|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 365 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200 |
GB juz posiada, lecz opłata 2 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
czy jest pobierana jakas prowizja przy wplacie ta metoda do UNIBETU? support nie potrafi odpowiedziec na to pytanie... FRIKO
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100 |
Bet-at-home nie posiada opcji Przelewy24.pl, natomiast Betgun preferuje DotPay. Nie wplacalem do JetBull wiec nie wiem jak tam jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
rany boskie ludzie nie miejcie troszke problemow robionych przez siebie samych. Bukmacher jak nie ma przelewy24 to ma MB  a tam wplacimy z kadego banku poslkiego wciagu 5 minut góra ( nie mowie o bankach typu fortis itp )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100 |
Tak, ale nie wszyscy musza miec MoneyBookers (zwlaszcza poczatkujacy). A druga sprawa to korzystajac z Przelewy24 mozemy wykorzystac promocje w SportingBet i Betsson, na co MB nam nie pozwala. Pozdro 600.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200 |
EXPEKT juz wprowadzil P24, żadnej prowizji i można wpłacać 7 dni w tygodniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526 |
Udalo wam sie ostatnio gdzies wplacic za pomoca przelewow24? Bo z tego co widze zrobiona jest jakas nakladka i przy kazdej probie przelania pieniedzy jestesmy namawiani do sciagniecia programu o nazwie bankbrowerser ktory kolejno prosi nas o podanie numeru transakcji jej hasla i na koniec nr konta i hasla  dodajmy na niezbyt dokladnie odwzorowanej stronie banku  ... Wniosek prosty... Wiec pytam jeszcze raz udalo sie komus gdzies wplacic za posrednictwem tego programu? O_o a moze wiecie kiedy portal przelewy24 wroci do normalnosci? bo tak nie da sie nigdzie ruszyc z kasa z konta :S pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Udalo wam sie ostatnio gdzies wplacic za pomoca przelewow24? Bo z tego co widze zrobiona jest jakas nakladka i przy kazdej probie przelania pieniedzy jestesmy namawiani do sciagniecia programu o nazwie bankbrowerser ktory kolejno prosi nas o podanie numeru transakcji jej hasla i na koniec nr konta i hasla  dodajmy na niezbyt dokladnie odwzorowanej stronie banku  ... Wniosek prosty... Wiec pytam jeszcze raz udalo sie komus gdzies wplacic za posrednictwem tego programu? O_o a moze wiecie kiedy portal przelewy24 wroci do normalnosci? bo tak nie da sie nigdzie ruszyc z kasa z konta :S pozdrawiam ja wpłacałem już 3 razy za pomocą tego programu i zero problemów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526 |
No rzeczywiscie masz racje wszystko jest ok  dzieki! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200 |
BetClick Doxxbet P24 działaja!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zgadza się, dzisiaj uruchomili P24 i tak jak każdy dobry buk nie pobierają od tego żadnych opłat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
czy jest pobierana jakas prowizja przy wplacie ta metoda do UNIBETU? support nie potrafi odpowiedziec na to pytanie... Nie nie ma wplacalem doo nich 2 razy przez P24 400 i 800zl i nie bylo zadnych prowizji pobieranych
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Chyba tylko GB bierze prowizję od tego typu wpłat co bardzo mnie dziwi bo firma płaci mniejszą prowizję za P24 niż za MB... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Betgun też bierze prowizję za P24.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dla mnie to żenada brać prowizję za P24 jeśli się ją nie pobiera za MB gdyż opłata od transakcji MB jest większa dla buka.
|
|
|
Link skopiowany do schowka