Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Dec 2005
Posty: 365
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 365
nie pobieraja nic

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
GB juz posiada, lecz opłata 2 zł.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
Originally Posted by gruda
czy jest pobierana jakas prowizja przy wplacie ta metoda do UNIBETU? support nie potrafi odpowiedziec na to pytanie...
FRIKO

Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
Bet-at-home nie posiada opcji Przelewy24.pl, natomiast Betgun preferuje DotPay. Nie wplacalem do JetBull wiec nie wiem jak tam jest.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
rany boskie ludzie nie miejcie troszke problemow robionych przez siebie samych. Bukmacher jak nie ma przelewy24 to ma MB smile a tam wplacimy z kadego banku poslkiego wciagu 5 minut góra ( nie mowie o bankach typu fortis itp )

Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
Tak, ale nie wszyscy musza miec MoneyBookers (zwlaszcza poczatkujacy). A druga sprawa to korzystajac z Przelewy24 mozemy wykorzystac promocje w SportingBet i Betsson, na co MB nam nie pozwala. Pozdro 600.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
EXPEKT juz wprowadzil P24, żadnej prowizji i można wpłacać 7 dni w tygodniu.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Udalo wam sie ostatnio gdzies wplacic za pomoca przelewow24?
Bo z tego co widze zrobiona jest jakas nakladka i przy kazdej probie przelania pieniedzy jestesmy namawiani do sciagniecia programu o nazwie bankbrowerser ktory kolejno prosi nas o podanie numeru transakcji jej hasla i na koniec nr konta i hasla laugh dodajmy na niezbyt dokladnie odwzorowanej stronie banku laugh...
Wniosek prosty...
Wiec pytam jeszcze raz udalo sie komus gdzies wplacic za posrednictwem tego programu? O_o a moze wiecie kiedy portal przelewy24 wroci do normalnosci? bo tak nie da sie nigdzie ruszyc z kasa z konta :S
pozdrawiam

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by live99
Udalo wam sie ostatnio gdzies wplacic za pomoca przelewow24?
Bo z tego co widze zrobiona jest jakas nakladka i przy kazdej probie przelania pieniedzy jestesmy namawiani do sciagniecia programu o nazwie bankbrowerser ktory kolejno prosi nas o podanie numeru transakcji jej hasla i na koniec nr konta i hasla laugh dodajmy na niezbyt dokladnie odwzorowanej stronie banku laugh...
Wniosek prosty...
Wiec pytam jeszcze raz udalo sie komus gdzies wplacic za posrednictwem tego programu? O_o a moze wiecie kiedy portal przelewy24 wroci do normalnosci? bo tak nie da sie nigdzie ruszyc z kasa z konta :S
pozdrawiam

ja wpłacałem już 3 razy za pomocą tego programu i zero problemów

Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
No rzeczywiscie masz racje wszystko jest ok wink
dzieki! wink

Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
BetClick
Doxxbet
P24 działaja!

Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Centrebet P24 dostępne!

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by M!cHaI
Centrebet P24 dostępne!

Zgadza się, dzisiaj uruchomili P24 i tak jak każdy dobry buk nie pobierają od tego żadnych opłat.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by gruda
czy jest pobierana jakas prowizja przy wplacie ta metoda do UNIBETU? support nie potrafi odpowiedziec na to pytanie...

Nie nie ma wplacalem doo nich 2 razy przez P24 400 i 800zl i nie bylo zadnych prowizji pobieranych

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Chyba tylko GB bierze prowizję od tego typu wpłat co bardzo mnie dziwi bo firma płaci mniejszą prowizję za P24 niż za MB... smirk

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Betgun też bierze prowizję za P24.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dla mnie to żenada brać prowizję za P24 jeśli się ją nie pobiera za MB gdyż opłata od transakcji MB jest większa dla buka.

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, betowiec, Akhu, rafal08, aker, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, alfa, 11kera11, Sensei, bukma), 2,634 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,023
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1