|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Kontrolerzy z sanepidu zareagowali energiczniej. Zjawili się w ciągu godziny. Od inspektorki wygłodniali klienci w końcu dostali informację na piśmie, ale tylko o tym, że kontrola została przeprowadzona. - Pobraliśmy próbki pieczywa w restauracji. Teraz zostaną przebadane w laboratorium. Na wyniki trzeba poczekać do sześciu tygodni - tłumaczy Wioletta Dziuba z sanepidu w Dąbrowie Górniczej i dodaje, że do tego czasu nie może udzielić żadnych informacji w tej sprawie. - Daty przydatności całej partii, z której pochodziła zareklamowana bułka, są w porządku. Gdyby sanepid stwierdził jakiekolwiek nieprawidłowości, restauracja zostałaby zamknięta. A działa normalnie.  widocznie McDonald to bardzo wypłacalna firma...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922 |
A co z powiększonymi frytkami w mc? Do powiększonego zestawu, oferują powiększone frytki, dlaczego ich jest więcej, a nie są większe od normalnych frytek?  Oszukują ludzi  hihi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
Ja jadam w takich miejscach raz na miech moze mniej. Kebaby sa jednak lepsze niekiedy niz hamburgery - miesa jak jest wiecej to ok  W wakacje co by przejsc to wszyscy obok i w MC jedza/czekaja na szejki/lody i jakby se niemozna kupic. Wiadomo co dodaja ?? W SUper Size Me byl kolo co w MC zjadl kilka tysiecy BigMacow. A glowny bohater zjadl za miech 28 kilo cukru [jakos tak] !! [prawie pol kilo dziennie]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
[ Linked Image] Ahh chyba zaraz pojdzie telefon w dlon :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
No właśnie  W Szczecinie nie ma  Kiedyś był chyba jeden, ale szybko go zamknęli.Ja tam zresztą wolę kebab, ale hamburgera w dużej bułce  w Makkwaku ;P albo Cartoonie albo Rabbarze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
ja MCD tylko jak mus..ale już dawno nie byłem...a te ich frytki to jakaś masakra..może wytłumaczniem będzie to że to nie są frytki z krojonych ziemniaków ale z mielonych  jak już to longerek w KFC - przynajmniej czuć kurczaczka  ale ogólnie to: Wawa: pizza DaGrasso - miszczostfffo jesli kebab to Świętokrzyska/Marszałkowska (tam gdzie zawsze kolejki..nawet o 23) ewentualnie na Świętokrzyskiej w stronę Emilii Plater domowe jedzenie w barze "U Sąsiada" (obecnie nad wykopem metra ale chyba działa) ul. Żeromskiego cheeseburgery na stacji BP w Otwocku (nei wiem czy na innych BP sa te same ale jeśli tak to polecam - MCD wysiada - za 3 zeta super kanapka ze świezym pomidorkiem i ogóreczkiem) hotdogi w Ikea po zecie (przynajmniej wiadomo że spermy nie ma) Poznań: bar mleczny koło MTP - nie pamiętam jak się nazywa ale super się tam jadło  Elbląg: pamiętam świetny bar meksykański w ścisłym centrum okolice ul. 3maja - istnieje jeszcze? wypowie się ktoś z Elbląga? może kolega od obrazków w temacie polityka? Stegna: zupy w barze u bosmana - takie dobre ze nigdy tam chyba rybki nei jadłem tylko zawsze jak jestem to zupki wciągam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
No właśnie  W Szczecinie nie ma  Kiedyś był chyba jeden, ale szybko go zamknęli.Ja tam zresztą wolę kebab, ale hamburgera w dużej bułce  w Makkwaku ;P albo Cartoonie albo Rabbarze  Jeszcze w Szejku czasami po imprezie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
BG to śmieć, McD rulez  KFC git 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
tylko knysza ze świeżymi warzywkami i tuńczykiem/kotletem/gyrosem to jest to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
jesli kebab to Świętokrzyska/Marszałkowska (tam gdzie zawsze kolejki..nawet o 23) W Poznaniu kolejki są przy takim żarciu nawet o 4 rano Poznań: bar mleczny koło MTP - nie pamiętam jak się nazywa ale super się tam jadło  Ja tam nie jadłem, ale podobno kicha. Lepiej jest w Minaturce (300 m dalej). Mają rewelacyjny chłodnik litewski. A to mógłbym jeść litrami. i "pod arkadami" na pl. Cyryla Ratajskiego. A zapiekanki w Rotim (Dąbrowskiego, lub przy rynku) to w ogóle miszczostwo świata.  Generalnie sporo dobrych miejsc jest w Poznaniu. Tych droższych nie znam  Jeszcze jestem na dorobku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
BG to śmieć, McD rulez  KFC git  BG? Coś nowego jest o czym nie wiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
Dla mnie sprawa jest tak prosta jak kij bilardowy... BurgerKing ponad McD i to lata świetlne  Potrojny Whooper to jest mistrzostwo  A w Macu odkad nie ma juz strefy niskich cen po 2zl, to nie jadam praktycznie w ogole;) Polecic moge jeszcze Subwaya, tez mozna sobie smakowita kanapeczke skonstruowac... Tak samo jest w USA... Tamtejszy Mac to jeszcze wieksze scierwo niz u nas. Co mnie np zdziwilo, to ze w USA praktycznie nie istnieje Cola, a juz na pewno zdecydowanie przegrywa z Pepsi. Tylko Pepsi, Coke smakuje jakby była przeterminowana. Z reszta cos musi byc na rzeczy, skoro Pepsi pozwala sobie w swoich automatach sprzedawac puszki Coli ;D
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zdecydowanie BK jest lepszy od McD, ale wolę także Coke od Pepsi. Natomiast wolę 7UP od Sprite'a, tak więc remis 1-1 (a Fanta/Miranda to porażka dla mnie).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Fanta cytrynowa izi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
tylko knysza ze świeżymi warzywkami i tuńczykiem/kotletem/gyrosem to jest to  Zgadza sie - knysze dworcowe to istny mistrz  Praktycznie niedostepne w innych czesciach kraju. pizza DaGrasso - miszczostfffo Mistrzostwo to moze nie, ale stosunek cena/jakosc wysmienity. Oczywiscie jedyna sluszna opcja jest duza Mafioso podwojny ser podwojne papryczki jesli kebab to Świętokrzyska/Marszałkowska (tam gdzie zawsze kolejki..nawet o 23) Szczerze mowiac to nie wiem co ludzie widza w tym kebabie, jakas kapusta w nim  To juz lepszy imho jest w budach po drugiej stronie w Amirze (podgrzewany na grilu!) czy w Saharze. Nie ma kebabu bez baraniny! Najlepszy kebab jaki jadlem w Polsce (a troche ich przyjalem) znajduje sie w Sosnowcu naprzeciw PKP oraz w Czestochowie (przynjamniej byl rok temu) rowniez vis a vis PKP (turasy ktorzy je prowadza musza miec jakies koneksje bo smakuja identycznie). Prosic o "zajebiscie ostry"  Czestochowa zreszta w ogole jest specyficzna - defaultowy rozmiar zapiekanek w tym miescie, w kazdym innym bylby sprzedawany jako XXL. No i te budy z frytkami przy dworcu  Jesli opcja "na swiezo" to bezkonkurencyjny jest Subway - kanapki poezja Przypomnial mi sie jeszcze Wroclaw i tamtejszy lokal "Palmira" - gyros z frytkami i czerwony sos... o my fucking God  Ogarnela mnie nieopisana tesknota 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Knysza? WTF? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Knysza? WTF?  duża buła, a tam wszystkiego naładowane. taki folklor w nazewnictwie ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
tylko knysza ze świeżymi warzywkami i tuńczykiem/kotletem/gyrosem to jest to  Daj spokoj, jadlem to w niedziele  Mialem z kotletem i serem. Zjadlem warzywka, mialem z sosem czosnkowym Sera nie tknalem, kotlety zjadlem, byly 2, ale to chyba z mielonego psa byly, bo gorsze niz w hamburgerach z budek. Bulki tez nie tknalem. I wiecej sie zamowie sobie knyszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
bo trzeba kupowac w sprawdzonych miejscach
u mnie na wydziale knysza z gyrosem nie dosc , ze kosztuje 5,49 zl to jest przygotowywana z samych swiezych produktow poczawszy od bulki poprzez warzywa konczac na gyrosie
wiadomo, ze jakies dworcowe knysze to padaka taka sama jak nasze dworce i firma PieknieKurwaPieknie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
[***]
wiadomo, ze knysze dworcowe to padaka taka sama jak nasze dworce i organizacja zwana PKP
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|