśmy planowo uruchomić portal z nowej lokalizacji. Ciężko powiedzieć czy serwery zamówione ponad 2 miesiące temu dadzą radę obsłużyć ruch generowany przez 6 milionów użytkowników. W międzyczasie staliśmy sie portalem, który ma najwięcej odsłon w polskim internecie. Nawet gdybyśmy przewidzieli taki rozrost portalu, nie bylibyśmy wówczas w stanie finansowo sprostać zamówieniu większej liczby sprzętu. Niedawno dokonaliśmy nowego, jeszcze bardziej imponującego zakupu serwerów - powinniśmy je otrzymać 25 stycznia. Wtedy na pewno nasza-klasa osiągnie zawrotną prędkość działania!

Ze swojej strony pragnę zapewnić wszystkich, że przez te 2 miesiące cały zespół naszej-klasy.pl pracował bardzo ciężko. Zarywaliśmy noce i poświęcaliśmy prywatny czas pracując nad nowymi serwerami. Jestem za to wszystkim administratorom, programistom, zarządowi oraz osobom zamawiającym i dostarczającym sprzęt niezmiernie wdzięczny - chylę czoła przed ich pracą.

Sranie w banie.
Kilka miechow temu tworca serwisu sprzedal go za niezla kase.
Nie pamietam juz kto go kupil, ale przeciez nie kupili go po to aby stal, tylko po to by na nim zarabiac, slabe naklady oj slabe.

yaaho #1922351 08/01/2008 22:47
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Originally Posted by yaaho
jest jakas relacja na TVN24?

Błękitny 24 zaraz ma sie znalezc nad nowa serwerownia wink

Strona 12 z 17 1 2 10 11 12 13 14 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, burbon, Akhu, rafal08, rymoholik, $-man, Sensei, Lukasz111, forty, 11kera11, aker, latajaca_holenderka, alfa, kamel), 2,806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1