Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Właśnie dzisiaj dostałem karte z netka, jak jest z jej aktywowaniem? Wcześniej dostałem na meila pin do karty.

Bonus: Unibet
SJS #2129731 05/03/2008 04:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by SJS
Właśnie dzisiaj dostałem karte z netka, jak jest z jej aktywowaniem? Wcześniej dostałem na meila pin do karty.

https://card.first-pay.com/

tu mozesz zmienic pin nna dowolny aktywna juz jest

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by bestbets
Hm, czy orientuje sie ktos w ktorym buku mozna wplacic karta/MB a wyplacic Netellerem?

gamebookers? PartyBets?

przetestowane na I4 tylko to nie buk

Eska #2129936 05/03/2008 04:52
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Originally Posted by Eska
Ktos pisal ze gadal na czacie z kims z netellera i mu podwyzszyl limit wyplaty z bankomatu. Czy to dziala jednorazowo czy juz tak jest na stale? Bo troche mnie denerwuje to wyplacanie w ratach raz ze trace na prowizji za wyplate a 2 ze musze codziennie jezdzic i wyplacac po 2 tys zl...

Moze sa inne firmy typu MB czy cos takiego gdzie nie ma takiego limitu?


NO coz..ja rozmawialem 2x na chacie i za kazdym razem dostalem odpowiedz, ze takie podwyzszenie limitu jest niemozliwe. Albo mnie nie lubia albo rzeczywiscie nic nie da sie zrobic.

SyKo #2153217 12/03/2008 15:18
Dołączył: Sep 2007
Posty: 21
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 21
Account security is one of our highest priorities. Effective March 31, 2008 the IP tracking functionality on your account will be re-instated. This is a security measure to ensure the location of your login matches the country of residence registered with your NETELLER account.



What this means to you

You will not be affected if you are signing in from your resident country. If you sign in from another location, then your account will be suspended until we hear from you.



If you are planning a trip or require flexibility to sign in from another location, please contact us prior to March 31 and we will make alternative arrangements to ensure your account continues to meet your needs.



We regret any inconvenience and thank you for your understanding.



The NETELLER Payment Network

Dostałem takiego maila od etellera o co tu chodzi?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
sprawdzaja kraj ip z ktorego sie logujesz. Jesli zgadza sie z twoim adresem to nic sie nie dzieje. A jak sie nie zgadza to beda dzwonic

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Nie dzwonić, tylko blokować konto i czekać na kontakt od ciebie.

Gandhi #2153468 12/03/2008 18:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
zazwyczaj to oni sie odzywaja pierwsi. Nie jest sprecyzowane ze to ty masz dzwonic

Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
chcialbym ubiegac sie o karte z netellera.
mam jednak nie do konca zweryfikowane konto - pozostale doslanie/przeslanie rachunku, na ktorym widnieja moje dane, w tym adres zamieszkania.
i z tym mam najwiekszy problem.
mieszkam z rodzicami, telefon i cala reszta jest na firme.
nie mam zadnych rachunkow.
podeslalem wyciagi z banku pdfem, ale to nie wystarczylo - nie ma tu mojego adresu.
zadzwonilem do banku z prosba o wystawienie papieru z pieczatkami, ze posiadam u nich konto, oraz koniecznie - z moimi danymi.
jak myslicie - tym razem wystarczy?

ile sie mniej wiecej czeka na karte od netellera?
tydzien? dwa?
help!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ja wyslalem wyciag z pieczatka (skan) i tego samego dnia zadzwonili i mialem zweryfikowane. Na karte czekalem 2 tyg tylko ze nie moge jej aktywowac laugh nie wiem co jest mieli pryslac vise a jest mastercard, wpisuje numer karty i pin zeby aktywowac i wyskakuje ze pin jest invalid

Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Pierwsze slysze, zeby Neteller wydawal karty VISA.. Jest taka opcja ?
Jesli masz nieprawidlowy PIN pogadaj na chacie Netellera, albo zadzwon do nich. U mnie od reki wyzerowali PIN na 0000. Moze masz wlasnie wyzerowany, warto sprawdzic. Pozdr.

SyKo #2157748 14/03/2008 00:05
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
wyslalem maila i w ciagu kilku minut odpsiali i zresetowali PIN smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
andrzejek_84 na jaki adres tego meila wysłałeś? bo mi też coś pin nie działa :/

SJS #2158871 14/03/2008 03:53
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
jaja sobie robicie? live czata tam nie widzicie? grin

w ciagu minuty i sprawa zalatwiona

connor #2159006 14/03/2008 04:21
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
[email protected]
piszesz ostatnie 8 cyfr z karty i date swojego urodzenia
tylk owczesniej napisz ze pin nie dziala smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Jaka jest szansa że pieniądze dojdą na karte w mniej niż jeden "dzień roboczy" ?

Chodzi mi np. czy się komuś zdarzyło że karta "ładowała" się np. 12 godzin i od czego to zależy??

Vega1 #2174082 18/03/2008 06:06
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Już mam odpowiedź. Wystarczyło 7 godzin. Prowizja 3 euro pobrane od razu.

Vega1 #2174253 18/03/2008 07:12
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Na jakiej stronie laduje sie karte? Bo nie widze zadnej opcji? Czy moze mozna korzystac z niej do wysokosci salda NT?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
w zakladce withdrawals powinno byc na stronie netellera

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Chciałem zmienić walute konta neteller ( moja cierpliwość do dolara jest juz na wyczerpaniu). na livechacie powiedziano mi że jedynym rozwiązaniem jest otwarcie nowego konta, i zamknięcie starego. Kłopot w tym że netellera mam juz kilka lat, i nie wiem jak uki potraktują próbę wypłaty na konto z tym sammym nazwiskiem ale innym ID niż te za pomocą którego robiłem depozyt.
Ktoś przerabiał takie rozwiązanie?

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, betowiec, Akhu, $-man, Sensei, rymoholik, forty, 11kera11, rafal08, aker, latajaca_holenderka, alfa, kamel), 2,847 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,662
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1