Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 18 1 2 3 4 5 6 7 17 18
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
JA gdybym grał to bym zadzwonił i zapytał co to jest palindrom a nie czytać pytanie i odpowiedzi, co po powtórzeniu odpowiedzi zajęło mu 22 sekundy

Bonus: Unibet
Goget #2119594 02/03/2008 03:06
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Goget
laugh

Yyy miało być, że wygrałby 20 tyś. jakby zaryzykował smile

nic Ci juz nie pomoze.... chyba ze masz neostrade i zmienne IP laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by ArtekPotito
JA gdybym grał to bym zadzwonił i zapytał co to jest palindrom a nie czytać pytanie i odpowiedzi, co po powtórzeniu odpowiedzi zajęło mu 22 sekundy
Tak samo mówiłem - pytać o palindrom. Przy pierwszym graczu zadzwoniłbym do kogoś, z kim umówiłbym się, żeby na google czekał i podał tylko: "Wpisz: pukiel włosów Dallas 2007" i niech mówi co za nazwisko wyskoczy.

Pytanie, czy oni mogą w ten sposób tam zrobić, czy mogą tylko pytanie + 4 odpowiedzi.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Molziwe ze maja kilka osob do ktorych dzownia , bo H.U. pyta sie do kogo dzownimy - wiec jkaby to byla jedna osoba to niezawsze by wiedziala o wszytkim i kreca to o ronych porach bo przecie nieleci to na live bo by pisalo zapewne i jakby kto wygral 1kk to by pisalo w gazetach/na necie.


Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Ludwiczek
Molziwe ze maja kilka osob do ktorych dzownia , bo H.U. pyta sie do kogo dzownimy - wiec jkaby to byla jedna osoba to niezawsze by wiedziala o wszytkim i kreca to o ronych porach bo przecie nieleci to na live bo by pisalo zapewne i jakby kto wygral 1kk to by pisalo w gazetach/na necie.
No powiedzmy, ze mamy do wyboru 3 osoby do, ktorych mozemy zadzwonic. Gosc juz jest po eliminacjach, jedzie i dzwoni przed sama emisja odcinka do kazdej z osob(tez w przypadku mozliwosci wykonania telefonu do 1 osoby), ze przez 2 godziny maja w domu czatowac przy google(w razie czego) wink

Kylo #2120274 02/03/2008 05:37
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
wybiera sie 5 osob bodajze do telefonu do przyjaciela

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Kurde, akurat to wiedziałem z puklem(ielem) włosów. Ale miałbym problem z tymi ruskimi butami z filcu tongue

I nie wiedział jak się nazywał kot na którego chrapkę miał ALF tongue

Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Dobrze Hubert mówi.. Troche ryzykować bo ten program sie robi nudny jak ludzie wygrywaja po 10K i rezygnuja. To sa milionerzy przeciez

Dołączył: Aug 2004
Posty: 270
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 270
Originally Posted by Dziabor
wybiera sie 5 osob bodajze do telefonu do przyjaciela
gwoli scislosci wybieramy do telefonu 2 osoby:) zawsze myslalem ze te osoby sa w jakichs zamknietych pomieszczeniach,zeby nie mogly sie kontaktowac z innymi, ale sa oni w domu. mozna wiec zebrac cala rodzine i z zestawem glosnomowiacym podpowiadac.poza tym w 30 sekund google zdaza znalezc odpowiedz

nbv3 #2121246 02/03/2008 19:33
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Zawsze była mowa, że 5 osób jest. Co do google - znalezienie odpowiedzi na "pukiel włosów" zajęło mi jakieś 3 sekundy smile Przy dobrze skonstruowanym poleceniu od gracza po 10 sekundach można zakończyć rozmowę tak na dobrą sprawę.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
Po dzisiejszym odcinku sprawa sie wyjasnila smile. Wybiera sie 3 osoby.

Veron #2124304 03/03/2008 06:18
Dołączył: Nov 2006
Posty: 833
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 833
A co jest jak ktoś nie odbierze telefonu laugh i reszta osób też nie ?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
te osoby wybierasz i to zapewne tak jest ze one wiedza kiedy mozesz zadzwonic i sie beda spodziewaly telefonu...
ale z tym google to dobre jest da rade sie wyrobic

ice18 #2124378 03/03/2008 06:28
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
poprzednia edycja była dawno temu i nie pamiętam wszystkiego dlatego mam 2 pytania:
- Czy było tak, że ktoś nie odebrał przy telefonie do przyjaciela ? (I co wtedy ? )
- Czy było tak, że nikt nie uporządkował prawidłowo odpowiedzi w eliminacjach ? (I co wtedy ? )

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Jeśli chodzi o drugie pytanie, to była taka sytuacja. Wtedy jest jeszcze jedno pytanie eliminacyjne smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by ArtekPotito
poprzednia edycja była dawno temu i nie pamiętam wszystkiego dlatego mam 2 pytania:
- Czy było tak, że ktoś nie odebrał przy telefonie do przyjaciela ? (I co wtedy ? )

To dzwonili do nastepnej z tego co pamietam.

Kylo #2143201 09/03/2008 02:30
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
i znowu koleś dzowni czyta całe pytanie jeszcze się z nim witał przez 3 sekundy a później, że tak myślał, że nie zdąży ...

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
ooo pytanie o 250 tys i klapa

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Baryła 18:21:28
milionery lol bład w pytaniu
Kylo 18:21:47
ta? laugh
Baryła 18:21:58
073012 pesel w ktorym miesiacu sie urodził?
Baryła 18:22:04
07 rok
30 miesiac
12 dzien
Baryła 18:22:12
nie ma 30 miesiaca ;d powinno byc 03 a nie 30

Cos takiego mialo miejsce dzis? :>

Kylo #2143319 09/03/2008 03:06
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
tak, ale pytanie było dobre, ludziom urodzonym od 2000 do miesiąca dodaje się 20, odpowiedź to październik

Strona 5 z 18 1 2 3 4 5 6 7 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1