|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
na drużyne Polski w pilce noznej mezczyzn zamiast na Polske
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
dokladnie noob koles gral z premedytacja a teraz chce zwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97 |
a na słowacji piszą : RadwańsKOWA ,DomachoWSKOWA, o ! a ta ma w orginale OWA : SROMOWA
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
owszem ale akurat rosjanka nie ma podobnego nazwiska do innych zawodniczek - przynajmniej z tego skrótu a walczyć o swoje trzeba  Jak to nie ma??? W WTA pojawiają się przecież Poutchek i Poutchkova Nad tematem zastanawiałem się chyba ze 3 lata temu próbując znaleźć podstawę prawną dla takich roszczeń. Niestety często buki zabezpieczają się przed tego typu sytuacjami w regulaminach - jeśli błędny zapis nie wprowadza w błąd, to traktowany jest jako zwykła pomyłka pisarska i sprawa jest raczej nie do wygrania. Co innego gdyby nazwisko rzeczywiście w błąd wprowadzało. STS nie ma w regulaminie żadnych zapisów o pomyłkach pisarskich, natomiast zawsze zostaje im obronna furtka dotycząca tego, że po wydrukowaniu kuponu masz 15 czy 20 minut czasu na jego sprawdzenie, weryfikację i (w razie stwierdzenia niezgodności z wystosowaną dyspozycją) dokonanie korekty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
aslan ze skrótu chodzi mi, doskonale wiem o poutchek
skrót wtedy jednoznacznie wskazywał na rosjankę - być może nieprecyzyjnie się wyraziłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
po ch... grales to liczac na to ... nie graj gowna co smierdzi To się nazywa (zgodnie z definicją Betfair) "granie w dobrej wierze". Gramy spotkanie z błędem i jeśli wejdzie to ok, a jeśli nie wejdzie domagamy się zwrotu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
nie pajacuj synku, 2000 to Ty na oczy nie widziales. zrobili błąd to niech placa tak jak my placimy za swoje bledy wzgledem ich Marne szanse ,probowalem kilka razy walczyc z naziemniakiem w sumie w podobny sposob co ty (uwazam to troche za chamskie ale co tam) ,niestety ugodowo nigdy nie zalatwilem sprawy. wiesz tu nie chodzi o moje 200zł bo wygralem dzis pare razy tyle ale o fakty oczywiste ... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka