|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
czy te kody co przesyłali poczta sa jeszcze ważne?? Bo własnie znalazłem więc może moge sobie za ten kod pograc??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Mi przyslali jakas oferte 100% od depozytu, ale cholera wie co to jest, zadnych szczegolow, jaka wplata jaki obrot, taka iwlka kartka a'la kalendarz, dostal ktos takie cóś?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
to ja to dostałem w tamtym roku w grudniu, ale tam jest jakiś kod na 100 dolarow. o to samo ci chodzi czy jeszcze coś innego dostałeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Po 6 tygodniach realizacji czeku w inkasie odebrałem kasę. Oddsmaker to solidny buk! Za to powiem tylko tyle, nigdy więcej nie załatwię nic w ING! Pracownicy sa niedoinformowani, kasjerka nawet nie wiedziała co to jest INKASO, jak jej pokazałem druk, który od nich dostałem jako potwierdzenie do odbioru kasy(po oddaniu do Inkasa 6tyg temu). 40 minut realizowała wypłatę. Nie mówię już o okresie 6 tygodni oczekiwań, który jest tragicznie długi. Polecam Kredyt Bank (tam maks 4 tyg) jeśli ktoś będzie realizował kiedyś czek, choć nikomu tego nie życzę ....bo według mnie realizacja czeku nawet z Chin czy z Madagaskaru powinna trwać maks jeden dzień, bo po to cholera mamy komunikację, faksy, telefony i piepr.zony internet, żeby z tego korzystać....
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100 |
Gratuluje Hunter wypłaty. Mnie również się udało ale załatwiałem to poprzez przesłanie pieniążków a nie czek. Niestety, chociaż udało mi się to nie mam o Oddsmaker najlepszego zdania. Przekaz szedł przez MoneyGram. Niby wszystko w porządku, pieniążki natychmiast były, natomiast w mailu od nich nie otrzymałem nazwy nadawcy, a bez tego nijak nie szło oebrać pieniążków. Kilka razy rozmawaiłem na chacie i za każdym razem rozmówcy zbywali mnie że wszystko co jest mi potrzbne do wypłaty dostałem w mailu. I znów konieczne okzały się znajomości... Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51 |
Też mogę potwierdzić wypłacalność tego buka. Po dwóch tygodniach od zlecenia wypłaty dostałem czek. No i teraz mam pytanko, czy realizował ktoś ten czek w BZ WBK (ewentualnie w mbank) ? I jak wygląda ta cała procedura? Ile to trwa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
siema Moze mi ktos powiedziec o co im chodzi  Your account was set to inactive status. Kindly send 2 valid ID's first in order for your account to be activated and for your birthday bonus to be credited in your account. wyslalem im skany prawka i dowodu i ciagle to samo 
|
|
|
Link skopiowany do schowka