Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 17 1 2 11 12 13 14 15 16 17
lupus #1922358 08/01/2008 22:48
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
sprzedal jakims Niemcom chyba 20% udzialow za 2 miliony

Bonus: Unibet
Logan #1922394 08/01/2008 22:55
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Mogliby jakieś kamerki zainstalować żeby ludzie mogli oglądać te przenosiny laugh Sporo kasy mogliby na tym zbić, w ogóle nie myślą laugh

Ghost #1922689 08/01/2008 23:49
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
dzialaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by andrzejek_84
dzialaaaaaaaaaaaaaaaaaa

muli ;-)

lupus #1922721 09/01/2008 00:03
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
W ciągu ostatniego miesiąca liczba użytkowników wzrosła z 3 milionów do 6.Nieźle.Widać na ulicach boom na naszą-klasę laugh

lupus #1922724 09/01/2008 00:05
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
ale działa tongue

Randall #1922785 09/01/2008 00:36
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Randall
W ciągu ostatniego miesiąca liczba użytkowników wzrosła z 3 milionów do 6.Nieźle.Widać na ulicach boom na naszą-klasę laugh

Zważywszy, że wg badań 8,5 miliona Polaków ma dostęp do internetu, myślę że chłopaki zawyżają wynik i to ostro.

Tak samo z tą największą ilością odwiedzin. Wątpie żeby na onet czy interie zaglądało mniej osób.




Goget #1922788 09/01/2008 00:37
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by Goget
Originally Posted by Randall
W ciągu ostatniego miesiąca liczba użytkowników wzrosła z 3 milionów do 6.Nieźle.Widać na ulicach boom na naszą-klasę laugh

Zważywszy, że wg badań 8,5 miliona Polaków ma dostęp do internetu, myślę że chłopaki zawyżają wynik i to ostro.

Tak samo z tą największą ilością odwiedzin. Wątpie żeby na onet czy interie zaglądało mniej osób.


tam jest masa kont fikcyjnych, ludzi ktorzy sobie robia jaja


Piecia #1922792 09/01/2008 00:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
ech mimo tego ze sceptycznie podchodze to tego boomu na nasza klase, to wlasnie dolaczylem do mojej klasy z liceum i fajnie tak zobaczyc mordy sprzed 8 lat, przeczytac zyczenia od pani profesor itd. moze uda sie zorganizowac jakies piwko

lupus #1923174 09/01/2008 02:04
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Originally Posted by lupus
Originally Posted by andrzejek_84
dzialaaaaaaaaaaaaaaaaaa

muli ;-)

Originally Posted by http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4819487.html
We wtorek portal nasza-klasa.pl miała się przenieść na serwery w Poznaniu. Stąd kilkugodzinna przerwa w działalności. Nie dali rady

- Nie spałem 40 godzin - mówi Bartłomiej Jarocki z Naszej-klasa.pl, architekt systemów, który brał udział w pionierskiej operacji przenoszenia Naszej-klasa.pl z niemieckich serwerów na własne, ulokowane w Poznaniu.

- Na razie wracamy na stare serwery. Kolejną próbę podejmieny w ciągu kilku dni. Niezależne od nas problemy techniczne unimożliwiły nam przenosiny - dodaje.

Tak więc na razie wciąż będą kłopoty z przeciążającymi się serwerami - w poniedziałek na Nasza-klasa.pl zalogował się 6-milionowy użytkownik.

We wtorek rano na stronie "Naszej klasy" widniał komunikat "Portal jest niedostępny do godziny 13:00". Potem zmieniono go na "...do godziny 14:00", a przed 14. - na "...do godziny 17:00". Ok. 16 serwis zaczął jednak znów działać. Ale nie na poznańskich serwerach, ale tych co dotychczas - w Niemczech. Poznański Beyond.pl, który użycza Naszej Klasie infrastruktury niezbędnej do utrzymania serwisów działa od września 2007 i jest obecnie jedną z najnowocześniejszych serwerowni w kraju. Jego klientem jest już m.in.Allegro.pl

Goget #1923616 09/01/2008 03:57
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Originally Posted by Goget
Originally Posted by Randall
W ciągu ostatniego miesiąca liczba użytkowników wzrosła z 3 milionów do 6.Nieźle.Widać na ulicach boom na naszą-klasę laugh

Zważywszy, że wg badań 8,5 miliona Polaków ma dostęp do internetu, myślę że chłopaki zawyżają wynik i to ostro.

Tak samo z tą największą ilością odwiedzin. Wątpie żeby na onet czy interie zaglądało mniej osób.


O ile faktycznie nie musi to byc prawda, to pamietaj, ze na klasie masa ludzi siedzi tylko mase czasu i przerzuca w kolko zdjecia, loguje sie, wylogowuje, wysyla zdjecia i przesyla wiadomosci.. Poza tym sporo wystepuje odswiezen, takich ktorych na onecie czy wp pewnie nie ma, bo ludzi przeczytaja co chca i nie czekaja az ktos wrzuci nowe zdjecie czy doda komenta...
Poza tym wydaje mi sie, ze chlopakow po prostu sprawa przerosla. Cala nasza-klasa pewnie ma pelno bugow i nie do konca zooptymalizowany kod.

Poza tym "szefowie" troche mydla wszystkim oczy... I nie do konca sa uczciwi (wykiwali jednego z pomyslodawcow na ten serwis wink

szymonez #1926987 10/01/2008 00:59
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
boze jaki mulllllllllllllllllll

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Serwis bez przyszlosci z tego co widze.
Robi sie to druga fotka, tylko, ze bardziej nudna i zdecydowanie gorsza w uzyciu. Widze jakiegos zgreda np co ma 340 znajomych laugh Ciekawa edukacje musial miec... Jaki to ma sens? Jaki sens ma dodawanie znajmoych z ktorymi ma sie kontakt, jaki sens ma dodawanie do swoich znajomych swoich zon skoro nie chodzilo sie z nimi do szkoly?

Druga sprawa, NK powinna byc dozwolona dla ludzi od minimum 18 lat. Po cholere maja sie tam rejestrowac gimnazjalisci, czy nawet dzieci z podstawowki, skoro maja codzienny kontakt z kumplami z klasy. To absolutnie nie ma sensu.

Rokowania? Za 2-3 lata nikt o naszej klasie nie bedzie slyszal, padnie smiercia naturalna, a gosc, ktory kupil udzialy 20% ,raczej umoczyl kase. No chyba, ze naprawde sie za to wezma wlasciciele i zrobia tam porzadki. W przeciwnym razie cienko to widze.

donic #1927202 10/01/2008 01:51
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Podzielam zdanie donica. Ojciec wczoraj mnie prosi: dodaj mnie do znajomych, bo ma mało laugh laugh Nie mogę laugh a taki konkretny człowiek laugh

Na miejscu twórców sprzedałbym to w pizdu póki jest kosmos koniunktura i liczył kasę, bo niedługo wszyscy będą tam mieć swoje miasta, wsie i miasteczka wśród znajomych. Bezsens. Do tego system komunikowania się jest beznadziejny.

pzdr

Llama #1927438 10/01/2008 02:18
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Llama
Ojciec wczoraj mnie prosi: dodaj mnie do znajomych, bo ma mało laugh laugh

laugh laugh

Powiedz mu niech założy ze 20 fikcyjnych kont i je sobie doda do znajomych.

Bzyku #1927600 10/01/2008 02:50
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Llama
Ojciec wczoraj mnie prosi: dodaj mnie do znajomych, bo ma mało laugh laugh

laugh laugh

Powiedz mu niech założy ze 20 fikcyjnych kont i je sobie doda do znajomych.

Albo poradź, żeby dodawał do znajomych taki cuś: http://nasza-klasa.pl/profile/635080

Ewentualnie w pole "szukaj' niech wpisze, Wisła Kraków, Legia Warszawa czy Zagłębie Sosnowiec...w profilach o takich nazwach też raczej każdego przyjmują z otwartymi ramionami.

smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769

Skiper #1927701 10/01/2008 03:05
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Ponad 2,6 mld przesłanych grypsów laugh

Po tym jak podałeś linka na forum pewnie już jutro stuknie im 3 miliardy na tym liczniku laugh

Skiper #1927789 10/01/2008 03:15
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
W Informacjach Polsatu mówią właśnie o stronie koledzyzwojska.pl

epidemia trwa smile

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
To wszystko jest po prostu smieszne. Zero wlasnych pomyslow, jeden od drugiego sciaga i mysli ze tez mu sie uda. Paranoja.
Goscie robia takie klony nie majac pojecia w co sie moga wpakowac i ze to wymaga inwestycji w razie zainteresowania.

Strona 13 z 17 1 2 11 12 13 14 15 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, betowiec, ElNinho[mmdea], rafal08, aker, Lukasz111, rymoholik, latajaca_holenderka, 11kera11, forty, alfa, Akhu, $-man), 2,764 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,683
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1