Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
na drużyne Polski w pilce noznej mezczyzn zamiast na Polske

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
dokladnie noob koles gral z premedytacja a teraz chce zwrot

RiKi #1963338 18/01/2008 07:48
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
a na słowacji piszą :

RadwańsKOWA ,DomachoWSKOWA,

o ! a ta ma w orginale OWA :
SROMOWA laugh





Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Originally Posted by Piostar
owszem ale akurat rosjanka nie ma podobnego nazwiska do innych zawodniczek - przynajmniej z tego skrótu

a walczyć o swoje trzeba smile


Jak to nie ma??? W WTA pojawiają się przecież Poutchek i Poutchkova

Nad tematem zastanawiałem się chyba ze 3 lata temu próbując znaleźć podstawę prawną dla takich roszczeń.

Niestety często buki zabezpieczają się przed tego typu sytuacjami w regulaminach - jeśli błędny zapis nie wprowadza w błąd, to traktowany jest jako zwykła pomyłka pisarska i sprawa jest raczej nie do wygrania. Co innego gdyby nazwisko rzeczywiście w błąd wprowadzało. STS nie ma w regulaminie żadnych zapisów o pomyłkach pisarskich, natomiast zawsze zostaje im obronna furtka dotycząca tego, że po wydrukowaniu kuponu masz 15 czy 20 minut czasu na jego sprawdzenie, weryfikację i (w razie stwierdzenia niezgodności z wystosowaną dyspozycją) dokonanie korekty.

Aslan #1963433 18/01/2008 08:27
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
aslan ze skrótu chodzi mi, doskonale wiem o poutchek

skrót wtedy jednoznacznie wskazywał na rosjankę - być może nieprecyzyjnie się wyraziłem

RiKi #1964047 18/01/2008 16:44
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by RiKi
po ch... grales to liczac na to ... nie graj gowna co smierdzi
To się nazywa (zgodnie z definicją Betfair) "granie w dobrej wierze". Gramy spotkanie z błędem i jeśli wejdzie to ok, a jeśli nie wejdzie domagamy się zwrotu.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by Sturmwind
Originally Posted by Maciek
Originally Posted by Sturmwind
nie pajacuj synku, 2000 to Ty na oczy nie widziales. zrobili błąd to niech placa tak jak my placimy za swoje bledy wzgledem ich

Marne szanse ,probowalem kilka razy walczyc z naziemniakiem w sumie w podobny sposob co ty (uwazam to troche za chamskie ale co tam) ,niestety ugodowo nigdy nie zalatwilem sprawy.

wiesz tu nie chodzi o moje 200zł bo wygralem dzis pare razy tyle ale o fakty oczywiste ...

laugh

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1