|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
sprzedal jakims Niemcom chyba 20% udzialow za 2 miliony
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Mogliby jakieś kamerki zainstalować żeby ludzie mogli oglądać te przenosiny  Sporo kasy mogliby na tym zbić, w ogóle nie myślą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
W ciągu ostatniego miesiąca liczba użytkowników wzrosła z 3 milionów do 6.Nieźle.Widać na ulicach boom na naszą-klasę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
ale działa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
W ciągu ostatniego miesiąca liczba użytkowników wzrosła z 3 milionów do 6.Nieźle.Widać na ulicach boom na naszą-klasę  Zważywszy, że wg badań 8,5 miliona Polaków ma dostęp do internetu, myślę że chłopaki zawyżają wynik i to ostro. Tak samo z tą największą ilością odwiedzin. Wątpie żeby na onet czy interie zaglądało mniej osób.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
W ciągu ostatniego miesiąca liczba użytkowników wzrosła z 3 milionów do 6.Nieźle.Widać na ulicach boom na naszą-klasę  Zważywszy, że wg badań 8,5 miliona Polaków ma dostęp do internetu, myślę że chłopaki zawyżają wynik i to ostro. Tak samo z tą największą ilością odwiedzin. Wątpie żeby na onet czy interie zaglądało mniej osób. tam jest masa kont fikcyjnych, ludzi ktorzy sobie robia jaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
ech mimo tego ze sceptycznie podchodze to tego boomu na nasza klase, to wlasnie dolaczylem do mojej klasy z liceum i fajnie tak zobaczyc mordy sprzed 8 lat, przeczytac zyczenia od pani profesor itd. moze uda sie zorganizowac jakies piwko
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608 |
We wtorek portal nasza-klasa.pl miała się przenieść na serwery w Poznaniu. Stąd kilkugodzinna przerwa w działalności. Nie dali rady
- Nie spałem 40 godzin - mówi Bartłomiej Jarocki z Naszej-klasa.pl, architekt systemów, który brał udział w pionierskiej operacji przenoszenia Naszej-klasa.pl z niemieckich serwerów na własne, ulokowane w Poznaniu.
- Na razie wracamy na stare serwery. Kolejną próbę podejmieny w ciągu kilku dni. Niezależne od nas problemy techniczne unimożliwiły nam przenosiny - dodaje.
Tak więc na razie wciąż będą kłopoty z przeciążającymi się serwerami - w poniedziałek na Nasza-klasa.pl zalogował się 6-milionowy użytkownik.
We wtorek rano na stronie "Naszej klasy" widniał komunikat "Portal jest niedostępny do godziny 13:00". Potem zmieniono go na "...do godziny 14:00", a przed 14. - na "...do godziny 17:00". Ok. 16 serwis zaczął jednak znów działać. Ale nie na poznańskich serwerach, ale tych co dotychczas - w Niemczech. Poznański Beyond.pl, który użycza Naszej Klasie infrastruktury niezbędnej do utrzymania serwisów działa od września 2007 i jest obecnie jedną z najnowocześniejszych serwerowni w kraju. Jego klientem jest już m.in.Allegro.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
W ciągu ostatniego miesiąca liczba użytkowników wzrosła z 3 milionów do 6.Nieźle.Widać na ulicach boom na naszą-klasę  Zważywszy, że wg badań 8,5 miliona Polaków ma dostęp do internetu, myślę że chłopaki zawyżają wynik i to ostro. Tak samo z tą największą ilością odwiedzin. Wątpie żeby na onet czy interie zaglądało mniej osób. O ile faktycznie nie musi to byc prawda, to pamietaj, ze na klasie masa ludzi siedzi tylko mase czasu i przerzuca w kolko zdjecia, loguje sie, wylogowuje, wysyla zdjecia i przesyla wiadomosci.. Poza tym sporo wystepuje odswiezen, takich ktorych na onecie czy wp pewnie nie ma, bo ludzi przeczytaja co chca i nie czekaja az ktos wrzuci nowe zdjecie czy doda komenta... Poza tym wydaje mi sie, ze chlopakow po prostu sprawa przerosla. Cala nasza-klasa pewnie ma pelno bugow i nie do konca zooptymalizowany kod. Poza tym "szefowie" troche mydla wszystkim oczy... I nie do konca sa uczciwi (wykiwali jednego z pomyslodawcow na ten serwis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478 |
boze jaki mulllllllllllllllllll
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Serwis bez przyszlosci z tego co widze. Robi sie to druga fotka, tylko, ze bardziej nudna i zdecydowanie gorsza w uzyciu. Widze jakiegos zgreda np co ma 340 znajomych  Ciekawa edukacje musial miec... Jaki to ma sens? Jaki sens ma dodawanie znajmoych z ktorymi ma sie kontakt, jaki sens ma dodawanie do swoich znajomych swoich zon skoro nie chodzilo sie z nimi do szkoly? Druga sprawa, NK powinna byc dozwolona dla ludzi od minimum 18 lat. Po cholere maja sie tam rejestrowac gimnazjalisci, czy nawet dzieci z podstawowki, skoro maja codzienny kontakt z kumplami z klasy. To absolutnie nie ma sensu. Rokowania? Za 2-3 lata nikt o naszej klasie nie bedzie slyszal, padnie smiercia naturalna, a gosc, ktory kupil udzialy 20% ,raczej umoczyl kase. No chyba, ze naprawde sie za to wezma wlasciciele i zrobia tam porzadki. W przeciwnym razie cienko to widze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Podzielam zdanie donica. Ojciec wczoraj mnie prosi: dodaj mnie do znajomych, bo ma mało  Nie mogę  a taki konkretny człowiek  Na miejscu twórców sprzedałbym to w pizdu póki jest kosmos koniunktura i liczył kasę, bo niedługo wszyscy będą tam mieć swoje miasta, wsie i miasteczka wśród znajomych. Bezsens. Do tego system komunikowania się jest beznadziejny. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608 |
Albo poradź, żeby dodawał do znajomych taki cuś: http://nasza-klasa.pl/profile/635080Ewentualnie w pole "szukaj' niech wpisze, Wisła Kraków, Legia Warszawa czy Zagłębie Sosnowiec...w profilach o takich nazwach też raczej każdego przyjmują z otwartymi ramionami. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608 |
Ponad 2,6 mld przesłanych grypsów  Po tym jak podałeś linka na forum pewnie już jutro stuknie im 3 miliardy na tym liczniku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608 |
W Informacjach Polsatu mówią właśnie o stronie koledzyzwojska.pl epidemia trwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
To wszystko jest po prostu smieszne. Zero wlasnych pomyslow, jeden od drugiego sciaga i mysli ze tez mu sie uda. Paranoja. Goscie robia takie klony nie majac pojecia w co sie moga wpakowac i ze to wymaga inwestycji w razie zainteresowania.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|