|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
JA gdybym grał to bym zadzwonił i zapytał co to jest palindrom a nie czytać pytanie i odpowiedzi, co po powtórzeniu odpowiedzi zajęło mu 22 sekundy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
 Yyy miało być, że wygrałby 20 tyś. jakby zaryzykował  nic Ci juz nie pomoze.... chyba ze masz neostrade i zmienne IP 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
JA gdybym grał to bym zadzwonił i zapytał co to jest palindrom a nie czytać pytanie i odpowiedzi, co po powtórzeniu odpowiedzi zajęło mu 22 sekundy Tak samo mówiłem - pytać o palindrom. Przy pierwszym graczu zadzwoniłbym do kogoś, z kim umówiłbym się, żeby na google czekał i podał tylko: "Wpisz: pukiel włosów Dallas 2007" i niech mówi co za nazwisko wyskoczy. Pytanie, czy oni mogą w ten sposób tam zrobić, czy mogą tylko pytanie + 4 odpowiedzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
Molziwe ze maja kilka osob do ktorych dzownia , bo H.U. pyta sie do kogo dzownimy - wiec jkaby to byla jedna osoba to niezawsze by wiedziala o wszytkim i kreca to o ronych porach bo przecie nieleci to na live bo by pisalo zapewne i jakby kto wygral 1kk to by pisalo w gazetach/na necie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Molziwe ze maja kilka osob do ktorych dzownia , bo H.U. pyta sie do kogo dzownimy - wiec jkaby to byla jedna osoba to niezawsze by wiedziala o wszytkim i kreca to o ronych porach bo przecie nieleci to na live bo by pisalo zapewne i jakby kto wygral 1kk to by pisalo w gazetach/na necie. No powiedzmy, ze mamy do wyboru 3 osoby do, ktorych mozemy zadzwonic. Gosc juz jest po eliminacjach, jedzie i dzwoni przed sama emisja odcinka do kazdej z osob(tez w przypadku mozliwosci wykonania telefonu do 1 osoby), ze przez 2 godziny maja w domu czatowac przy google(w razie czego) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
wybiera sie 5 osob bodajze do telefonu do przyjaciela
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Kurde, akurat to wiedziałem z puklem(ielem) włosów. Ale miałbym problem z tymi ruskimi butami z filcu  I nie wiedział jak się nazywał kot na którego chrapkę miał ALF 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245 |
Dobrze Hubert mówi.. Troche ryzykować bo ten program sie robi nudny jak ludzie wygrywaja po 10K i rezygnuja. To sa milionerzy przeciez
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 270
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 270 |
wybiera sie 5 osob bodajze do telefonu do przyjaciela gwoli scislosci wybieramy do telefonu 2 osoby:) zawsze myslalem ze te osoby sa w jakichs zamknietych pomieszczeniach,zeby nie mogly sie kontaktowac z innymi, ale sa oni w domu. mozna wiec zebrac cala rodzine i z zestawem glosnomowiacym podpowiadac.poza tym w 30 sekund google zdaza znalezc odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Zawsze była mowa, że 5 osób jest. Co do google - znalezienie odpowiedzi na "pukiel włosów" zajęło mi jakieś 3 sekundy  Przy dobrze skonstruowanym poleceniu od gracza po 10 sekundach można zakończyć rozmowę tak na dobrą sprawę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556 |
Po dzisiejszym odcinku sprawa sie wyjasnila  . Wybiera sie 3 osoby.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 833
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 833 |
A co jest jak ktoś nie odbierze telefonu  i reszta osób też nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
te osoby wybierasz i to zapewne tak jest ze one wiedza kiedy mozesz zadzwonic i sie beda spodziewaly telefonu... ale z tym google to dobre jest da rade sie wyrobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
poprzednia edycja była dawno temu i nie pamiętam wszystkiego dlatego mam 2 pytania: - Czy było tak, że ktoś nie odebrał przy telefonie do przyjaciela ? (I co wtedy ? ) - Czy było tak, że nikt nie uporządkował prawidłowo odpowiedzi w eliminacjach ? (I co wtedy ? )
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Jeśli chodzi o drugie pytanie, to była taka sytuacja. Wtedy jest jeszcze jedno pytanie eliminacyjne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
poprzednia edycja była dawno temu i nie pamiętam wszystkiego dlatego mam 2 pytania: - Czy było tak, że ktoś nie odebrał przy telefonie do przyjaciela ? (I co wtedy ? ) To dzwonili do nastepnej z tego co pamietam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
i znowu koleś dzowni czyta całe pytanie jeszcze się z nim witał przez 3 sekundy a później, że tak myślał, że nie zdąży ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
ooo pytanie o 250 tys i klapa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Baryła 18:21:28 milionery lol bład w pytaniu Kylo 18:21:47 ta?  Baryła 18:21:58 073012 pesel w ktorym miesiacu sie urodził? Baryła 18:22:04 07 rok 30 miesiac 12 dzien Baryła 18:22:12 nie ma 30 miesiaca ;d powinno byc 03 a nie 30 Cos takiego mialo miejsce dzis? :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
tak, ale pytanie było dobre, ludziom urodzonym od 2000 do miesiąca dodaje się 20, odpowiedź to październik
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|