Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
anfa_ #2484623 16/07/2008 18:27
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
w ile oni wypłacają na mb?

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
nawet do 24h, ostatnio mialem ten sam problem.

anfa_ #2484644 16/07/2008 18:47
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
ok, thx

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Czy za tymi ciągłymi zmianami layotu i sposobu nawigacji po stronie kryje się jakaś wizja czy jest to sztuka dla sztuki? Pytanie retoryczne (bez odbioru).

Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
szkoda, bo chciałbym odpowiedzieć

czepek #2484926 16/07/2008 21:45
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Originally Posted by czepek
Jak mozna sprawdzic przed meczem w betfair, ze zaklady beda oferowane "na zywo" ??

z prawej strony danego rynku w zakładce Zasady oraz pod danym meczem jest opis 'rynek na żywo' (obok jest kwadrat , który w momencie rozpoczęcia spotkania zamieni sie w charakterystyczny zielony znaczek)

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by punter UK
szkoda, bo chciałbym odpowiedzieć
to odpowiedz a Zorro niech nie czyta wink

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Originally Posted by punter UK
Originally Posted by czepek
Jak mozna sprawdzic przed meczem w betfair, ze zaklady beda oferowane "na zywo" ??

z prawej strony danego rynku w zakładce Zasady oraz pod danym meczem jest opis 'rynek na żywo' (obok jest kwadrat , który w momencie rozpoczęcia spotkania zamieni sie w charakterystyczny zielony znaczek)
wielkie thx

nigdy nie patrzylem w zakladke Zasady, a tam wszytsko ladnie opisane smile

czepek #2492444 20/07/2008 05:32
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Nic Mnie tak nie wkarwia jak zwroty na lay 2-0 przy kreczu w tenisie.....jak do jasnej cholery zawodnik przegrywający pierwszego seta i kreczujący w połowie drugiego seta może wygrać 2-0 , nijak dlatego rynek lay 2-0 w takim przypadku powinien być rozliczony jako wygrany a back 2-0 na gościa co skreczował jako przegrany. Pozostałe rynki na dokładny wynik jako zwroty....uzasadnienie do tego jest proste : X kontra Y,gramy lay 2-0 X,X kreczuje przy wyniku 3-6 2-2 więc rynek,że X nie wygra 2-0 jest jak byk wygrany bo nawet gdyby grał dalej i tak nie ma szans na wynik 2-0 dla X więc skoro gram,że coś się nie wydarzy i wynik przy kreczu eliminuje back 2-0 to dlaczego mam karwa zwrot jak rynek jest wygrany........ps. wiem,że nigdy nie zmienią tych zasad ale musiałem bo to jest nie fair....taki choćby Gamebookers też ma zwroty przy kreczu ale jeśli tam bym to zagrał to wypłaciliby kasę za "wygra przynajmniej jednego seta Y"

AGASSI #2492666 20/07/2008 13:02
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by AGASSI
Nic Mnie tak nie wkarwia jak zwroty na lay 2-0 przy kreczu w tenisie.....jak do jasnej cholery zawodnik przegrywający pierwszego seta i kreczujący w połowie drugiego seta może wygrać 2-0 , nijak dlatego rynek lay 2-0 w takim przypadku powinien być rozliczony jako wygrany a back 2-0 na gościa co skreczował jako przegrany. Pozostałe rynki na dokładny wynik jako zwroty....uzasadnienie do tego jest proste : X kontra Y,gramy lay 2-0 X,X kreczuje przy wyniku 3-6 2-2 więc rynek,że X nie wygra 2-0 jest jak byk wygrany bo nawet gdyby grał dalej i tak nie ma szans na wynik 2-0 dla X więc skoro gram,że coś się nie wydarzy i wynik przy kreczu eliminuje back 2-0 to dlaczego mam karwa zwrot jak rynek jest wygrany........ps. wiem,że nigdy nie zmienią tych zasad ale musiałem bo to jest nie fair....taki choćby Gamebookers też ma zwroty przy kreczu ale jeśli tam bym to zagrał to wypłaciliby kasę za "wygra przynajmniej jednego seta Y"

Sytuacja nie jest tak jednoznaczna.
Krecz może być skutkiem czegoś co nie pozwoliło wygrać pierwszego seta.

Na podobnej zasadzie za nie fair mozna uznawać brak zwrotu,
bo zawodnik z kontuzją doczołgał sie do ostatniej piłki.

Ý€$ #2492932 20/07/2008 19:53
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by ݀$
Sytuacja nie jest tak jednoznaczna.
Krecz może być skutkiem czegoś co nie pozwoliło wygrać pierwszego seta.

Na podobnej zasadzie za nie fair mozna uznawać brak zwrotu,
bo zawodnik z kontuzją doczołgał sie do ostatniej piłki.
nie pierdziel Mi tu takich głupot.....jeśli dla przykładu Woźniak wygrała seta to za uja back Williams 2-0 nie wejdzie więc ten rynek jest jak byk przegrany a lay 2-0 Williams powinien być uznany za wygrany.....logiczne jest też,że jeśli jest krecz w 1 secie to muszą być zwroty więc jak nie rozumiesz to nie zabieraj głosu.

AGASSI #2493410 21/07/2008 00:42
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by ݀$
Sytuacja nie jest tak jednoznaczna.
Krecz może być skutkiem czegoś co nie pozwoliło wygrać pierwszego seta.

Na podobnej zasadzie za nie fair mozna uznawać brak zwrotu,
bo zawodnik z kontuzją doczołgał sie do ostatniej piłki.
nie pierdziel Mi tu takich głupot.....jeśli dla przykładu Woźniak wygrała seta to za uja back Williams 2-0 nie wejdzie więc ten rynek jest jak byk przegrany a lay 2-0 Williams powinien być uznany za wygrany.....logiczne jest też,że jeśli jest krecz w 1 secie to muszą być zwroty więc jak nie rozumiesz to nie zabieraj głosu.

Jak zaczniesz uzuwać coś wiecej niz "uja",
to jest szansa, ze zrozumiesz ("ujowa logika" ci nie pomoże).

Zacznij swoje przemyslenia od "filozofii krecza".
Jest on po to by np. konuzja nie wypaczała wyniku (zakładu).

Jesli kontuzjowany zawodnik przegra seta, to może oznaczać,
że 2-0 nie wygrał z powodu kontuzji.

W Twoim przypadku przy kreczu Woźniak masz rację
(mimo "kontuzji" wygrała seta)
ale jesli kreczuje Williams,
to tylko rasista by się domagał kasy.



Ý€$ #2493491 21/07/2008 01:28
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Przecież agassi ma racje.Przypuscmy, że stawiasz lay 2:0.Pierwsze dwa sety rozegrane są normalnie.Wynik 1:1 w setach.Dopiero w trzecim secie, ktoryś zawodnik skręcił sobie nogę i kreczuje.Obojętnie, na którego zawodnika postawiłeś to zakład i tak powinieneś mieć wygrany.W takim wypadku za cholere nie widze, aby kontuzja wypaczyła wynik, a i tak miałbym zwrot...Wynik 2:0 i tak w żadnym wypadku nie byłby możliwy, nawet jakby mecz został dokończony...

Randall #2493541 21/07/2008 01:58
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by Randall
Przecież agassi ma racje.Przypuscmy, że stawiasz lay 2:0.Pierwsze dwa sety rozegrane są normalnie.Wynik 1:1 w setach.Dopiero w trzecim secie, ktoryś zawodnik skręcił sobie nogę i kreczuje.Obojętnie, na którego zawodnika postawiłeś to zakład i tak powinieneś mieć wygrany.W takim wypadku za cholere nie widze, aby kontuzja wypaczyła wynik, a i tak miałbym zwrot...Wynik 2:0 i tak w żadnym wypadku nie byłby możliwy, nawet jakby mecz został dokończony...
Też uważam, ze ma rację cool a sugerowanie "kulturalnie wyrażającego się znawcy", że dochodzenie swoich racji i pieniędzy od Amerykanki wink (giełdy) to rasizm, mnie powala. Też miałam zwrot za lay 2-1 na Williams, która nie wiem po co wychodziła właściwie na kort, a właściwie wiem... wink
Krecz, kreczem a zakłady zakładami cool

Ý€$ #2493553 21/07/2008 02:05
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by ݀$
Zacznij swoje przemyslenia od "filozofii krecza".
Jest on po to by np. konuzja nie wypaczała wyniku (zakładu).

Jesli kontuzjowany zawodnik przegra seta, to może oznaczać,
że 2-0 nie wygrał z powodu kontuzji.

W Twoim przypadku przy kreczu Woźniak masz rację
(mimo "kontuzji" wygrała seta)
ale jesli kreczuje Williams,
to tylko rasista by się domagał kasy.
laugh laugh laugh daj Sobie spokój bo nic nie rozumiesz

AGASSI #2493560 21/07/2008 02:08
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
W korespodencji Betfair stwierdził,że faktycznie można polemizować w takiej sytuacji ALE nie mają technicznych możliwości aby każdy z segmentów rynku na dokładny wynik rozliczać osobno więc prościej Im jest zrobić wszędzie zwroty i po kłopocie ........prościej nie znaczy uczciwie.

AGASSI #2493661 21/07/2008 02:44
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
W sumie to nie tylko betfair tak robi, bo np.pinnacle także tongue

hanele #2493948 21/07/2008 04:18
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by hanele
Originally Posted by Randall
Przecież agassi ma racje.Przypuscmy, że stawiasz lay 2:0.Pierwsze dwa sety rozegrane są normalnie.Wynik 1:1 w setach.Dopiero w trzecim secie, ktoryś zawodnik skręcił sobie nogę i kreczuje.Obojętnie, na którego zawodnika postawiłeś to zakład i tak powinieneś mieć wygrany.W takim wypadku za cholere nie widze, aby kontuzja wypaczyła wynik, a i tak miałbym zwrot...Wynik 2:0 i tak w żadnym wypadku nie byłby możliwy, nawet jakby mecz został dokończony...
Też uważam, ze ma rację cool a sugerowanie "kulturalnie wyrażającego się znawcy", że dochodzenie swoich racji i pieniędzy od Amerykanki wink (giełdy) to rasizm, mnie powala. Też miałam zwrot za lay 2-1 na Williams, która nie wiem po co wychodziła właściwie na kort, a właściwie wiem... wink
Krecz, kreczem a zakłady zakładami cool

Tylko, że z takimi racjami jest jak z dupą (każdy ma swoją).

Kulturalnie zaznaczyłem że nie zawsze jest to jednoznaczne
i usłyszałem komentarz spod budki z piwem.
Owszem kontuzja w 3 secie jest innym przypadkiem.
Tylko praktycznie rozróżnianie takiej sytuacji
było by dla buków trudne.
Czy z kreczem czy bez, kazde rozwiązanie
umożliwia nadużycia.

Cóż każdy ma "kulturę" i "znawców" na jakich zasługuje.
Ty widze preferujesz "ujowych".

Ý€$ #2493976 21/07/2008 04:39
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by ݀$
Originally Posted by hanele
Originally Posted by Randall
Przecież agassi ma racje.Przypuscmy, że stawiasz lay 2:0.Pierwsze dwa sety rozegrane są normalnie.Wynik 1:1 w setach.Dopiero w trzecim secie, ktoryś zawodnik skręcił sobie nogę i kreczuje.Obojętnie, na którego zawodnika postawiłeś to zakład i tak powinieneś mieć wygrany.W takim wypadku za cholere nie widze, aby kontuzja wypaczyła wynik, a i tak miałbym zwrot...Wynik 2:0 i tak w żadnym wypadku nie byłby możliwy, nawet jakby mecz został dokończony...
Też uważam, ze ma rację cool a sugerowanie "kulturalnie wyrażającego się znawcy", że dochodzenie swoich racji i pieniędzy od Amerykanki wink (giełdy) to rasizm, mnie powala. Też miałam zwrot za lay 2-1 na Williams, która nie wiem po co wychodziła właściwie na kort, a właściwie wiem... wink
Krecz, kreczem a zakłady zakładami cool

Tylko, że z takimi racjami jest jak z dupą (każdy ma swoją).

Kulturalnie zaznaczyłem że nie zawsze jest to jednoznaczne
i usłyszałem komentarz spod budki z piwem.
Owszem kontuzja w 3 secie jest innym przypadkiem.
Tylko praktycznie rozróżnianie takiej sytuacji
było by dla buków trudne.
Czy z kreczem czy bez, kazde rozwiązanie
umożliwia nadużycia.

Cóż każdy ma "kulturę" i "znawców" na jakich zasługuje.
Ty widze preferujesz "ujowych".
Czy ja wiem smirk acha, wiem których nie preferuję ... - hipokrytów papa

Randall #2493988 21/07/2008 04:43
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Randall
W sumie to nie tylko betfair tak robi, bo np.pinnacle także tongue

tak w sumie to wszyscy tak robia laugh

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, forty, Sensei, $-man, rymoholik, burbon), 2,708 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1