Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
vinicius #1925102 09/01/2008 07:59
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
czy te kody co przesyłali poczta sa jeszcze ważne?? Bo własnie znalazłem więc może moge sobie za ten kod pograc??

Bonus: Unibet
juru15 #1925187 09/01/2008 08:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Mi przyslali jakas oferte 100% od depozytu, ale cholera wie co to jest, zadnych szczegolow, jaka wplata jaki obrot, taka iwlka kartka a'la kalendarz, dostal ktos takie cóś?:)

Loony25 #1925193 09/01/2008 08:16
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
to ja to dostałem w tamtym roku w grudniu, ale tam jest jakiś kod na 100 dolarow. o to samo ci chodzi czy jeszcze coś innego dostałeś?

juru15 #1946431 15/01/2008 01:48
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Po 6 tygodniach realizacji czeku w inkasie odebrałem kasę. Oddsmaker to solidny buk! Za to powiem tylko tyle, nigdy więcej nie załatwię nic w ING! Pracownicy sa niedoinformowani, kasjerka nawet nie wiedziała co to jest INKASO, jak jej pokazałem druk, który od nich dostałem jako potwierdzenie do odbioru kasy(po oddaniu do Inkasa 6tyg temu). 40 minut realizowała wypłatę. Nie mówię już o okresie 6 tygodni oczekiwań, który jest tragicznie długi. Polecam Kredyt Bank (tam maks 4 tyg) jeśli ktoś będzie realizował kiedyś czek, choć nikomu tego nie życzę ....bo według mnie realizacja czeku nawet z Chin czy z Madagaskaru powinna trwać maks jeden dzień, bo po to cholera mamy komunikację, faksy, telefony i piepr.zony internet, żeby z tego korzystać....


Pozdro

hunters #1947236 15/01/2008 04:51
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
H
member
member
H Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
Gratuluje Hunter wypłaty. Mnie również się udało ale załatwiałem to poprzez przesłanie pieniążków a nie czek. Niestety, chociaż udało mi się to nie mam o Oddsmaker najlepszego zdania. Przekaz szedł przez MoneyGram. Niby wszystko w porządku, pieniążki natychmiast były, natomiast w mailu od nich nie otrzymałem nazwy nadawcy, a bez tego nijak nie szło oebrać pieniążków. Kilka razy rozmawaiłem na chacie i za każdym razem rozmówcy zbywali mnie że wszystko co jest mi potrzbne do wypłaty dostałem w mailu. I znów konieczne okzały się znajomości... Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.

Hawkin #2626477 30/09/2008 02:22
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51
Też mogę potwierdzić wypłacalność tego buka. Po dwóch tygodniach od zlecenia wypłaty dostałem czek. No i teraz mam pytanko, czy realizował ktoś ten czek w BZ WBK (ewentualnie w mbank) ? I jak wygląda ta cała procedura? Ile to trwa?

nyhmuj #4245733 20/11/2010 23:10
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
siema
Moze mi ktos powiedziec o co im chodzi smile

Your account was set to inactive status. Kindly send 2 valid ID's first in order for your account to be activated and for your birthday bonus to be credited in your account.

wyslalem im skany prawka i dowodu i ciagle to samo smile

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1