Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 18 1 2 3 4 5 17 18
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Originally Posted by Szewa
Rozwiązanie jest proste. Nie sugerować się tym co grają inni. Albo jeszcze inaczej, jeżeli ktoś ma podejrzenia co do niektórych osób polecających dane typy, to najlepiej grać je na odwrót grin Proste ? Proste. smile

tylko jak te osoby rozpoznać ??
nasz chalenger był poprowadzony po mistrzowsku ....
doskonałe opisy " niby znawców-obserwatorów ", a i tak drabinka do finału i tak była znana tylko kilku BOSSOM ooo

scenariusz był już ustalony przed turniejem ....

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
gdzie zniknął amkwish ???
jego wycofanie tematu było mocno podejrzane

może on sam napisze coś o temacie
grałem często jego typy z powodzeniem ...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by gremlin
Originally Posted by Szewa
Rozwiązanie jest proste. Nie sugerować się tym co grają inni. Albo jeszcze inaczej, jeżeli ktoś ma podejrzenia co do niektórych osób polecających dane typy, to najlepiej grać je na odwrót grin Proste ? Proste. smile
naprawde Twoj pomysl jest dla mnie rewelacja!!! grin- tylko podaj liste tych osob!
Gremlin, przecież sam napisałeś, że masz podejrzenia co do kilku osób. Czyli masz już kilka "obiektów badań". Pograj ich typy na odwrót, chociażby za wirtualne jednostki, i się okaże, czy Twoje podejrzenia są prawdziwe smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
a ja nie wroze dlugiego zywota temu tematowi - jestem sklaonny zalozyc sie ze do konca tygodnia "ludzie ukladu" zlikwiduja go!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
mam mam tylko myslalem ze Ty powiekszysz ja!

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
chyba tego nie zrobią
bo wtedy temat ten byłby potwierdzeniem tej teorii ...

sam zdziwiłem się dziś rano gdy w temacie który zacząłem było prawie 30 postów ( w większości żartobliwie - zero ataku na mnie a spodziewałem się kąśliwych uwag )

w związku z tym utwierdziło to mnie w moich przekonaniach

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Był kiedyś taki świetny typer, ale już się chyba nie udziela. DJ Sachi się zwał i jego typy były po prostu genialne ! W ciemno można było grać na odwrót. Dzisiaj ciężko o tak pewny punkt odniesienia frown

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Originally Posted by Szewa
Był kiedyś taki świetny typer, ale już się chyba nie udziela. DJ Sachi się zwał i jego typy były po prostu genialne ! W ciemno można było grać na odwrót. Dzisiaj ciężko o tak pewny punkt odniesienia frown

a ja myślałem ze DJSACHI ukrywa się pod innym nickiem
miałem kilka podejrzeń co do niektórych forumowiczów - ale styl pisania mnie nie przekonał
DJSACHI miał niepowtarzalny styl ...
a co się dzieje z AS ROMKIEM ???
przeszedł na drugą stronę
pamiętam jak bardzo się starał by być zauważonym ...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by tomo
Na forum jest wiele osób pracujących dla firm bukmacherskich, tylko jakie to ma znaczenie?

Sam jestem jedną z takich osób, ale podejmując pracę u bukmachera wciąż pozostałem przede wszystkim typerem!
Wraz ze wstąpieniem w szeregi firmy bukmacherskiej praktycznie nic się nie zmienia, wciąż typuję i dzień w dzień myślę jak tu rozjebać te wszystkie buki.

Każda firma bukmacherska egzystująca na rynku i tak na swoje wyjdzie, a to co sam zarobię na błędach tego czy innego bukmachera tego nikt mi nie odbierze.

Pozdrawiam wszystkich poszukiwaczy spiskowej teorii dziejów smile

Interesująca wypowiedź. Czyli, skoro po wstąpieniu do buka nic się nie zmienia, to jedyną różnicą teraz jest fakt, że oprócz "rozjebywania buków", na polecenie "pracodawcy" podajesz jakieś trefne typy, rzucając na kłody pod nogi. Echhh...

Nic do Ciebie nie mam, nigdy nie grałem Twoich typów, zapewne nigdy ich nie zagram, ale sam fakt, że osoby współpracujące z bukami są modami na tym forum jest doprawdy idiotyczny. Wszak ideą tego forum jest ogrywanie buków, a tu nagle ktoś, kto pełni rolę tutejszego "nadzorcy" gra dla drugie drużyny i jeszcze otwarcie się do tego przyznaje. WTF???

Jeszcze tak na koniec: dzisiaj przypadkiem przeczytałem odgrzebany przez kogoś pierwszy post na tym forum autorstwa Conrada i pisał on tam, że (nie pamiętam dokładnie) "... to forum będzie służyć wymianie informacji pozwalającej ograć buka...". Jak zatem jakiś typer [do tego mod (sic!)] może wypisywać tutaj jakieś trefne analizy podstawione przez buka??? Żenada...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
a byl byl ale nie obrazajac go - to byla jedna wielka porazka!Faktycznie mozna bylo grac na odwrot w ciemno tyle tylko ze on nie pisywal analiz na pol strony i nie robil ludzia 'wody z mozgu"

Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
majestic, co to za inwigilacja? smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
jest na forum gosc Expert-Ekspekt i ja osobiscie przeciw jego dzialanosci nie mam nic - wystepuje oficjalnie jako przedstawiciel tej firmy - doradza pomaga w rozwiazaniu problemow i uwaga- NIE PODAJE TYPOW

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Originally Posted by gremlin
a byl byl ale nie obrazajac go - to byla jedna wielka porazka!Faktycznie mozna bylo grac na odwrot w ciemno tyle tylko ze on nie pisywal analiz na pol strony i nie robil ludzia 'wody z mozgu"

sam to grałem , nawet byłem jego ulubionym felietonistą w jego temacie
założyłem nawet temat w PRIVATE PICKS z wybranymi typami DJ SACHI granymi na odwrót
skuteczność była zaskakująco wysoka
70 % typów po kursach ponad 1,8 wchodziło jak masło

to były czasy

każdy kto miał tasiemca na weekend i był w nim typ na drużynę którą grał DJ SACHI - mógł od razu go targać
wszyscy z niecierpliwością czekali na jego super typ dnia
ale taki mecz od razu tracił powodzenie w zakłądach bukmacherskich
i chyba dlatego DJ SACHI został zbanowany
pozatym nerwowy chłopak był ...

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Zrozumcie jedno, nagle po tylu mies. okazuje sie, ze ktos pracuje dla buka a podawal tutaj niby dobre typy analizy a w koncu zaczac podawac pod buka, zaraz sie okaze, ze inni tez pracuja dla bukow a na dodatek sa tu moderatorami, dla mnie to nie jest normalne

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Mozna specjalnie podac kilka typow ok a potem zrobic mine i swojego buka zarobic, same podejrzenie to za malo, np. tomo bym nie podejrzewal o to, experta zdecydowanie tak ale kazdy ma pewnie wlasna liste i nic z tego nie wynika, najbardziej skandaliczne jest to, ze maja na dodatek moda i pewnie posuuwaja wszystkich ktorzy o tym tutaj pisza, jesli mnie dlugo nie bedzie to pewnie wlasnie mnie zbanowali

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
napewno ich postepowanie jest nie etyczne bo albo sa nie lojali wobec pracodawcy albo wobec nas innej drogi nie ma!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Panowie, praca dla bukmacherow to jedno, a bycie moderatorem to drugie. Jezeli osoby pracujace w np. Ojrobecie spedzaja swoj wolny czas na stronie forum mecz.pl, pelniac tam role moderatora, to nie widze przeszkod zeby nie kontynuowali dalej moderatorskich powinnosci.

Z tego co zauwazylem to tomo i Experto juz nie podaja zbyt czesto typow. Prawde mowiac nie przypominam sobie aby Experto podal jakis typ z analiza, chyba ze suchara. Moze dlatego ze stajac sie pracownikami bukow, staly sie na forum mniej wiarygodni.

Nie rozumiem osob ktore zagraly i przegraly jakis zaklad podany przez np. Xwomen, a potem wylewaja zale i pisze ze ta osoba pracuje w Ojrobecie i specjalnie podala 1 typ aby wszyscy zagrali. Ja czesto zagladam do PP i EPP, ale zanim zagram to sobie sprawdze typ, przewertuje strony, poczytam anglojezyczne/niemieckojezyczne. Potem wiem ze zagralem na wlasna reke...

Hmm... zastanawiam sie czy nie zrobic autolustracji forum. Ja zaczne: Ojro nie pracuje u jakiego kolwiek buka - jestem ich 'ulubionym' graczem grin Jezeli ten stan sie zmieni to napisze.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Jak czytam ten temat to mam nie złą polewkę. Większość, która tutaj piszę nie ma pojęcia o czym mówi. Przecież tomo czy Experto tak naprawdę mają zakaz grania u bukach którego pracują, ale w innych firmach mogą nadal obstawiać. Z resztą znam dobrze tomo i naprawdę grając jego typy można zarobić. Żadnej podpuchy tutaj nie ma, ale oczywiście są ludzie, którzy tutaj sieją zamęt. Z resztą z tematu wynika, że ja też pracuję u buka. A to nie zły jest numer ciekawe co powie mój pracodawca jak się dowie , że mam drugą robotę na boku laugh . Ludzie zajmijcie się typowaniem to wyjdzie wam na zdrowie. Ja osobiście wiem o kilku osobach, które pracują dla bukmacherów i nigdy nie zrobili żadnej podpuchy. Także nigdy nie obrócili się przeciwko grającym, bo tak jak mówię oni nadal obstawiają i za trudno aby sobie lub komuś robili na złość.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
no coz - wzruszyles nas do łez!!!

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Nie można dwóm panom służyć...
Z drugiej strony,to dobrze,ze osoby znające sie na rzeczy znajduja swoje miejsce w życiu.Zawsze smieszyla mnie sytuacja,gdy osoba klikająca na to forum oczekiwala,że dzięki przeczytaniu paru postów nagle osiagnie wielki sukces.W życiu trzeba liczyc przede wszystkim na samego siebie.W dyscyplinach niszowych,bardzo łatwo o manipulacje kursami-no ale osoba mająca jako takie pojecie o danej dyscyplinie potrafi to łatwo wychwycic.Wychodzi rownież beznadziejność tych pseudo-analiz na 2 strony.Ja jestem w tej komfortowej sytuacji,ze zajmuje sie prawie wylącznie piłka reczną i ciężko mnie zrobic na jaja.
Ale gdy probowałem dla relaksu jakiejś innej dyscypliny,to zaraz znajdowal się cenzor(tomo),który usuwał moje posty.Dotyczy to również handballa.Forum traktuje raczej jako wymiane pogladów na dane zdarzenie i ostatnio staram się raczej unikac podawania typów.Pozdrawiam sympatyków szczypiora.

Strona 3 z 18 1 2 3 4 5 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, kamel, aker), 2,783 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1