Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 18 1 2 11 12 13 14 15 17 18
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by tv
Originally Posted by Llama
ja cały czas uważam, że Balcerowicz musi odejść!

Andrzej,uspokój się!

Już nie jesteś posłem bo "Samoobrona" nie weszła do Sejmu....

Pozdrów na widzeniu "Łyżwę" i tę od kur.wików w oczach!

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Hehe czytam sobie temat od paru dni i już kupiłem "zapsy" wiec już jak upolujecie jakąś czarownice to dajcie znać wink

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Cytat :

"Czy wy naprawdę myślicie, że mnie interesuje czy firma dla której pracuję zarobi 5 milionów czy 10 miliardów? Ja mam w firmie określoną funkcję, staram się sumiennie wykonywać swoją pracę, dostaję za nią stałe wynagrodzenie co miesiąc i naprawdę koło nosa lata mi to jaki będzie bilans firmy."

tomo, pomimo całej sympatii dla Ciebie, musze zwrócić Ci uwagę. Nigdy tak nie mów (szczególnie przy pracodawcy), i nigdy tak nie pisz. Pracujesz w firmie, która ma przynosić zysk, jesteś elementem tej maszyny i Twoim podstawowym zadaniem jest działanie na rzecz i w interesie firmy. Gdyby cos takiego powiedział mój pracownik, jutro nie pracowałby i dostałby "wilczy bilet" z taką etykietą, że w tej branży nie znalazłby pracy juz nigdy i nigdzie. Spróbuj postawić się w roli właściciela firmy i ocen pracownika, który tak traktuje pracę. Przeciez ta firma (NB) zatrudniła Cię po to, abyś przynosił jej realny dochód.

A jeśli chodzi o meritum sprawy, to zupełnie nie rozumiem jakiegos podstawiania fałszywych typów przez bukmacherów. Skąd taki pomysł i czemu miałoby to słuzyć ? Przecież jeśli jakis buk miałby wiedzę na taki temat, to może spokojnie sprzedawać kurs (chocby BF) czy wystawić lepszą ofertę i ściagają grających "zabić" rynek. Myślę, że bukmacherzy bardziej boją się tego czego nie wiedzą niż polują na to, co wiedzą.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by Lord Devastator
skoro Tomo juz sie przyznal dla jakiego buka pracuja to zasypiemy go workami z pytaniami no moze mam jedno
Skoro Nordicbet zamyka sie na rynek skandynawski dlaczego pozwala w ogole otwierac konta osobom spoza Skandynawii i dopiero potem sie decyduje czy nalozyc limit czy jednak nie no bo po co nakladac jak jeleń wtapia wink
Dlaczego jestescie tacy obłudni i skad pomysl zeby byc przeznaczonym tylko na rynek skandynawski wspolczesny swiat sie globalizuje wink A moze 'zamkniecie na rynek skandynawski' jest taka wymowka
Myślę, że jako szeregowy pracownik firmy nie jestem osobą, która powinna na takie pytania odpowiadać.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by pixies
Cytat :

"Czy wy naprawdę myślicie, że mnie interesuje czy firma dla której pracuję zarobi 5 milionów czy 10 miliardów? Ja mam w firmie określoną funkcję, staram się sumiennie wykonywać swoją pracę, dostaję za nią stałe wynagrodzenie co miesiąc i naprawdę koło nosa lata mi to jaki będzie bilans firmy."

tomo, pomimo całej sympatii dla Ciebie, musze zwrócić Ci uwagę. Nigdy tak nie mów (szczególnie przy pracodawcy), i nigdy tak nie pisz. Pracujesz w firmie, która ma przynosić zysk, jesteś elementem tej maszyny i Twoim podstawowym zadaniem jest działanie na rzecz i w interesie firmy. Gdyby cos takiego powiedział mój pracownik, jutro nie pracowałby i dostałby "wilczy bilet" z taką etykietą, że w tej branży nie znalazłby pracy juz nigdy i nigdzie. Spróbuj postawić się w roli właściciela firmy i ocen pracownika, który tak traktuje pracę. Przeciez ta firma (NB) zatrudniła Cię po to, abyś przynosił jej realny dochód.

A jeśli chodzi o meritum sprawy, to zupełnie nie rozumiem jakiegos podstawiania fałszywych typów przez bukmacherów. Skąd taki pomysł i czemu miałoby to słuzyć ? Przecież jeśli jakis buk miałby wiedzę na taki temat, to może spokojnie sprzedawać kurs (chocby BF) czy wystawić lepszą ofertę i ściagają grających "zabić" rynek. Myślę, że bukmacherzy bardziej boją się tego czego nie wiedzą niż polują na to, co wiedzą.
To co napisałem było naturalnie pewną przenośnią mającą pomóc niektórym w zrozumieniu pewnych kwestii. Naturalne jest, że zależy mi na dobru firmy bo wielkość jej zysku może się przełożyć choćby na moją przyszłą pensję, ale to objawia się przede wszystkim w tym o czym napisałem - staram się sumiennie wykonywać swoje obowiązki i poprzez swoją pracę wypracować dla firmy zysk. W końcu jestem cząstką tej maszyny i mam swój minimalny wkład w jej końcowe wyniki.
Ale nie muszę starać się tak bardzo by podkładać na różnej maści forach "świnie" bo bukmacher zarabia w inny sposób, a mając przewagę nad graczem wynikającą z pewnych twierdzeń i wzorów matematycznych i tak swoje zarobi bez konieczności uciekania się do tego typu sztuczek.

Generalnie nie widziałem problemu w tym by otwarcie powiedzieć, że pracuję dla firmy bukmacherskiej bo po pierwsze lepiej jak powiem o tym sam niż ktoś ktoś komuś powie, itd. - po co mi to (?), po drugie zajmuję sie typowaniem w dokładnie takim samym stopniu w jakim to miało miejsce przed wstąpieniem w szeregi bukmachera, a po trzecie znam niejednego człowieka, który dla tego czy innego buka pracuje, a mimo to jest dalej takim samym typerem jakim był przed podjęciem pracy i takim samym jakim ja jestem obecnie i byłem rok czy 3 lata temu.

Tymczasem okazało się, że po otrzymaniu owej informacji kilka osób wydało już na mnie wyrok i stwierdziły, że ja to na pewno teraz podkładam na forum "świnie", celowo podaję trefne typy i podpuszczam ludzi do grania tego czy owego tylko po to by samemu się nachapać.
W rzeczywistości żadna z tych osób ani kompletnie nie zna mnie, anie prawdopodobnie branży bukmacherskiej od tej drugiej strony. Przede wszystkim nie wiecie jakim jestem człowiekiem, jaką mam hierarchię wartości, co jest dla mnie istotne a co nie, w co wierze i czemu hołduję, a czego się brzydzę.
A jeśli tego nie wiecie to nie macie prawa wydawać takich osądów!

Moi dobrzy znajomi doskonale wiedzą co bym zrobił gdybym dostał od kogokolwiek propozycję podłożenia "świni" na forum czy też oszukania i naciągnięcia ludzi w jakiś inny sposób w zamian za XXX pieniędzy.
Wy tego nie wiecie i pewnie się nie dowiecie...


Pozdrawiam normalnych smile

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Biszop
p.s.
Polowie, przynajmniej, osob ktore sie tu wpisaly polecam rzucic granie, naprawde szkoda czasu, bez pewniazkow od pracownikow bukow nie przyszlosci laugh

Ale jestem narcyz, sam siebie cytuje:D
Dobra dosc zartow, naliczylem 8 osob ktore wiedza w co tu sie gra shocked
Siebie nie licze, zeby nie bylo, ja tylko handluje rodzynkami, wiec bez napinki wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Myślę, że na odpowiedzi Tomo należy zakończyć dyskusję. Ktoś wprowadza niepotrzebny ferment i propaguje teorie spiskowe mające tyle wspólnego z rzeczywistością, co Pigmeje z atakiem na WTC.

Tak jak napisał Tomo: pozdrowienia dla normalnych !

PS. Nie, nie jestem adwokatem Tomo, ani żadnego innego typera pracującego dla buka i podkładającego "świnie" na forum smile

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Ja myśle że też można zakończyć bo zwycięsko wyszli z niego gracze wink i oby tak samo było w bukach smile

Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
a ja tylko reasumując to wszystko dodam, że wg mnie tutaj (na forum) powinny obowiązywać te same zasady co wszędzie, czyli: skoro ktoś jest pracownikiem buka, nie powinien pełnić żadnej funkcji na forum bukmacherskim. jest to po prostu niezgodne z etyką i przejrzystość zostaje w pewnym stopniu zatarta (ten ktoś może być posądzony o kasowanie niewygodnych postów itp, m.in stąd ten cały spór na kilkanaście stron). i naprawdę nie ma tu żadnego znaczenia opinia 'krewnych i znajomych królika', sorry Ignorator, ale co dla postronnych mówi fakt że ktoś jest twoim przyjacielem i że mu ufasz? nie ma znaczenia też, że 'nie ma żadnych dowodów' na wpuszczanie w maliny. zastanówmy się, jeśli w biznesie okazuje się, że ktoś pracował jednocześnie dla konkurencji, to czy wstawiennictwo jego znajomych świadczących o jego bezgranicznej dobroci serca i altruizmie oraz brak dowodów jego szkodniczej działalności się liczy? nie, ktoś taki musi zrezygnować z jednej rzeczy. proste i czytelne.
gwoli pełnej jasności, nie mam żadnych partykularnych zastrzeżeń co do poszczególnych osób, chodzi mi po prostu o ogólną zasadę przejrzystości, czy też może inaczej pełnego wyeliminowania hipotetycznego (sic!) konfliktu interesów.

ps. Ignorator, przy każdym poście robisz te kropeczki i podpis czy to jakoś automatycznie ustawiłeś? wink

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
O widzisz, cos mnie ominelo?
Nie chce mi sie czytac tego watku calego, weic moze ktos da mi cynk, kto tu jest "agentem" wink

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by donic
O widzisz, cos mnie ominelo?
Nie chce mi sie czytac tego watku calego, weic moze ktos da mi cynk, kto tu jest "agentem" wink

Okazało się,że Experto-ale już został zbanowany...

Pzdr.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by rafal08
Spoko Experto juz ma bana nikogo wiecej nie wkreci wink

Tu jest dowód koronny na to kto kim był...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by tv
Originally Posted by donic
O widzisz, cos mnie ominelo?
Nie chce mi sie czytac tego watku calego, weic moze ktos da mi cynk, kto tu jest "agentem" wink

Okazało się,że Experto-ale już został zbanowany...

dzieki za bana frown

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Ktos jeszcze? Bo widze , ze tomo sie jakos usprawiedliwia ( nie chce mi sie czytac pozostalych stron)

Co do bana to popieram go dla Experto, bo dzialal mi na nerwy, glownie w TiO. A juz minimum, tak jak piszecie - osoby pracujace u bukow, w zadnym wypadku nie powinny byc tutaj modami.
Z jednym tylko wyjatkiem wink

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
O wilku mowa i widze, ze ban konkretny laugh

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by donic
Ktos jeszcze?

Co do bana to popieram go dla Experto, bo dzialal mi na nerwy, glownie w TiO.

piwo piwo laugh laugh laugh piwo piwo

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416

Osob z tego forum pracujacych dla roznych bukow jest pare...
Wiekszosc nie ujawnia sie, bo i po co? W tej branzy (piszac od strony gracza) najwazniejsza jest informacja, czym wczesniej do ciebie dotrze tym bardziej moze okazac sie uzyteczna, upubliczniona traci wartosc, bo kazdy chce uzywajac jezyka gieldowego tanio kupic i drogo sprzedac.

Originally Posted by tomo
AlW rzeczywistości żadna z tych osób ani kompletnie nie zna mnie, anie prawdopodobnie branży bukmacherskiej od tej drugiej strony. Przede wszystkim nie wiecie jakim jestem człowiekiem, jaką mam hierarchię wartości, co jest dla mnie istotne a co nie, w co wierze i czemu hołduję, a czego się brzydzę.

tomo z osob ktore znam zatrudnionych u bukow jestes bodajze najmlodszy stazem, a szumu robisz ze... smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Ja bym zbanował Conrada, nie mam żadnych wątpliwości że facet współpracuje z bukami. Fakt, że w dalszym ciągu ma moderatorskie przywileje uznaje za skandal....

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Conrad moze pracowac, jego obstawianie przecieznie itneresuje i nie udziela sie w takich tematach. wink

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Goget
Ja bym zbanował Conrada, nie mam żadnych wątpliwości że facet współpracuje z bukami.

laugh laugh

Strona 13 z 18 1 2 11 12 13 14 15 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (kamel, latajaca_holenderka, rafal08, aker, rymoholik, Sensei, Lukasz111, 11kera11, JelineK, betowiec), 1,050 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,937
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1