Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Stadiony będą, hotele to już sfera prywatna. Większość dróg powinna być.

Nie wierzę natomiast w bezpośrednie połączenie kolejowy Warszawa - Wrocław. Jak tylko wygraliśmy prawo do Euro 2012 i zobaczyłem to jako część planu to już wtedy byłem pewne, że tak duży projekt kolejowy należy sobie odpuścić pod względem przygotowań do Euro.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 570
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 570
bedzie bedzie euro u nas.

fajnie bedzie, moze mecz przegramy,ale po meczu to my bedziemy górą laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
http://biznes.onet.pl/5,1481680,prasa.html
smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Najpierw pokaże się w Europie "Ekipa kibiców" w tym roku na ME. Oczywiście mam nadzieję, że z tej dobrej strony.
Chociaż w Szwajcarii jest całkiem spore podziemie nazistowskie (może w Austrii też?)to wolałbym, żeby nasi się nigdzie nie mieszali...
2012 to zaj...sta szansa dla Polski i choć mieszkam poza krajem i nie wybieram się na ME, to chciałbym, żebyśmy, jako kibice, wywarli jak najlepsze wrażenie na "europejczykach".
To może być dobra reklama kraju, o którym nie mają najlepszego zdania.
Uważam, że ta impreza jest Polsce potrzebna...Bardzo.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"Jesteśmy zbudowani. Widzimy, że prace ruszyły. Wszystko jest na dobrej drodze i z optymizmem patrzymy w przyszłość" - oświadczył sekretarz generalny UEFA David Taylor.

Więcej tutaj: Euro 2012: pozytywna ocena UEFA [sport.onet.pl]

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
To, ze bedzie Euro u nas to peffka...skoro Ateny zorganizowaly IO, mimo, ze byly sporo spoznione i wszystko lezalo i kwiczalo na miejscu, to u nas tym bardziej bedzie EURO.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
I to był według mnie najlepszy komentarz w tej sprawie odkąd przyznano nam prawo do Euro 2012. smile W 100% się zgadzam z Polskimgnomem. piwo

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
EURO 2012 jednak NIE odbędzie się w Polsce/Ukrainie @ 50

Co sądzicie o takim becie zaproponowanym prze b-a-h ?

smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Euro odbędzie się u nas.

Będą stadiony, nie będzie dróg-autostrad smile

Kibice będą latać samolotami, każdy będzia miał własną awionetkę, którą będzie się poruszał między stadionami grin

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by Szewa
EURO 2012 jednak NIE odbędzie się w Polsce/Ukrainie @ 50

Co sądzicie o takim becie zaproponowanym prze b-a-h ?

smile


jaki jest limit na ten zaklad ?

bo chce wplacic i dosc mocno postawic, a niechce sie przejechac

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Moim zdaniem nie ma co grać tego mocno, ale za symboliczną stawkę osobiście się skusiłem.

To jest Polska, nie takie rzeczy tu się dzieją blush

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
i czy jakis inny buk tez zaoferowal zaklad na to ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Nie wiem jaki jest limit.

Nie wiem, czy inny buk to oferuje.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
163 pln tyle wynosi limit, przynajmnie u mnie.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
po zagraniu za 100 BAH dalej przyjmuje zaklady, takze mozesz wplacac JuN.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
zakład całkiem ciekawy smile
czy bedzie Euro ,? wszystko zależy od skali recesji jaka u nas zagości niebawem, przy głębokiej recesji budowanie stadionow i całej infrtastruktury na Euro schodzi na dalszy plan , brakuje wtedy kasiory na wszystko ,wiec tym bardziej na tak kosztowną imprezę .

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Kurs 50 jest bardzo ciekawy.
Naprawdę różne rzeczy się zdarzają i nie można wykluczyć takiego scenariusza.
Jakiś konflikt, recesja, kłótnie w PZPN czy na Ukrainie albo jakaś rewolucja w UEFA.
Możliwości są a to przecież aż za 4 lata. Do tego na razie żadnych przygotowań nie widzę.

Euro pewnie będzie ale kurs 50 warty ryzyka.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
A jak Euro odbedzie sie w Polsce i nie na Ukrainie, to wchodzi bet czy nie? smile

EURO w Polsce bedzie na miliard %, czy recesja bedzie, czy nie bedzie...swoja droga Euro to swietne wyjscie na jako taki kryzysik gospodarczy. Euro popchnie kraj do przodu w kazdym aspekcie, zrobi nam reklame itd.

Nie bylo i w najblizszych kilkudziesieciu latach nie bylo i nie bedzie srednio (niekoniecznie dobrze) zorganizowanej wielkiej sportowej imprezy, na ktorej kraj-gospodarz by stracil.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Ja natomiast jestem spokojny o Ukraine, martwmy sie o siebie. Kurs na pewno wart ryzyka.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by barciu
Ja natomiast jestem spokojny o Ukraine, martwmy sie o siebie. Kurs na pewno wart ryzyka.

Z tego co sie orientuje, to na Ukrainie problemow o wiele wiecej niz u nas...tylko, ze my swiadomie/nieswiadomie zanizamy swoja wartosc jako czlowieka/calego narodu/calego kraju, w wielu przypadkach uwazamy sie za gorszych i przegranych. Od 99% bije pseymizmem, ktory oni nazywaja realizmem. Wiekszosc Polakow swoje dzialnia zaczyna i konczy na narzekaniu.

To tak odnosnie naszego narodu przy okazji dyskusji o EURO.

Prawda jest taka, ze 50 to zaden ciekawy kurs, co wiecej jest on zdecydowanie zanizony, ale buk-cfaniak wykorzystuje beznadziejnie pesymistyczne nastawienie Polakow.

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, latajaca_holenderka, rafal08, forty, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,452 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1